HEX за българи

Дискусии за останалите алтернативни криптовалути

Модератори: ekrem, Moderators

Re: HEX за българи

Мнениеот loko motif40 » 02 Мар 2020, 00:50

filchef написа:
Hexfaq написа:За тези, които биха се поинтересували какво точно е Хекс, ето линк към финансовия му одит, където на човешки език е описано как точно кодът прави това, аз което говоря в моите постове : https://hex.win/docs/HEX%20Economics%20 ... Fabrik.pdf Етсествено, самият код е видим за когото иска да го проверява, гледа, анализира, осмисля и евентувално научи нещо ново. Но аз не съм кодър и това не ме интересува.

Към всички останали, които четете: Хекс е гениална творба! Колкото по-бързо разберете това, толкова по-добре. Той е потвърждение, че Мечо Пух-овото "Колкото повече -толкова повече" е наистина възможно. Не ме карайте да ви го доказвам. Потърсете и ще намерите. Просто спрете за момент с крясъците за СКАМ. Той нарочно е поднесен като СКАМ. Запознайте се ПОНЕ с Теория на игрите и ще разберете защо е така... Дори да не знаете кой е Ричард Харт.


М дааа наистина въпросния субект е направил нещо ГЕНИАЛНО - направил си е собствена криптобанка.Вложителите в нея започват да минтват някаква сума която изчезва от портфейлите им и се отправя познайте къде докато за тях остава обещанието, че по формула ще им бъдат изплатени в бъдещето определена сума токени след определеният брой дни те наистина получават токените но преди това банката оперира с тях - направено е и нещо друго - в изследването се доказва, че ако държиш токените по дълъг период от време ще получиш повече токени отколкото ако ги залагаш през ден тоест избегнато е предимството на сложната лихва което всяка банка плаща при овердрафт - просто така е измислена формулата не банката а клиента да е от губещата страна.
Прави впечатление и лихвата - тя е зададена константа и не зависи от цената на актива и инфлацията му тоест възможността токените да се обезценяват около датите на плащане на крупни суми токени е съвсем реална.
Не знам кой ви е излъгал за датата октоло ноември или декември тая година но в доклада пише, че тотал съплая е в рамките на 10 години и е ясно от кого се държи той - от въпросната банка - в заключение ще кажа четете внимателно дребния шрифт и не позволявайте да ви навиват с обещания за светло бъдеще - безплатно е само сиренцето в капана за мишки.

Ще помоля Hexfaq да даде английския или руския телеграм на въпросната монета за да мога да задам въпросите си към по компетентни и не толкова екзалтирани, като него хора щото имам някой въпроси относно въпросните формули на аудита.


Това което не разбирате е че когато депозирате в стейковете, монетите Хекс се изгарят и на тяхно място се запазват шерове.

Другото което не Ви е ясно е че тези шерове не се държат от човек а са в смарт контракта към който имате достъп дори нито един сайт да не работи или дори самият Ричард да умре.

Понеже не съм от умните положих необходимите усилия, и за около 10 дни разбрах почти всичко за това как работи системата

В телеграм има една камара групи за една камара неща за Хекс и една камара неща които вече съществуват около Хекс. Вкарайте в търсачката "hex" и си изберете чат, само имайте предвид че поради по-високият интелект на участващите там няма да ви се обърне веднага внимание защото както те са положили усилия да разберат нещата четейки, така очакват и от вас за не задавате въпроси на които вече там е отговорено десетки пъти. Или поне така стана с мен преди месец.

По въпроса за броя монети който визирате в икономическия документ, не съм го чел но може би сте се объркали и сте взели впредвид всичко плюс изсечената годишна лихва от 3.69% която те явно са включили като брой защотото никой не знае калко точно монети ще бъдат налице след ноември 2020 но доколкото помня някъде беше сметната на около 65 милиарда броя. Минтването приключва на 20 ноември тази година. Няма да има повече токени, минтвани от юзъри. Само лихвата. Която се разпределя ежедневно между хората които имат депозити етсествено. Т.е. колкото по-голям дял имате от общия дял на депозити толкова повече лихва взимате защото лихвата е в/у цялото количество съшествуващи токени, т.е. и тези които са в обръщение. Хекс бие абсолютно всичко което може да бъде измислено за холдъри до момента. А има много схеми. Някои от тях централизирани. Понеже прочетох всичко тук изглежда че се интересувате от централизирани схеми и ако е така Хекс не е за вас. Ричард е без значение за Хекс. Не е дал дори един цент за реклама. Направете си рисърч. Хекс е код който всеки може да ползва. В мрежата е. Не е в ръцете на Ричард нито в моите или Вашите.

Съвет - вникнете в нещата и спрете със страха от обир. Това е смарт контракт. Там са монетите. Не са в Ричард. Той не може да ги вземе. Никой не може. Това ще си докажете и сам ако проверите кода или намерите другите два одите които са секюрити одити, т.е. те доказват че Ричард не може да барне Вашите токени. Никой не може. Ако не вярвате питайте някой който рабира от програмиране. Да види кода и да Ви каже. Кода е видим от всеки. Хекс системата е видима от всеки. Всичко се вижда - кой адрес какво прави. Включително и адреса на Ричард който събира етера от минтването.

Изгубих 60% от вложенията си в скамове през 2017-2018 година. мога да бъда скам консултант вече защото много заболя. Ваша работа си е какво мислите, но след време ще Ви е срам че толкова упорите сте отказвали да разберете същността на Хекс и неговите почти неограничени възможности като платформа върху която да се изграждат дори други time deposit схеми. Вече съществуват 4 такива за които знам. Едната даже оперира с Трон също. Бъдещето е в Ди Фая. Рано или късно ще ви дойде до главата. Аз се радвам на мой приятел че ме запозна с Хекс толкова рано. Но ваша си работа. Просто идете в Телеграм и потърсете "hex". Има и специална група за хейтъри в която може да крещите срещу Хекс съвсем свободно. Само преди това се уверете че знаете какво е trolling защото може и да Ви изхвърлят. Явно дори хейтърите искат да си пазят пространството чисто.
loko motif40
 
Мнения: 10
Регистриран на: 29 Фев 2020, 18:58

Re: HEX за българи

Мнениеот loko motif40 » 02 Мар 2020, 01:06

jamesdavidso написа:Я сподели какво очакваш да стане цената като приключи задължителното ставане през ноември? Държа малко, клеймнати през BTC.


Хекс е монета за холдване не за спекулаций. Така е програмирана и затова аз не мисля че ще има някакво сериозна волатилност изобщо някога. Просто ще си расте стремглаво в зависимост от адопшъна. За мен нещата ще изглеждат логаритмично растящи с зелени барове повече отколкото червени. В смисъл че няма да има сериозни дъна където да си купя че да продавам високо и после обратно. Дори съм сигурен че ще е така защото самия Ричард каза че скоро кодъри ще имат код за ексчейндж на който Хекс ще може да се шортва и той ще се радва да види как хейтърите на Хекс губят пари. Аз вярвам на Ричард защото изгорях с 3500 паунда през различни ICO и други скамове и много добре мога да се ориентирам вече. Освен това съм изгледал абсолютно всички видеа в мрежата които намерих за Рочард и Хекс и знам защо Хекс е поднесен като СКАМ съвсем умишлено. Даже хората на Битконект го рекалмират :-) Но не е СКАМ. Така че за цената аз не мисля че изобщо ще се движи много до ноември тази година докато все още се произвеждат количества а може би и една година след това. Но цената на Хекс ще расте и очаквам до няколко години да е в топ 10 поне. Но това си е мое мнение. То е свързано и с любимият на всички Биткой който от известно време е най-лошото нещо за притежание. Чисто технически. Най-малкото има централизирано майнване в Китай където е забранен! А Китай е тоталитаризъм. Могат да конфискуват майнерските ферми когато си пожелаят. Смях в залата. Радвам се че се отървах от ограиченото си мислене за Биткойна. За тази година мисля че Етер ще задмине Биткойн по цена, а Хекс ще задмине Етер. Това ми стига. Имам и още 7 монети, но в достатчъно малки количества че да не ми пука. Биткойн е само 10% от портфолиото ми. Имам 60% Хекс, 20% Етер, 10% Биткойн и 10% други неща. А и Ричард почто ме излекува от трейдване с което се занимавам от 10 години и много добре знам за какво говори. Сега търгувам с много малки суми и много по-рядко. Направо съм му благодарен че ми върна свободното време :-)
loko motif40
 
Мнения: 10
Регистриран на: 29 Фев 2020, 18:58

Re: HEX за българи

Мнениеот loko motif40 » 02 Мар 2020, 01:09

filchef написа:Явно няма интерес към темата за тоя шит дори от създателят и понеже спря да отговаря на въпросите затова я засилвам към коша - засега няма да я трия или заключвам за да може той или някой друг да коментира и евентуално да я върнем.


Независимо какво ще стане с "екзалтирания" hexfaq, не я затваряй темата. Изхвърлете го него ако искаш, но поне оставете информацията която скоро ще бъде търсена. Хекс не е СКАМ. Вижте сам. Да отнема време, но си струва.
loko motif40
 
Мнения: 10
Регистриран на: 29 Фев 2020, 18:58

Re: HEX за българи

Мнениеот loko motif40 » 02 Мар 2020, 01:11

filchef написа:
Hexfaq написа:"PS.Избягвайте да обиждате персонално участниците в дискусията защото ще Ви банна завинаги от форума" - кое точно визирате? Питам, за да знам кое се води за обида и кое не.

примерно това - и дори някой да мислят, че човек като Ричард Харт може да дъмпва цената и да преебе собственито си отроче, за мен е супер заблуден лешпер...
Защото аз съм сигурен, че след като напомпи цената въпросния разработчик ще си прибере вересиите както се случва в 95% от проектите може даже междувременно да изкара въпросния токен на някоя по свястна борса за да може да се увеличат обемите - тогава може и да се включа в играта таман ще натрупа малко история и ще се знае от къде е нормално да се влезе в дълга или в къса позиция



Аз като бивш лешпер не се обиждам :-))) Само отбелязвам, не че казвам че така трябва да се говори на пиблични места
loko motif40
 
Мнения: 10
Регистриран на: 29 Фев 2020, 18:58

Re: HEX за българи

Мнениеот loko motif40 » 02 Мар 2020, 01:15

Hexfaq, разбра ли точно как се изчислява шер цената че ми е много трудно да вдена. Не че нямам доверие на системата, ама каквото и да чета не мога до край да разбера какво означава вечно да се вдига. Как така? Или предпочиташ да питам в Телеграма ти, че да не навлизаме толкова дълбоко тука?
loko motif40
 
Мнения: 10
Регистриран на: 29 Фев 2020, 18:58

Re: HEX за българи

Мнениеот Hexfaq » 02 Мар 2020, 05:56

loko motif40 написа:Hexfaq, разбра ли точно как се изчислява шер цената че ми е много трудно да вдена. Не че нямам доверие на системата, ама каквото и да чета не мога до край да разбера какво означава вечно да се вдига. Как така? Или предпочиташ да питам в Телеграма ти, че да не навлизаме толкова дълбоко тука?


Първо, благодаря, че си допълнил някои мои изложения!

Отговорих ти в Телеграм групата, но копирам отговорът и тук в случай че някой се интересува:

In reply to Loko Moto
За да се гарантира правилото LPB, когато излезеш и влезеш обратно, все едно не може да влезеш с главницата плюс лихвата, а само с главницата. Което необратно погледната е все едно че цената на шеровете са вдига (защото Хексът се изгаря когато влезеш и се заменя с Шерове, както знаеш) Или поне аз така си го обясних на база на няколко поста в Хекс чата. Един вид ако стейкнеш за 10 години взимаш повече облаги, отколкото ако врътнеш 5 стейка за по 2 години един след друг. Така се гарантира LPB и понеже има зловещи наказания за ранно излизане, това помага да се държат количества извън пазара или демек да се намали количеството навън, което помага да се вдига цената понеже има търсене, но няма предлагане. Гениално измислено!
Hexfaq
 
Мнения: 43
Регистриран на: 25 Фев 2020, 01:29

Re: HEX за българи

Мнениеот Hexfaq » 02 Мар 2020, 06:33

loko motif40 написа:
filchef написа:
Hexfaq написа:За тези, които биха се поинтересували какво точно е Хекс, ето линк към финансовия му одит, където на човешки език е описано как точно кодът прави това, аз което говоря в моите постове : https://hex.win/docs/HEX%20Economics%20 ... Fabrik.pdf Етсествено, самият код е видим за когото иска да го проверява, гледа, анализира, осмисля и евентувално научи нещо ново. Но аз не съм кодър и това не ме интересува.

Към всички останали, които четете: Хекс е гениална творба! Колкото по-бързо разберете това, толкова по-добре. Той е потвърждение, че Мечо Пух-овото "Колкото повече -толкова повече" е наистина възможно. Не ме карайте да ви го доказвам. Потърсете и ще намерите. Просто спрете за момент с крясъците за СКАМ. Той нарочно е поднесен като СКАМ. Запознайте се ПОНЕ с Теория на игрите и ще разберете защо е така... Дори да не знаете кой е Ричард Харт.


М дааа наистина въпросния субект е направил нещо ГЕНИАЛНО - направил си е собствена криптобанка.Вложителите в нея започват да минтват някаква сума която изчезва от портфейлите им и се отправя познайте къде докато за тях остава обещанието, че по формула ще им бъдат изплатени в бъдещето определена сума токени след определеният брой дни те наистина получават токените но преди това банката оперира с тях - направено е и нещо друго - в изследването се доказва, че ако държиш токените по дълъг период от време ще получиш повече токени отколкото ако ги залагаш през ден тоест избегнато е предимството на сложната лихва което всяка банка плаща при овердрафт - просто така е измислена формулата не банката а клиента да е от губещата страна.
Прави впечатление и лихвата - тя е зададена константа и не зависи от цената на актива и инфлацията му тоест възможността токените да се обезценяват около датите на плащане на крупни суми токени е съвсем реална.
Не знам кой ви е излъгал за датата октоло ноември или декември тая година но в доклада пише, че тотал съплая е в рамките на 10 години и е ясно от кого се държи той - от въпросната банка - в заключение ще кажа четете внимателно дребния шрифт и не позволявайте да ви навиват с обещания за светло бъдеще - безплатно е само сиренцето в капана за мишки.

Ще помоля Hexfaq да даде английския или руския телеграм на въпросната монета за да мога да задам въпросите си към по компетентни и не толкова екзалтирани, като него хора щото имам някой въпроси относно въпросните формули на аудита.


Това което не разбирате е че когато депозирате в стейковете, монетите Хекс се изгарят и на тяхно място се запазват шерове.

Другото което не Ви е ясно е че тези шерове не се държат от човек а са в смарт контракта към който имате достъп дори нито един сайт да не работи или дори самият Ричард да умре.

Понеже не съм от умните положих необходимите усилия, и за около 10 дни разбрах почти всичко за това как работи системата

В телеграм има една камара групи за една камара неща за Хекс и една камара неща които вече съществуват около Хекс. Вкарайте в търсачката "hex" и си изберете чат, само имайте предвид че поради по-високият интелект на участващите там няма да ви се обърне веднага внимание защото както те са положили усилия да разберат нещата четейки, така очакват и от вас за не задавате въпроси на които вече там е отговорено десетки пъти. Или поне така стана с мен преди месец.

По въпроса за броя монети който визирате в икономическия документ, не съм го чел но може би сте се объркали и сте взели впредвид всичко плюс изсечената годишна лихва от 3.69% която те явно са включили като брой защотото никой не знае калко точно монети ще бъдат налице след ноември 2020 но доколкото помня някъде беше сметната на около 65 милиарда броя. Минтването приключва на 20 ноември тази година. Няма да има повече токени, минтвани от юзъри. Само лихвата. Която се разпределя ежедневно между хората които имат депозити етсествено. Т.е. колкото по-голям дял имате от общия дял на депозити толкова повече лихва взимате защото лихвата е в/у цялото количество съшествуващи токени, т.е. и тези които са в обръщение. Хекс бие абсолютно всичко което може да бъде измислено за холдъри до момента. А има много схеми. Някои от тях централизирани. Понеже прочетох всичко тук изглежда че се интересувате от централизирани схеми и ако е така Хекс не е за вас. Ричард е без значение за Хекс. Не е дал дори един цент за реклама. Направете си рисърч. Хекс е код който всеки може да ползва. В мрежата е. Не е в ръцете на Ричард нито в моите или Вашите.

Съвет - вникнете в нещата и спрете със страха от обир. Това е смарт контракт. Там са монетите. Не са в Ричард. Той не може да ги вземе. Никой не може. Това ще си докажете и сам ако проверите кода или намерите другите два одите които са секюрити одити, т.е. те доказват че Ричард не може да барне Вашите токени. Никой не може. Ако не вярвате питайте някой който рабира от програмиране. Да види кода и да Ви каже. Кода е видим от всеки. Хекс системата е видима от всеки. Всичко се вижда - кой адрес какво прави. Включително и адреса на Ричард който събира етера от минтването.

Изгубих 60% от вложенията си в скамове през 2017-2018 година. мога да бъда скам консултант вече защото много заболя. Ваша работа си е какво мислите, но след време ще Ви е срам че толкова упорите сте отказвали да разберете същността на Хекс и неговите почти неограничени възможности като платформа върху която да се изграждат дори други time deposit схеми. Вече съществуват 4 такива за които знам. Едната даже оперира с Трон също. Бъдещето е в Ди Фая. Рано или късно ще ви дойде до главата. Аз се радвам на мой приятел че ме запозна с Хекс толкова рано. Но ваша си работа. Просто идете в Телеграм и потърсете "hex". Има и специална група за хейтъри в която може да крещите срещу Хекс съвсем свободно. Само преди това се уверете че знаете какво е trolling защото може и да Ви изхвърлят. Явно дори хейтърите искат да си пазят пространството чисто.


Ще допълня и ще припомня (за поредед път) някои неща към отговора на loko motif40:

Хекс не е ничий. Това е код (програма, софтуер) който се намира децентрализирано на блокейна. Никой няма влияние върху неговата работи - нито Ричард, нито ФБР,нито ЦРУ, нито аз или вие! Това е код, който всеки може да задвижи и този код ше направи точно каквото е програнмиран да прави. Това е проверено от две одиторски фирми по сигурност и една одиторска фирма по икономическите формули в кода.

Инфлацията е заложена да бъде 3.69%. Тя, съвсем естествено, не зависи от инфалцията на долара, лева ,чешката крона или китайския юан. КОлкото по-ниска е инфалцията, толкова по-скъпа е монетата, защото количеството й не се увеличава. Да се иска висока инфалция е все едно да се иска обезценяване на парите. Проверете си какво е инфлация. Означава "надуване". За подсетка - златото има ли инфация?

По отношение на това, че не може да се ре-депозира лихвата - това гарантира заложеното условие, че за колкото по-дълго време е депозита Ви, толкова повече шерове (демек монети за по-просто, макар че не е точно така) ще получите на падежа си. Тези монети идват от 3.69% годишна лихва, която се разпределя САМО измежду депозиралите (значи, че не е в обръщение навън) и лобите за преждевременно или закъсняло прекратяване на депозита. Това подпомага монетите да стоят заключени в депозити, с което се отнема количеството в обръщение, с което се намалява предлагането, което вдига цената! За подсетка - колко струват мидените черупки на плажа и колко струват те високо в планината?

Още малко задълбочаване и ще разберете уникалността на Хекс! Това е монета за холдинг с огромни бенефити от това! Уникална работа като нищо друго на света! Не я търсете там, където не е създадена да бъде! А именно измежду смисъла, функциите, и цените на 2000 шиткойна, които са създадени с цел измама и/или временни спекулации... Защото освен ютилити токените, за които винаги ще има каквото и да е търсене, другите са чист СКАМ - събиране на пари в/у голи обещания! Това е СКАМ! А не код, без собственик, стоящ навън, който всеки може да ползва. Или не ползва. Хекс ще си стои там и ше прави същото дори Ричард да умре утре. За тези, които не знаят какво е смарт контракт - смарт контрактите, какъвто е и Хекс, могат да бъдат екзекютирани направо в блокчейна от абсолютно всеки! С една дума, за да живее Хекс дори не му трябва уебсайт!

И всичко това на цена от 3 сатошита в момента. Е колко имам да губя дори целият нет да гръмне? (защото няма какво друго да спре криптото)
Hexfaq
 
Мнения: 43
Регистриран на: 25 Фев 2020, 01:29

Re: HEX за българи

Мнениеот filchef » 02 Мар 2020, 10:04

Hexfaq написа:
Това което не разбирате е че когато депозирате в стейковете, монетите Хекс се изгарят и на тяхно място се запазват шерове.

Другото което не Ви е ясно е че тези шерове не се държат от човек а са в смарт контракта към който имате достъп дори нито един сайт да не работи или дори самият Ричард да умре.

Понеже не съм от умните положих необходимите усилия, и за около 10 дни разбрах почти всичко за това как работи системата

В телеграм има една камара групи за една камара неща за Хекс и една камара неща които вече съществуват около Хекс. Вкарайте в търсачката "hex" и си изберете чат, само имайте предвид че поради по-високият интелект на участващите там няма да ви се обърне веднага внимание защото както те са положили усилия да разберат нещата четейки, така очакват и от вас за не задавате въпроси на които вече там е отговорено десетки пъти. Или поне така стана с мен преди месец.

По въпроса за броя монети който визирате в икономическия документ, не съм го чел но може би сте се объркали и сте взели впредвид всичко плюс изсечената годишна лихва от 3.69% която те явно са включили като брой защотото никой не знае калко точно монети ще бъдат налице след ноември 2020 но доколкото помня някъде беше сметната на около 65 милиарда броя. Минтването приключва на 20 ноември тази година. Няма да има повече токени, минтвани от юзъри. Само лихвата. Която се разпределя ежедневно между хората които имат депозити етсествено. Т.е. колкото по-голям дял имате от общия дял на депозити толкова повече лихва взимате защото лихвата е в/у цялото количество съшествуващи токени, т.е. и тези които са в обръщение. Хекс бие абсолютно всичко което може да бъде измислено за холдъри до момента. А има много схеми. Някои от тях централизирани. Понеже прочетох всичко тук изглежда че се интересувате от централизирани схеми и ако е така Хекс не е за вас. Ричард е без значение за Хекс. Не е дал дори един цент за реклама. Направете си рисърч. Хекс е код който всеки може да ползва. В мрежата е. Не е в ръцете на Ричард нито в моите или Вашите.

Съвет - вникнете в нещата и спрете със страха от обир. Това е смарт контракт. Там са монетите. Не са в Ричард. Той не може да ги вземе.

Хекс не е ничий. Това е код (програма, софтуер) който се намира децентрализирано на блокейна. Никой няма влияние върху неговата работи - нито Ричард, нито ФБР,нито ЦРУ, нито аз или вие! Това е код, който всеки може да задвижи и този код ше направи точно каквото е програнмиран да прави. Това е проверено от две одиторски фирми по сигурност и една одиторска фирма по икономическите формули в кода.

Инфлацията е заложена да бъде 3.69%. Тя, съвсем естествено, не зависи от инфалцията на долара, лева ,чешката крона или китайския юан. КОлкото по-ниска е инфалцията, толкова по-скъпа е монетата, защото количеството й не се увеличава. Да се иска висока инфалция е все едно да се иска обезценяване на парите. Проверете си какво е инфлация. Означава "надуване". За подсетка - златото има ли инфация?
(защото няма какво друго да спре криптото)

Пследвах съвета ти и прочетах още веднъж внимателно доклада на финансовия одит ето какво дословно се казва в него
.Also, we define the following parameters that are used through the description:
TOTALSUPPLY is a constant; it is defined outside the protocol.
– We writeallocSupply[i]for the value ofTOTALSUPPLY+g.lockedHearton dayiand note that we can safely assume thatg.lockedHeartchanges daily in oursimplified model.
–BPB= 15e16 is a constant,
–LPB= 1820 is a constant,
–SH:=SHARERATESCALE= 100000 is a constant,
–INFLATION= 10000/100448995 is a constant


Красиво доказателство, че токените отиват право в банката която е естествено на Ричард - да ама няма кой да чете - веднъж влезли и набълбукали се затваряте очите и мечтаете светло бъдеще - банките не са от най щедрите платци но все пак плащат сложна лихва докато при банката на Ричард сложната лихва е отрицателна и това се изтъква като предимство за бъдещото ви забогатяване - какво са 3-4% годишно в криптото след като движението дневно може да стигне 30 - 40 %
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: HEX за българи

Мнениеот Hexfaq » 03 Мар 2020, 06:20

filchef написа:
Hexfaq написа:
Това което не разбирате е че когато депозирате в стейковете, монетите Хекс се изгарят и на тяхно място се запазват шерове.

Другото което не Ви е ясно е че тези шерове не се държат от човек а са в смарт контракта към който имате достъп дори нито един сайт да не работи или дори самият Ричард да умре.

Понеже не съм от умните положих необходимите усилия, и за около 10 дни разбрах почти всичко за това как работи системата

В телеграм има една камара групи за една камара неща за Хекс и една камара неща които вече съществуват около Хекс. Вкарайте в търсачката "hex" и си изберете чат, само имайте предвид че поради по-високият интелект на участващите там няма да ви се обърне веднага внимание защото както те са положили усилия да разберат нещата четейки, така очакват и от вас за не задавате въпроси на които вече там е отговорено десетки пъти. Или поне така стана с мен преди месец.

По въпроса за броя монети който визирате в икономическия документ, не съм го чел но може би сте се объркали и сте взели впредвид всичко плюс изсечената годишна лихва от 3.69% която те явно са включили като брой защотото никой не знае калко точно монети ще бъдат налице след ноември 2020 но доколкото помня някъде беше сметната на около 65 милиарда броя. Минтването приключва на 20 ноември тази година. Няма да има повече токени, минтвани от юзъри. Само лихвата. Която се разпределя ежедневно между хората които имат депозити етсествено. Т.е. колкото по-голям дял имате от общия дял на депозити толкова повече лихва взимате защото лихвата е в/у цялото количество съшествуващи токени, т.е. и тези които са в обръщение. Хекс бие абсолютно всичко което може да бъде измислено за холдъри до момента. А има много схеми. Някои от тях централизирани. Понеже прочетох всичко тук изглежда че се интересувате от централизирани схеми и ако е така Хекс не е за вас. Ричард е без значение за Хекс. Не е дал дори един цент за реклама. Направете си рисърч. Хекс е код който всеки може да ползва. В мрежата е. Не е в ръцете на Ричард нито в моите или Вашите.

Съвет - вникнете в нещата и спрете със страха от обир. Това е смарт контракт. Там са монетите. Не са в Ричард. Той не може да ги вземе.

Хекс не е ничий. Това е код (програма, софтуер) който се намира децентрализирано на блокейна. Никой няма влияние върху неговата работи - нито Ричард, нито ФБР,нито ЦРУ, нито аз или вие! Това е код, който всеки може да задвижи и този код ше направи точно каквото е програнмиран да прави. Това е проверено от две одиторски фирми по сигурност и една одиторска фирма по икономическите формули в кода.

Инфлацията е заложена да бъде 3.69%. Тя, съвсем естествено, не зависи от инфалцията на долара, лева ,чешката крона или китайския юан. КОлкото по-ниска е инфалцията, толкова по-скъпа е монетата, защото количеството й не се увеличава. Да се иска висока инфалция е все едно да се иска обезценяване на парите. Проверете си какво е инфлация. Означава "надуване". За подсетка - златото има ли инфация?
(защото няма какво друго да спре криптото)

Пследвах съвета ти и прочетах още веднъж внимателно доклада на финансовия одит ето какво дословно се казва в него
.Also, we define the following parameters that are used through the description:
TOTALSUPPLY is a constant; it is defined outside the protocol.
– We writeallocSupply[i]for the value ofTOTALSUPPLY+g.lockedHearton dayiand note that we can safely assume thatg.lockedHeartchanges daily in oursimplified model.
–BPB= 15e16 is a constant,
–LPB= 1820 is a constant,
–SH:=SHARERATESCALE= 100000 is a constant,
–INFLATION= 10000/100448995 is a constant


Красиво доказателство, че токените отиват право в банката която е естествено на Ричард - да ама няма кой да чете - веднъж влезли и набълбукали се затваряте очите и мечтаете светло бъдеще - банките не са от най щедрите платци но все пак плащат сложна лихва докато при банката на Ричард сложната лихва е отрицателна и това се изтъква като предимство за бъдещото ви забогатяване - какво са 3-4% годишно в криптото след като движението дневно може да стигне 30 - 40 %


Няма банка. Има адрес, който прибира етера, чрез който се минтват хексовете и взима копие хексове от всеки възможен бонус. Всички, включително и аз, мислят, че тези адреси са на Ричард, макар и никой на света да няма доказателство за това, защото няма фирма. Има Ричард, няколко програмиста и код. След като навърта 4 млн долара в етер в първия ден след пускането, след известно време този адрес изпразва каквото има в него и всичко отива в количество други адреси и от там не мърда до ден днешен. Дори да мръдне, цял свят може да разбере къде отива. За разлика от теб, всеки замесен в проекта следи тези адреси постоянно. Хексовете, които прибира другият адрес като копие от бонусите, са стейквани за 15 години обратно в схемата. Ако толкова те е страх от Ричрд и Хекс, чийте адреси, както и моят адрес там и всеки друг се вижда какво прави 24/7, просто не участвай. Но за да наречещ нещо скам, трябва да има измама! За да приберат Ричард в затвора, трябва да има нанесени щети. А то няма. Има само страх в такива като теб :-) Ако искаш се запознавай с нещата, твоя си работа. Има редица чатове в Телеграм на тези теми. Иди там и си допълни страха или вярата или се посмей на тези, които смяташ за по-тъпи. Твоя си работа. Аз, колкото и да знам за Хекс и Ричард, по основно правило в криптото да не се участва с каквото не си склонен да загубиш, участвам с толкова, че дори и да загубя от сегашна цена от 3 сатошита (смях), вероятността да спечеля десетки пъти повече е значително по-висока и ми стига за да се занимавам с код, програмиран да направи това чрез взаимовръзки от Теория на игрите, което е наука, а не плямпаници на селска седянка. Твоя си работа, светът е свободен. Не те навивим за нищо. Исках да видя дали тук има някакъв живот по темата, явно няма. Поне засега. Но ако ще цикля на едни и същи теми, няма да стане. Просто ще спра да отговарям. За край ще напомня, че това прибиране на етери и хексове свършва на 19 ноември 2020. Дотогава съм почти сигурен че ще има ексчейндж на който Хекс да може да се шортва. Иди и играй на очакваните scam exit -и и направи тонове пари тогава, когато другите глупаци като мен ще си изгубят парите. Бъди Сорос на Хекс-а :-) Но след ноември 2020 ще трябва да си купуваш токени от такива като мен, защото няма да бъдат произвеждани повече :-)
Hexfaq
 
Мнения: 43
Регистриран на: 25 Фев 2020, 01:29

Re: HEX за българи

Мнениеот loko motif40 » 03 Мар 2020, 08:19

Малка дoбавка към последния отговор на heqfaq за всички които ги е страх от нещо в което не участват

Ето го адреса, който прибира етера от минтването. През определен период от време той изпраща точно по 1337 етера към много други адреси:
https://etherscan.io/address/0xdec9f279 ... a5128e0399

Понеже всичко на блокчейна е видимо всеки може да си проследи тези адреси и да е готов за голямото дъмпване и екзит скема на Ричард и да шортва хекс и да направи милионите и после заедно с Ричард може да се скрият в Зимбабве с окрадените пари на хората и да си ядат банани щото Ричард ще трябва да избяга от замъка в който живее и да напусне прекрасният си живот който си е изградил след като се е пенсионирал на 23 годишна възраст. Да, всичко изгледжа като скам и аз лично следа тези адреси денонощно и с нетърпение чакам ексченжа за да шортвам
loko motif40
 
Мнения: 10
Регистриран на: 29 Фев 2020, 18:58

ПредишнаСледваща

Назад към Други Криптовалути

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin