Antminer L1

FPGA, ASIC, scrypt ASIC

Модератор: Moderators

Re: Antminer L1

Мнениеот larry12 » 11 Сеп 2014, 23:00

не съм сигурен че скоро ще спрат да се вкарват нови мощности.....
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: Antminer L1

Мнениеот val1900 » 12 Сеп 2014, 11:09

larry12 написа:не съм сигурен че скоро ще спрат да се вкарват нови мощности.....


Прочети тази тема цялата и ще си промениш мнението. Най-добрата машинка на пазара беше заклеймена от няколко колеги.
Благодарности само в LTC на: MSiMXjGLJW2vBfNb3XVmVbo7Qds6TEDJop
val1900
ПроФесор
 
Мнения: 663
Регистриран на: 16 Авг 2014, 11:03

Re: Antminer L1

Мнениеот ZAX » 13 Сеп 2014, 00:31

Колега, виждам че си нов и това те оправдава. Но все пак послушай старите копачи, особено преди да инвестираш, защото ТРУДНОСТТА НЯМА ДА СПРЕ ДА СЕ ПОКАЧВА ТВЪРДЕ БЪРЗО И КОЛКОТО И СТРАННО ДА ТИ ЗВУЧИ, ТОВА ЩЕ Е ТАКА ИМЕННО ЗАЩОТО НЯМА ДА СПРАТ ДА СЕ КУПУВАТ И СЪОТВЕТНО ПУСКАТ В УПОТРЕБА НОВИ МОЩНОСТИ !!!

Хората са наистина много глупави, ама МНОГО ГЛУПАВИ, 99% от хората са пълни идиоти, те трябва да се прецакат поне веднъж за да не купят втори път, но и тогава не е сигурно че няма да повторят и потретят и побезкрайностят... Така че първият път е гарантиран... А има достатъчно много хора за да продължи всичко това още много дълго, дори има толкова много хора, че ще се родят нови идиоти и ще си купят и те, преди старите да спрат да го правят... Освен това 100% от хората са алчни, така че и тези които не са чак толкова тъпи и те не са застраховани... Но да допуснем че съществува поне един човек, който е нито алчен, нито тъп... Дори той в някакъв момент ще бъде просто измамен...

Всеки който инвестира в специализиран хардуер, който може да прави само това е пълен глупак. Изключваме тези които го купуват само за да го препродадат и даже си копат докато намерят балъци, само те и производителите печелят, това е всичко...
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Antminer L1

Мнениеот val1900 » 13 Сеп 2014, 04:02

Всичко това е точно описание какво се случи последните 6-8 месеца, но не означава, че ще се повтори през следващите 6 месеца.
Благодарности само в LTC на: MSiMXjGLJW2vBfNb3XVmVbo7Qds6TEDJop
val1900
ПроФесор
 
Мнения: 663
Регистриран на: 16 Авг 2014, 11:03

Re: Antminer L1

Мнениеот larry12 » 13 Сеп 2014, 18:11

val1900 написа:
larry12 написа:не съм сигурен че скоро ще спрат да се вкарват нови мощности.....


Прочети тази тема цялата и ще си промениш мнението. Най-добрата машинка на пазара беше заклеймена от няколко колеги.


Прочетох я още преди да постна.
Просто моето мнение е такова :think:
Може и с малки темпове да е но трудноста ще продължи да расте. За спадане не мисля че скоро ще наблюдаваме колкото и да ни се иска.
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: Antminer L1

Мнениеот val1900 » 13 Сеп 2014, 18:18

larry12 написа:Прочетох я още преди да постна.
Просто моето мнение е такова :think:
Може и с малки темпове да е но трудноста ще продължи да расте. За спадане не мисля че скоро ще наблюдаваме колкото и да ни се иска.


Лично аз предпочитам да расте бързо. Това означава, че печалбата е голяма и много хора искат да се включат, но това има край.
Благодарности само в LTC на: MSiMXjGLJW2vBfNb3XVmVbo7Qds6TEDJop
val1900
ПроФесор
 
Мнения: 663
Регистриран на: 16 Авг 2014, 11:03

Re: Antminer L1

Мнениеот dobo79 » 13 Сеп 2014, 18:28

val1900 написа:Лично аз предпочитам да расте бързо. Това означава, че печалбата е голяма и много хора искат да се включат, но това има край.


Само аз ли не мога да ти разбера логиката?
Имам чувството че си доста заблуден и наивен за някои работи.
Мога ли да те попитам откога копаеш?
Също така ако можеш да ми обясниш накратко написаното по горе,че нещо не разбирам какво точно имаш в предвид?
Все още чакам и да ми покажеш как точно притежателите на С3 от бач 1 вече копаят на печалба.
Аватар
dobo79
 
Мнения: 321
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:51

Re: Antminer L1

Мнениеот val1900 » 13 Сеп 2014, 19:35

Номера на костюма ми искаш ли ? Имаш своя представа на нещата .... видя се , че можеш да смяташ (съдейки по това какво ТИ постигаш) .... дерзай.
Благодарности само в LTC на: MSiMXjGLJW2vBfNb3XVmVbo7Qds6TEDJop
val1900
ПроФесор
 
Мнения: 663
Регистриран на: 16 Авг 2014, 11:03

Re: Antminer L1

Мнениеот dobo79 » 13 Сеп 2014, 20:12

Е недей така с рогите де.Нито съм те обидил нито нищо.Исках просто да си обосновеш по някакъв начин написаното.
Извинявам се ако си се почувствал засегнат или обиден.Моите сметки са реалност и истина.Това че ти все още не можеш да осъзнаеш че няма да изкараш нищо от С3 и ми предлагаш някакви нереални сметки за добива си е твой проблем.
Последния ти пост също не го разбрах и поисках да разясниш какво точно имаш предвид с това "Лично аз предпочитам да расте бързо. Това означава, че печалбата е голяма и много хора искат да се включат, но това има край." -нищо повече.
Не се чувствай длъжен да ми отговаряш или разясняваш нищо.
Не ми трябва номера на костюма ти нито нищо друго.Тук просто обсъждаме различни неща свързани с биткоин икономиката ако може така да се каже.
Поздрави.
Аватар
dobo79
 
Мнения: 321
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:51

Re: Antminer L1

Мнениеот marincho » 13 Сеп 2014, 23:19

S3 са абсолютно избиваеми, дори с високите цени от раздела за обяви. https://www.betarigs.com/rig/8181
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

ПредишнаСледваща

Назад към Специализиран Хардуер ASIC

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, filchef, Google [Bot], ionicle, Kartoff, viniamin