кеширане на dogecoin

Дискусии за останалите алтернативни криптовалути

Модератори: ekrem, Moderators

кеширане на dogecoin

Мнениеот w150 » 13 Май 2021, 17:59

Здравейте! Миналата година си купих dogecoin-ове за 10 долара от ибей и сега видях, че са станали около 500лв. Какъв е най-изгодният начин за да си ги изтегля в дебитната карта?

Поздрави! :)
w150
 
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Май 2021, 17:49

Re: кеширане на dogecoin

Мнениеот filchef » 14 Май 2021, 10:02

w150 написа:Здравейте! Миналата година си купих dogecoin-ове за 10 долара от ибей и сега видях, че са станали около 500лв. Какъв е най-изгодният начин за да си ги изтегля в дебитната карта?

Поздрави! :)


Най лесния начин е да пиеш една студена вода - криптовалути не се продават в йбей а само в лицензирани борси - това е измама.
Криптовалути не могат да се теглят към дебитна карта - първо трябва да се обърнат в кеш в лицензирани борси и чак тогава кеша било то евро или долари да се дръпне към банкова сметка или дебитна карта.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: кеширане на dogecoin

Мнениеот nikolai87 » 15 Май 2021, 11:25

w150 написа:Здравейте! Миналата година си купих dogecoin-ове за 10 долара от ибей и сега видях, че са станали около 500лв. Какъв е най-изгодният начин за да си ги изтегля в дебитната карта?

Поздрави! :)

Ех да бях сега и аз видял кат тебе ,един мой реферал ми направи 110000 Doge преди 5 месеца,ама тогава ги продадох на около 1 цент :D :D :D е добре де нямаш ли опция WITHDRAW ?
nikolai87
 
Мнения: 68
Регистриран на: 24 Юли 2018, 21:25


Назад към Други Криптовалути

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin