KNC

FPGA, ASIC, scrypt ASIC

Модератор: Moderators

Re: KNC

Мнениеот ZAX » 24 Юли 2013, 13:20

Дооооооооооообре... Време е да препрочета 6 странички (а как ме мързи...), за да съм сигурен че няма да пропусна никой, понеже останалите още повече ги мързи да си повторите заявките, пък ако някой е размислил очаквам поне това да си направи труда да си каже или съответно ако някой иска повече или въобще го няма в списъка.

Ще добавя списъка в първия пост на темата.

П.П. Хм, или може би по-добре да направя нова тема, пък тук да си обсъждаме общите неща свързани с KNC. Например:

plamar написа:Това с ДДС-то го споменах само защото забелязах, че цените са без ддс . Мисля че взимането от място ще е много по-скъпо отколкото доставката с куриер! ---- хм от Скопие до Стокхолм за 1 ноември с Wizzair - 2500MKD - около 78лв. хм може и да не е толкова скъпо...

Доставката ще ни струва $160, което не мисля че ще е по-скъпо от 2х78 + 2х(автобуса до македония). Освен това цената е за доставка на следвашия ден! Разбира се ако някой има път натам и иска да ни спести доставката и няма да се мота повече от 1 ден :mrgreen:
KNCshipping.png
KNCshipping.png (49.98 KiB) Прегледано 1042 пъти


Ето и начините на плащане:
KNCbilling.png
KNCbilling.png (49.36 KiB) Прегледано 1042 пъти


Но дори когато отбележа плащане в койни, пак иска да плащам ДДС, което смятам че не е коректно!!!
KNCorder.png
KNCorder.png (10.4 KiB) Прегледано 1042 пъти


Явно все пак ще трябва да си правим фирмичка :mrgreen:

Цена без ДДС: 26.5 лева за 1GH/s
Цена с ДДС: 32 лева за 1GH/s

Та не виждам смисъл да даваме 2000 лева отгоре... Ако някой реши да ходи до там като муленце и може да го вкара като личен багаж, друг смисъл да се ходи до там не виждам : ]

Предлагат и хостинг но цената е по $330 на месец и то ако предплатим за 12, което мен не ме устройва. И дори тогава искат ДДС, абе чш :evil:
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: KNC

Мнениеот kopacha » 24 Юли 2013, 18:14

Колеги днеска званях отново и никой не ми вдигна освен пак глупавата шведска гласова :))) и Ето какво сатворих с моя ужасен английски :) и им писах емейл

Hello,I called twice to you office,but I don't receive an answer,I would like to ask you about latest paying to pre-order for Jupiter device,to be received in Bulgaria at september.I also would like to ask you, is it possible to came to Stockholm,to view the device and pay in cash to buy it,and can be this done in september again? Is there a option to send you part of the cost to reserve it,and to pay the residue personally in you office when the device is ready? Thank you for your cooperation.


Yours faithfully: Bogomil Petrov
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: KNC

Мнениеот plamar » 24 Юли 2013, 21:24

Да и аз така го сметнах :) около 3200лв за 100Gh! За ходенето на място, мисля че ще излезе по-скъпо, поради неясните дати на готовите продукти и цените на самолетните билети ако не е предварително резервиран, както и вътрешни разходи и т.н., май предпочитам да е с доставка.
За хостването, май имаха и 6 месечен хостинг. Според този калкулатор http://mining.thegenesisblock.com/ всяко забавяне ще е критично за печалбите и може 6 месечния хостинг да излезе изгоден, макар и скъп - но това са просто мисли :think:
Писах на Paypal за лимита понеже не успях да го намеря и е 10000$, пък дебитната карта 9000лева.... леко разминаване :think:
Банков превод от 55 евро нагоре в 3 банки питах, ама тук който има опит да каже. Цената в биткойни някой знае ли я, или се определя в момента наплащане (още нямам портфейл и не съм работил с :btc: )
Май трябва скоро да действаме!!!!

P.s. онзи ден като го гледах тоя калкулатор имаше избиване ако почне да копа януари, сега.... то парите на юпитера не може да се избият или нещо греша....
plamar
 
Мнения: 158
Регистриран на: 15 Юли 2013, 18:21

Re: KNC

Мнениеот ZAX » 24 Юли 2013, 23:19

Ще се избият, споко.

Лимита нито на банките, нито на пейпал ще е проблем. Защото се предплаща само 50% и другите 50% може с друг пейпал или друга банка. Даже предполагам може и със същия, защото лимитите обикновено са за месец/година, но това да ни е проблема само : ]

Цена в койни няма, определя се според курса. Като аз предлагам да се събира и в двете и да се обърне към по изгодното към момента в който ще се плаща и така.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: KNC

Мнениеот kopacha » 25 Юли 2013, 04:01

Аз съм превеждал 5000лв в английска банка от десека и ми взеха само 40лв, ако не ме лъже паметта до 10000 лева е все толкова
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: KNC

Мнениеот ZAX » 25 Юли 2013, 07:21

И на мен никога не са отказвали да ми вземат парите :mrgreen:
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: KNC

Мнениеот plamar » 25 Юли 2013, 07:38

Е то ако се плаща само половината, няма проблем да стане с пейпал, 9000лв е лимита за една транзакция на Visa electron - май и седмичния беше там някъде!
plamar
 
Мнения: 158
Регистриран на: 15 Юли 2013, 18:21

Re: KNC

Мнениеот kopacha » 25 Юли 2013, 11:18

Добре да видим какво ще ми драснат и да започваме да събираме бетецета / пари и т.н
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: KNC

Мнениеот kopacha » 26 Юли 2013, 15:30

Колеги от тези ни вест ни кост :) Я някой друг също да се опита да им се обади, и да им напише емейл да видим какво ще стане, че ако са така сериозни и с копачите както със комуникациите нещо не ми харесва
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: KNC

Мнениеот ZAX » 26 Юли 2013, 22:57

Е виж какви са жеги, на море са хората :mrgreen:
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

ПредишнаСледваща

Назад към Специализиран Хардуер ASIC

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, Google [Bot], ionicle, qbadabaduuu, silversurfer, Spenchoni, viniamin