Polkadot,Cardano и други stake-базирани проекти.

Дискусии за останалите алтернативни криптовалути

Модератори: ekrem, Moderators

Polkadot,Cardano и други stake-базирани проекти.

Мнениеот farmdve » 16 Фев 2021, 17:30

Доскоро не знаех що е това Дефи, yield farming и т.н, но ми писна да трябва да завися от биткойн да ми се увеличава инвестицията и реших да разнообразя. И смятам, че стейкинг е най-добрият вариант, защото е някакъв пасивен доход без да се налага да трейдя, като доходът ще се натрупва и идеята е да не го пипам там някоя друга година.

Чудя се вие какво смятате за тези проекти? И дали сте инвестирали в тях? Понеже полкадот е инфраструктура за свързването на различни чейнове, под нея вече има няколко вида мрежи и съм се ориентирал към Kusama и една нова Plasm, ма да видим. За кардано нищо не знам, но е стейкинг и пак по-добре.

Отделно хвърлих 2 бона към определени yield ферми със стотици, та дори хиляди проценти възвращаемост и дано не гръмна там.
1JYFJnWKmhAwK9FMM3TM2SCjhCuc1qKc4r
farmdve
 
Мнения: 574
Регистриран на: 29 Май 2013, 13:24

Re: Polkadot,Cardano и други stake-базирани проекти.

Мнениеот svetliopi44 » 16 Фев 2021, 20:05

Аз се интересувам от Cardano понеже така ми стоят в борсата, ако могат да направят някакъв доход е добре дошло.
svetliopi44
 
Мнения: 75
Регистриран на: 14 Дек 2013, 09:15

Re: Polkadot,Cardano и други stake-базирани проекти.

Мнениеот marcoin » 16 Фев 2021, 21:56

Аз съм си взел дот-а и съм много доволен. Хем се стеква хем му расте цената.
marcoin
 
Мнения: 174
Регистриран на: 08 Май 2015, 21:50

Re: Polkadot,Cardano и други stake-базирани проекти.

Мнениеот Hexfaq » 06 Апр 2021, 03:35

Целият съм в Хекс. На 76х средно за една година съм. Той самият е над 350х и това е само от цената, стейкването в момента носи 38% годишно. Отдавна продадох Полката, Тезоса и др. подобни...
Hexfaq
 
Мнения: 43
Регистриран на: 25 Фев 2020, 01:29

Re: Polkadot,Cardano и други stake-базирани проекти.

Мнениеот ActionMode » 26 Авг 2021, 17:55

Не виждам къде другаде да пишам затова тук го слагам - "Ergo" . Тепърва ще се развива, тепърва ще го листват на нормални борси.

А за HEX сега виждам, баси колко ме е яд, че не съм се усетил. Казвайте ги тия неща по-настоятелно :))))
ActionMode
 
Мнения: 103
Регистриран на: 13 Юни 2019, 23:30

Re: Polkadot,Cardano и други stake-базирани проекти.

Мнениеот 2GOOD » 26 Авг 2021, 18:06

ActionMode написа:Не виждам къде другаде да пишам затова тук го слагам - "Ergo" . Тепърва ще се развива, тепърва ще го листват на нормални борси.

А за HEX сега виждам, баси колко ме е яд, че не съм се усетил. Казвайте ги тия неща по-настоятелно :))))


Е как бе, не следиш ли форума, виж каква тема си има HEX-а
viewtopic.php?f=20&t=7073
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars


Назад към Други Криптовалути

Кой е на линия

Регистрирани потребители: Bing [Bot], filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Pavel, Spenchoni, svetlim, viniamin