HEX за българи

Дискусии за останалите алтернативни криптовалути

Модератори: ekrem, Moderators

Re: HEX за българи

Мнениеот 2GOOD » 30 Дек 2021, 21:16

Hexfaq написа:Здравейте! Отдавна не съм минавал, нямах време от броене на пари...

Та каква е сводката към днешен ден? Цената на хекс е 35 цента. Когато започнах тази тема преди 2 години, бях обявен за скамер, глупак, бях мразен, блокиран и пр. Тогава цената на хекс беше $0,00035. Значи, за всяко доларче дето съм дал тогава, сега имам 1000. Не е зле като за двегодишен "скам" :-)) Даже не поискахте да го вземете безплатно...

Как да е, по едно време минах да ви кажа за Pulse, който със сигурност изпуснахте облени в омразата си, а сега минавам да ви кажа за PulseX, който също ще изпуснете. Мда... винаги има влакове за изпускане! Весела Коледа и Щастлива Нова Година ви желая, но най-вече ви желая весел биткойн! Ще имате нужда.


Наистина много неуважително мнение, към всички колеги от форума. Поздравления за добрата инвестиция в крипто, но защо НИЕ всички да сме обявявали някого за скамер и т.н. ?! Може пък да ни бъркаш с някоя ФБ или Телеграм група :think:
Просто няма нужда от подобен род постове: "казах ли ви", то ако питате мен, един познат водопроводчик ми казваше да си купя Шиба Ину, ама аз не та НЕ... ей го сега той си направи х100 за нула време, a аз си стоя на биткойна. Форумът е за това, да се коментират различни проекти и валути и всеки сам да взима информирани решения, а не да си ги мерим... портфейлите.

Весели празници на всички и моля Ви... Бъдете Добри :wink:
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4955
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: HEX за българи

Мнениеот jamesdavidso » 30 Дек 2021, 21:34

2GOOD написа:Форумът е за това, да се коментират различни проекти и валути и всеки сам да взима информирани решения, а не да си ги мерим... портфейлите.
Весели празници на всички и моля Ви... Бъдете Добри :wink:


:clap:
Аватар
jamesdavidso
 
Мнения: 373
Регистриран на: 17 Фев 2018, 19:52

Предишна

Назад към Други Криптовалути

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], filchef, guBaHe, ionicle, Kartoff, Spenchoni, UserX1XO, viniamin