Обща тема за алтове, токъни и крипто проекти - ALT SEASON

Дискусии за останалите алтернативни криптовалути

Модератори: ekrem, Moderators

Обща тема за алтове, токъни и крипто проекти - ALT SEASON

Мнениеот 2GOOD » 09 Апр 2021, 00:02

Отварям нова тема /смесена/ за разискване на текущи движения на алтовете. Понеже въобще не ми остава време да ги следя и понеже съм сигурен, че във форума има много любители на спекулативната търговия, ми се струва добра идея да имаме подобна тема /all in one/.

Разбира се сериозните проекти и дискусиите за тях си заслужават отделни.

От къде да започна, първо да кажем, че говорим за текущи движения. Наблюдавам последните седмици сериозни движения в XRP, всички знаете мнението ми за Рипъл, но все пак. Винаги съм казвал, че Рипъл над долар в добър момент за продажба, дали ще видим $2 отново, съмнявам се.

Вчера колега от форума ме помоли да проверя токъните, поддържани в хардуерен портфейл Трезор (разбира се, че ще си сложа линк към магазина, дано някой модератор не се разсърди)... та попаднах на LPT (Livepeer Token). Нямам представа как се е появил в портфейла ми, предполагам някакъв airdrop или нещо подобно, но изведнъж имам токън, който струва над 30 долара. Позачетох се малко, ами да Grayscale Investments ще/са купили.

Преди малко погледнах и цената на Бинанс койн,... ужас, тия хора са луди :doh:

После идва CEL (Celsius), ами това от където и да го погледна изглежда като пирамида, но пък стойността му толкова линейно расте, че чак е странно :think:

Идва ли Алт Сезона, и това ли ще бъде краят на този цикъл?!
alt-season.png
alt-season.png (81.41 KiB) Прегледано 1037 пъти


Мисля, че за първи пост стига толкова. Очаквам да стане приятна дискусия.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Обща тема за алтове, токъни и крипто проекти - ALT SEASO

Мнениеот qwertyA5 » 09 Апр 2021, 12:23

На мен ми се струва, че традиционният финансов свят тепърва се заглежда по крипто и му се иска да свали цената, за да се качи. Дали ще я свалят или направо ще фомо-нат мисля, че скоро ще разберем. Все си мисля, че още нищо не сме видели от този бул цикъл.
qwertyA5
 
Мнения: 77
Регистриран на: 06 Мар 2019, 16:51


Назад към Други Криптовалути

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin