Грош

Дискусии за останалите алтернативни криптовалути

Модератори: ekrem, Moderators

Re: Грош

Мнениеот shulio » 10 Юни 2018, 14:50

Mateev написа:Всеки един човек, дори и най-глупавиия, цени със зор добитите левчетата в собствения си джоб.


Всъщност тези хора са много малко. Ако всеки си ценеше левчетата, Китай нямаше да процъфтява с производство на евтини и некачествени стоки. Нямаше да процъфтява и хазарта и много други индустрии. Та собствениците на Грош търсят точно такива хора, които не си ценят левчетата и в това няма нищо лошо. Всеки един предприемач търси такива хора :)
shulio
 
Мнения: 235
Регистриран на: 12 Фев 2014, 14:41

Re: Грош

Мнениеот ForexTools » 10 Юни 2018, 16:48

Mateev написа:
ForexTools написа:.....Ми давай взимай ги всичките листа или грошове ......Неограничени ресурси не означава неограничено предлагане хехехехехехехеех баси
Хубаво де умен си няма да споря с умни ..... Нямам акъл за толкова
Разчитам на теб да предпазваш хората от Грош тая измама или пирамида и т.н. викай му както решиш

Всеки един човек, дори и най-глупавиия, цени със зор добитите левчетата в собствения си джоб. И хич не му се иска да се разделя с тях, освен ако някой не му предложи ЛЕСЕН, НАДЕЖДЕН и НИСКОРИСКОВ метод за тяхното бързо увеличаване. Та във връзка с това не ми стана ясно твоя грош какво точно предлага, което да го няма в хилядите други шиткойни. Хайде светни ме по този въпрос, ама ми обясни като на първокласник, че да успея да го разбера. :D


За да си повишиш финансовата култура на нивото си на правопис ..... ползвай този сайт. - https://www.investopedia.com/
А колкото за Грош .... намери някой, който има Грошове да ти каже или покаже....
Прочетох всичко от начало...... не видях някой да ви зарибява, или кара да харесвате, или купувате Грош.
Просто е споделено неговото съществуване ......
ForexTools
 
Мнения: 17
Регистриран на: 10 Юни 2018, 13:02

Re: Грош

Мнениеот ForexTools » 10 Юни 2018, 16:56

shulio написа:
Mateev написа:Всеки един човек, дори и най-глупавиия, цени със зор добитите левчетата в собствения си джоб.


Всъщност тези хора са много малко. Ако всеки си ценеше левчетата, Китай нямаше да процъфтява с производство на евтини и некачествени стоки. Нямаше да процъфтява и хазарта и много други индустрии. Та собствениците на Грош търсят точно такива хора, които не си ценят левчетата и в това няма нищо лошо. Всеки един предприемач търси такива хора :)


М не ..... нищо общо Китай и нащо село ......"Собствениците" на Грош около 30+ са хора, който не познавам, и няма как да знам каква им е схемата ....
И не съм никъкъв предприемач ..... Грош го пуснах.... щото ми писна от - инфлация,дефлация,девалвация,криптопроекти,глобализация,демокразия,преходи разни,левъридж,лихви,такси,комисионни,консултанти,банки,експерти,посредници,ментори,адвокати,данъчни и всички съкращения със около 3 знака МВР,БНБ,ЧСИ,ЕВН.......... списъка е безкраен.
Та позна, точно тия левчета дето имам, и ще имам ще са в Грош (мойте).
Поздрави :)
ForexTools
 
Мнения: 17
Регистриран на: 10 Юни 2018, 13:02

Re: Грош

Мнениеот monopola » 10 Юни 2018, 17:14

Сега разгледах сайта - доколкото разбрах създателя си е напечател там колкото си иска от "валутата" и смята, че аз имам някакъв интерес да му дам пари или някакво крипто със стойност за да притежавам от валута, която няма посочено дори на собствения си сайт нито едно предимство спрямо съществуващите?
А тоя първия пост дето пишело, че е евтина: ) 7 милиарда по 8 цента не прави ли към 10 милиона лева, дето иска да ни прибере автора?
Абе вие съвсем муслите хората за тотални балъци...
monopola
 
Мнения: 225
Регистриран на: 02 Сеп 2017, 23:42

Re: Грош

Мнениеот 2GOOD » 10 Юни 2018, 17:16

Хубава неделна темичка се заформи, и без това скучно беше :lol: :lol: :lol: :lol:
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Грош

Мнениеот shulio » 10 Юни 2018, 17:38

monopola написа:Абе вие съвсем муслите хората за тотални балъци...


А защо да мислим по друг начин? 97% от хората работят за останалите 3%. И тези 97% цял живот внасят вноски за пенсия, която може и да не доживееш. А ако доживееш не се знае до тогава дали няма да са вдигнали нормата до 85 години. Или да променят закона както им е кеф. Отделно с тези пари разни фондове си правят търговииката и печалбите съответно. И то ако беше само този пример :)

И ако не сте забелязали във всички такива теми има по един или няколко провокатора, чиято цел е да се държи темата най-отгоре за да може да се прочете от колкото се може повече хора принадлежащи към онези 97% :)
shulio
 
Мнения: 235
Регистриран на: 12 Фев 2014, 14:41

Re: Грош

Мнениеот laik2 » 10 Юни 2018, 17:41

Mateev, пак не четеш :naughty:
laik2
 
Мнения: 441
Регистриран на: 28 Окт 2016, 10:35

Re: Грош

Мнениеот ForexTools » 10 Юни 2018, 20:13

monopola написа:Сега разгледах сайта - доколкото разбрах създателя си е напечател там колкото си иска от "валутата" и смята, че аз имам някакъв интерес да му дам пари или някакво крипто със стойност за да притежавам от валута, която няма посочено дори на собствения си сайт нито едно предимство спрямо съществуващите?
А тоя първия пост дето пишело, че е евтина: ) 7 милиарда по 8 цента не прави ли към 10 милиона лева, дето иска да ни прибере автора?
Абе вие съвсем муслите хората за тотални балъци...


Съгласен ..... мисля се за тотален балък, че казах на хората за Грош..... няма повече обещавам !!!
Имаш грешка в смятането, борсата дава текуща оценка от 461,975,235.65$ за Грошовете които НЕ са в циркулация .....
Иначе тези който СА в обръщение са 904.872.00 Гроша х 0,06 е сега средната цена.... Тва са излъганите да притежават Грош
Дай да ти ги сметна аз да не объркаш пак - 54.292.32$ е стойноста на тези по уалетите

Хубаво е да има такива като теб..... хора който веднага надушват измамите и ги разкриват на момента публично ..... :)
ForexTools
 
Мнения: 17
Регистриран на: 10 Юни 2018, 13:02

Re: Грош

Мнениеот ForexTools » 10 Юни 2018, 20:14

2GOOD написа:Хубава неделна темичка се заформи, и без това скучно беше :lol: :lol: :lol: :lol:

Мнооо серт тука бре хехехехехе на бита викаха ли създателя, и той да дава отчет :)
Баси началниците :)
ForexTools
 
Мнения: 17
Регистриран на: 10 Юни 2018, 13:02

Re: Грош

Мнениеот ForexTools » 10 Юни 2018, 20:15

shulio написа:
monopola написа:Абе вие съвсем муслите хората за тотални балъци...


А защо да мислим по друг начин? 97% от хората работят за останалите 3%. И тези 97% цял живот внасят вноски за пенсия, която може и да не доживееш. А ако доживееш не се знае до тогава дали няма да са вдигнали нормата до 85 години. Или да променят закона както им е кеф. Отделно с тези пари разни фондове си правят търговииката и печалбите съответно. И то ако беше само този пример :)

И ако не сте забелязали във всички такива теми има по един или няколко провокатора, чиято цел е да се държи темата най-отгоре за да може да се прочете от колкото се може повече хора принадлежащи към онези 97% :)


Конспирацията е разкри БРАВО !!!! :)
ForexTools
 
Мнения: 17
Регистриран на: 10 Юни 2018, 13:02

ПредишнаСледваща

Назад към Други Криптовалути

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, Google [Bot], ionicle, scorpy, tedik, UserX1XO, viniamin

cron