HEX за българи

Дискусии за останалите алтернативни криптовалути

Модератори: ekrem, Moderators

Re: HEX за българи

Мнениеот Hexfaq » 29 Фев 2020, 03:10

jamesdavidso написа:Я сподели какво очакваш да стане цената като приключи задължителното ставане през ноември? Държа малко, клеймнати през BTC.


цената никой не може да я знае, особено отсега. Аз лично не очаквам сериозно покачване до следващите 2 години (за мен сериозно покачване е минимум 10х), едно заради сеченето на бройки в момента, друго че все пак си има спекуланти, които ще си играят да търгуват и най-вероятно ще продават наградите си от БигПейДей (последния ден на пусковата фаза). Виж какво отговорих по-горе, където напомням, че при Хеск всичко е видимо. Ако имаш цялото инфо и знаеш как да го позлваш, тогава ще знаеш и как да спекулираш с цената. Е това къде другаде го има?? Никъде!
Последна промяна Hexfaq на 29 Фев 2020, 12:17, променена общо 1 път
Hexfaq
 
Мнения: 43
Регистриран на: 25 Фев 2020, 01:29

Re: HEX за българи

Мнениеот Hexfaq » 29 Фев 2020, 03:16

filchef написа:Явно няма интерес към темата за тоя шит дори от създателят и понеже спря да отговаря на въпросите затова я засилвам към коша - засега няма да я трия или заключвам за да може той или някой друг да коментира и евентуално да я върнем.


Ако съм създал очаквания, че мога да бъда тук 24/7, моля за извинение. Това не е възможно. Ако пък е нещо толкова спешно - има Телеграм група, която направих специално за целта и има линк в първия пост. Дори там може да не отговоря 12 часа, защото живея на -10 часа от България и когато тук се джитка, аз спя.
Hexfaq
 
Мнения: 43
Регистриран на: 25 Фев 2020, 01:29

Re: HEX за българи

Мнениеот Hexfaq » 29 Фев 2020, 11:26

Влезнах само за да се извиня на filchef за супер лошия формат и правописни грешки в моя отговор на неговия пост. Просто бързах ужасно много...
Hexfaq
 
Мнения: 43
Регистриран на: 25 Фев 2020, 01:29

HEX=SCAM??

Мнениеот Hexfaq » 29 Фев 2020, 13:20

Скам ли е HEX? Преценете сами. Ето кратък видео монтаж, който направих наскоро: https://youtu.be/EGT5aZ3CxZg


Факти:

От кога съществува HEX? От 3 декември 2019

Кой стои зад HEX? HEX няма собственик. Това е код, разположен на блокчейна, програмиран да увеличава дохода на стейкърите (хора, които пазят монетите си на стейк, което може да се преведе като "срочен депозит в банка") по различни начини, използвайки икономически, математически и психологически похвати от Теория на игрите (Game Theory). Няма фирма, няма посредник, няма кой да ви ограби. Всичко е децентрализирана p2p система. Ваши ключове, ваши пари. Кодът е видим и има 2 одита за сигурност и един икономически одит от три авторитетни фирми. Зад хекс стои цялата HEX общост с вече многобройни разработки в/у HEX, както и неговият създател Ричард Харт. Аз също :-)

Какви обещания дава HEX? Никакви (вижте пак видеото по-горе). Кодът е проектиран на база на историята така, че да може да направи 10 000 пъти печалба за 2.5 години. Дали това ще стане? Никой не знае. В криптото всичко е възможно. Най-големите монети вече поне по 3 пъти са претърпявали спадове по 85-95% и всички сме свидетели на това. Но са виждали и 200000х (например Биткойн), на което също сме свидетели. Първоначалната цена на Етер след пускането му в Кракен е била 15 цента. В недалечно време видя цена от $1500, което е ръст от 10000х за 5 години от създаването му и 3 години от пускането му за първи път в Кракен ексчейндж. Какво ще се случи с цената на HEX? 10000х за 2.5 години както е по проект или не? Повече? Нищо? (понеже няма как да падне под 1 сатоши, а в момента е 2 сатошита) Никой не знае. Аз също.

Каква е цената на HEX в момента? На днешна дата цената е $0.00025377 по Койнгейко. Цена от $0.01 ще бъде равносилна на 50х към днешна дата

Колко монети е общият брой на HEX? Не е известно, понеже HEX не съществува преди да бъде минтван (произведен, изсечен) от юзърите си. Това производство ще свърши на 19 ноември 2020 и след това няма да бъде изсечен нито един токен повече, с изключение на 3.69% инфлационна лихва, която се полага само на стейкърите.

За по-заинтересованите създадох група в Телеграм на https://t.me/HEXbg


Ако има интерес от българска страна, ще пусна всякакви материали на български, с подробни обяснения кое, как и защо работи. За момента не си струва труда. HEX е малко по-сложен отколкото очаквах и отнема време да се разбере. Но веднъж рабран, лесно се обиква.

Не съм облагодетестван с много свободно време в момента, затова моля направете си собствени проучвания и се опитайте да вникнете в нещата за да може тук да си говорим за специални, а не общи неща. Естественои, в групата в Телеграм може да си общувате свободно.

За хейтърите - тук може да давате доказателсва (не мнения) за това как HEX е SCAM. В Телеграм може да правите каквото си искате. Там ще отговоря евентуално на всички, тук ще отговарям само на обосновани изложения. Причината е, че това тук е все пак форум, а не специализирана чатерица каквато е Телеграм и защото нямам време да чатя на 100 места едновременно за едни и същи неща.

Отново:
https://t.me/HEXbg

Благодаря за вниманието.
Последна промяна Hexfaq на 01 Мар 2020, 07:02, променена общо 1 път
Hexfaq
 
Мнения: 43
Регистриран на: 25 Фев 2020, 01:29

Re: HEX за българи

Мнениеот Hexfaq » 29 Фев 2020, 13:24

Понеже тук са забранени линкове, пускам препратка към поста ми е отдел "Промотиране". Ако админите мислят, че това е нередно, моля изтрийте линка. Понеже там подредих по-прегледно информацията, мога по-нататък да копирам тук само текста без линковете.
Hexfaq
 
Мнения: 43
Регистриран на: 25 Фев 2020, 01:29

Re: HEX за българи

Мнениеот filchef » 29 Фев 2020, 21:58

Hexfaq написа:Понеже тук са забранени линкове, пускам препратка към поста ми е отдел "Промотиране". Ако админите мислят, че това е нередно, моля изтрийте линка. Понеже там подредих по-прегледно информацията, мога по-нататък да копирам тук само текста без линковете.


Раздела промотиране е за собствени проекти на базата на блокчейн или с приемане на криптовалути като разплащателно средство - за други криптовалути си има раздел където вие правилно постнахте първоначалния си пост.Понеже не се появихте няколко дни реших че сте приключили с Клондайка който сте открили и така щедро споделяте с нас простосмъртните :mrgreen: :twisted:
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: HEX за българи

Мнениеот filchef » 29 Фев 2020, 22:44

Hexfaq написа:"PS.Избягвайте да обиждате персонално участниците в дискусията защото ще Ви банна завинаги от форума" - кое точно визирате? Питам, за да знам кое се води за обида и кое не.

примерно това - и дори някой да мислят, че човек като Ричард Харт може да дъмпва цената и да преебе собственито си отроче, за мен е супер заблуден лешпер...
Защото аз съм сигурен, че след като напомпи цената въпросния разработчик ще си прибере вересиите както се случва в 95% от проектите може даже междувременно да изкара въпросния токен на някоя по свястна борса за да може да се увеличат обемите - тогава може и да се включа в играта таман ще натрупа малко история и ще се знае от къде е нормално да се влезе в дълга или в къса позиция
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: HEX за българи

Мнениеот Hexfaq » 01 Мар 2020, 06:19

filchef написа:
Hexfaq написа:Понеже тук са забранени линкове, пускам препратка към поста ми е отдел "Промотиране". Ако админите мислят, че това е нередно, моля изтрийте линка. Понеже там подредих по-прегледно информацията, мога по-нататък да копирам тук само текста без линковете.


Раздела промотиране е за собствени проекти на базата на блокчейн или с приемане на криптовалути като разплащателно средство - за други криптовалути си има раздел където вие правилно постнахте първоначалния си пост.Понеже не се появихте няколко дни реших че сте приключили с Клондайка който сте открили и така щедро споделяте с нас простосмъртните :mrgreen: :twisted:


Съжалявам, не обърнах внимание. Понеже написах постът там и за друго място, реших да го постна защото стана по-подреден отъ първоначалния ми пост тук. Както и да е, Хекс е въпрос на лично проучване, зашото в него съшествуват гениални логически формули гарантиращи неговият успех. Затова навсякъде повтарям, че всеки сам трябва да се поинтересува. И понеже нещата са наистина сложнина пръв поглед, дори да бъдат шредставени лесно, изисква време и много писане или говорене за да бъдат обяснени в по-разбираем вид. Всеки е простосмъртен! :-) Но някои са просто по-будни. Всичко е доброволно. Не насилвам никого за нищо, но и неочаквах такова отношение, а именно нежелание да се вникне в нещата, а за сметка на това само крясъци за спам, без изобщи да се разбира смисълът на този термин...
Hexfaq
 
Мнения: 43
Регистриран на: 25 Фев 2020, 01:29

Re: HEX за българи

Мнениеот Hexfaq » 01 Мар 2020, 06:54

filchef написа:
Hexfaq написа:"PS.Избягвайте да обиждате персонално участниците в дискусията защото ще Ви банна завинаги от форума" - кое точно визирате? Питам, за да знам кое се води за обида и кое не.

примерно това - и дори някой да мислят, че човек като Ричард Харт може да дъмпва цената и да преебе собственито си отроче, за мен е супер заблуден лешпер...
Защото аз съм сигурен, че след като напомпи цената въпросния разработчик ще си прибере вересиите както се случва в 95% от проектите може даже междувременно да изкара въпросния токен на някоя по свястна борса за да може да се увеличат обемите - тогава може и да се включа в играта таман ще натрупа малко история и ще се знае от къде е нормално да се влезе в дълга или в къса позиция


ОК, сега като го погледна, наистина е нелюбезно, може би и обидно, но от друга страна за някои би било предизвикателство да вземат да потърсят за себе си достатъчно, че да обвинят някого за мошеник... Отне ми точно 5 дни да си извадя заключение за Ричард и за ГЕНИАЛНАТА му творба Хекс. Няма да убеждавам, обаче. Въпрос на личен избор е. Информацията е там. Фактите са там. Навън, където всеки разбиращ английски може лесно да набере.

По отношение на втората част... Виждам (за пореден път), че не сте опитали дори да разберете Хекс. Вас, очевидно ви интересува цената. Е, кодът така е проектиран, че да сведе волатилността на Хеск до минимална, предлагането до минимално, търсенето до максимално, профитът до максимален. Затова навсякъде говоря за запознаване с Хекс. Ако Ви интересуват пъмпове и дъмпове, мое лично ( а и на цялата невероятно огромна и от над-средно интелигентни хора Хекс общност) е , че ще трябва бая да почакате. Кодът е програмиран да държи плавно, но не бавно покачване на цената. Хекс е спестовен влог с огромни бенефити, а не чикийка за подмятане по централизирани ексчейнджи. Надявам се да се доближите до този факт час по-скоро, ако сте холдър. Защото Хекс е най-доброто нещо за холдване, измислено откак съществуват ПРОГРАМИРУЕМИТЕ ПАРИ, а именно крипто валутите. Той няма никаква връзка с 2000-те шиткойна, с които искате да го сравните! Е, ако сте обикновен спекулант, това естесвено не Ви интересува, но пък и Хекс няма да е това, от което ще изкарате пари от волатилност. Готов съм да се обзаложа.

За тези, които биха се поинтересували какво точно е Хекс, ето линк към финансовия му одит, където на човешки език е описано как точно кодът прави това, аз което говоря в моите постове : https://hex.win/docs/HEX%20Economics%20 ... Fabrik.pdf Етсествено, самият код е видим за когото иска да го проверява, гледа, анализира, осмисля и евентувално научи нещо ново. Но аз не съм кодър и това не ме интересува.

Към всички останали, които четете: Хекс е гениална творба! Колкото по-бързо разберете това, толкова по-добре. Той е потвърждение, че Мечо Пух-овото "Колкото повече -толкова повече" е наистина възможно. Не ме карайте да ви го доказвам. Потърсете и ще намерите. Просто спрете за момент с крясъците за СКАМ. Той нарочно е поднесен като СКАМ. Запознайте се ПОНЕ с Теория на игрите и ще разберете защо е така... Дори да не знаете кой е Ричард Харт.
Hexfaq
 
Мнения: 43
Регистриран на: 25 Фев 2020, 01:29

Re: HEX за българи

Мнениеот filchef » 01 Мар 2020, 14:41

Hexfaq написа:За тези, които биха се поинтересували какво точно е Хекс, ето линк към финансовия му одит, където на човешки език е описано как точно кодът прави това, аз което говоря в моите постове : https://hex.win/docs/HEX%20Economics%20 ... Fabrik.pdf Етсествено, самият код е видим за когото иска да го проверява, гледа, анализира, осмисля и евентувално научи нещо ново. Но аз не съм кодър и това не ме интересува.

Към всички останали, които четете: Хекс е гениална творба! Колкото по-бързо разберете това, толкова по-добре. Той е потвърждение, че Мечо Пух-овото "Колкото повече -толкова повече" е наистина възможно. Не ме карайте да ви го доказвам. Потърсете и ще намерите. Просто спрете за момент с крясъците за СКАМ. Той нарочно е поднесен като СКАМ. Запознайте се ПОНЕ с Теория на игрите и ще разберете защо е така... Дори да не знаете кой е Ричард Харт.


М дааа наистина въпросния субект е направил нещо ГЕНИАЛНО - направил си е собствена криптобанка.Вложителите в нея започват да минтват някаква сума която изчезва от портфейлите им и се отправя познайте къде докато за тях остава обещанието, че по формула ще им бъдат изплатени в бъдещето определена сума токени след определеният брой дни те наистина получават токените но преди това банката оперира с тях - направено е и нещо друго - в изследването се доказва, че ако държиш токените по дълъг период от време ще получиш повече токени отколкото ако ги залагаш през ден тоест избегнато е предимството на сложната лихва което всяка банка плаща при овердрафт - просто така е измислена формулата не банката а клиента да е от губещата страна.
Прави впечатление и лихвата - тя е зададена константа и не зависи от цената на актива и инфлацията му тоест възможността токените да се обезценяват около датите на плащане на крупни суми токени е съвсем реална.
Не знам кой ви е излъгал за датата октоло ноември или декември тая година но в доклада пише, че тотал съплая е в рамките на 10 години и е ясно от кого се държи той - от въпросната банка - в заключение ще кажа четете внимателно дребния шрифт и не позволявайте да ви навиват с обещания за светло бъдеще - безплатно е само сиренцето в капана за мишки.

Ще помоля Hexfaq да даде английския или руския телеграм на въпросната монета за да мога да задам въпросите си към по компетентни и не толкова екзалтирани, като него хора щото имам някой въпроси относно въпросните формули на аудита.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

ПредишнаСледваща

Назад към Други Криптовалути

Кой е на линия

Регистрирани потребители: George, Google [Bot], ionicle, Kris, qbadabaduuu, Spenchoni, svetlim, viniamin