KNC

FPGA, ASIC, scrypt ASIC

Модератор: Moderators

Re: KNC

Мнениеот crab » 15 Окт 2013, 14:42

2GOOD написа:Въпреки, че доставиха в "срок" се оказа че:
1. Не се знае дали ще могат да си възвърнат инвестицията (в койни)
2. Има проблеми - изгорели машини, днес чух за още една на която направо и изхвърчал радиатора


То овърклока си има граници, те са хванали един чип и са го изстискали като лимон, че чаша напълнили :)

п.п: ама то и с на Марто платките може да стане, щом в юзъра има зададени параметри за овърклок, гаранция в китай че на някой няма да му лети радиатора ;)
crab
 
Мнения: 347
Регистриран на: 27 Авг 2013, 14:38
Местоположение: София

Re: KNC

Мнениеот ZAX » 15 Окт 2013, 14:43

2. Да, това са нормални неща за нов продукт, както се каза вече. Но сигурни ли сме че са експлоатирани правилно или са били набутани в миньорна с постоянна температура 60 градуса в помещението? Колко са изгорелите като %, в какъв срок ги подменят?

1. Съжалявам но това са наистина единствените производители спазили сроковете. Ако не може да се избие, значи наистина няма смисъл нищо... Но понеже са си спазили срока, това ги освобождава от отговорност, тя остава изцяло за потребителите които не са си направили сметката или още по-лошо не знаят как да експлоатират на макс това което имат. Аз лично ако имах KNC сега, щях да си избия инвестицията в очакваните от мен срокове (ако не изгори, но не виждам как ще стане през зимата, пък и да си дал 10 бона и да не дадеш още 1-2 за да осигуриш максимално добри условия, е меко казано малоумно...)
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: KNC

Мнениеот Странник » 15 Окт 2013, 14:48

ZAX написа:Поздравления, за тези които са имали пари и дупе да поръчат сами. Вероятно тяхната инвестиция ще е най-успешна. Поздравления за добрата преценка и на малцината които ми се довериха, жалко че не можахме да стигнем до поръчка...

Надявам се никой от хейтърите и троловете провалили общата ни поръчка, да не си е купил, макар че очаквам точно това от долните лицемери. А мишките които им се вързаха и ги хвана шубето, само искам да ги питам яд ли ви е сега :mrgreen:

Ако имаш капчица достойнство няма да злобееш по адрес на хора които по една или друга причина са писали или твърдели нещо.
Така или иначе всеки си има глава на раменете и без твоите натяквания.
Така че спести ни моля те бисерите си за пред кварталния
отбор където явно тези приказки вървят.
Тук вече клониш към досаден хейтър и трол точно ти.
И моето търпение взе да изчерпваш с тактичността си на слон в стъкларски магазин.

EDIT
KNC сравнени с Avalon и BFL направо са велики по отношение на ценообразуване и срокове и условия за доставка.
Аватар
Странник
 
Мнения: 678
Регистриран на: 01 Юни 2013, 11:16
Местоположение: Варна

Re: KNC

Мнениеот ZAX » 15 Окт 2013, 15:25

Добре тогава, нека се придържаме към фактите. Кое е по-добре от KNC в момента?

П.П. Или е било тогава?

П.П.П. Аз съм дребна риба, вярно е. Устата ми е голяма, вярно е. Но няма да можете да намерите човек работил с мен, който да каже че не съм коректен, оттам нататъка всичко изприказвано по мой адрес са пълни глупости.

Да вземем последното твърдение например. Абсурдно и нелепо е да се твърди че бих се скрил аз като мишка, след като никога не съм го правил. Най-смешното е че всъщност това е единственото обвинение към мен, че не си мълча и не се крия прд проблемите. Усещате ли как зверски си противоречите?
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: KNC

Мнениеот cnerd » 15 Окт 2013, 15:33

ZAX написа:Интересува ме има ли желаещи в момента за обща поръчка или не?

Ти ли ще я организираш? :)
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Re: KNC

Мнениеот skrubalov » 15 Окт 2013, 15:39

Колеги, моля придържайте се към темата ( името може да намерите в горния ляв ъгъл на страницата, точно под менюто).
Кой бил прав, крив, коректен и некоректен, моля обсъждайте в Лафеджийница-та.
skrubalov
 
Мнения: 263
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:22
Местоположение: Варна

Re: KNC

Мнениеот ZAX » 15 Окт 2013, 15:47

cnerd написа:
ZAX написа:Интересува ме има ли желаещи в момента за обща поръчка или не?

Ти ли ще я организираш? :)

Не, благодаря! Нали ми нямахте доверие, въпреки че бях единствения който не си сложи никакви %-ти, печалба и такси. Дори предложих пълно покритие на режийните (ток, нет и т.н.). Но никой не го оцени, така че изпуснахте безплатния обяд. Сега ще чакам на готово и аз, да се включа в чужда поръчка и да не нося никаква отговорност. Стигат ми обидите и мрънкането без да съм го заслужил.

Просто имам малко парички останали от разходката ми из Европа и се чудя къде и как да ги пропилея и тях :mrgreen:
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: KNC

Мнениеот xaocbg » 03 Ное 2013, 15:12

http://forum.kncminer.com/forum/main-ca ... -etc/page4
Ето това трябва да се в началото на темата KnC. Ако на някой не му работи на 100% да update до 0.9.8.1(beta) и се оправя. Поне при мен когато го взех работеше на 89-90ГХ с 0.95, с 0.98 се оправи на 108Гх, а сега е на 144Гх.
xaocbg
 
Мнения: 32
Регистриран на: 16 Юни 2013, 11:39

Re: KNC

Мнениеот ZAX » 03 Ное 2013, 16:08

Хайде шубелии, имаме доволни колеги вече. Още никой не е изпищял нещо да е изгоряло... Ще правите ли групова поръчка или пак всеки се спасява по единично?
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: KNC

Мнениеот 2GOOD » 03 Ное 2013, 16:15

ZAX написа:Хайде шубелии, имаме доволни колеги вече. Още никой не е изпищял нещо да е изгоряло... Ще правите ли групова поръчка или пак всеки се спасява по единично?


По единично и да има няколко изгорели платки.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4962
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

ПредишнаСледваща

Назад към Специализиран Хардуер ASIC

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], ionicle, Spenchoni, viniamin