Грош

Дискусии за останалите алтернативни криптовалути

Модератори: ekrem, Moderators

Re: Грош

Мнениеот Ivan9310 » 09 Сеп 2018, 21:55

Здравейте на всички, търсих информация относно Grosh в интернет и попаднах тук.
От обясненията на ForexTools доста от нещата около криптовалутата ми стават ясни, само не разбрах защо е цялото това напрежение и необоснован хейт. Аз лично съм търгувал няколко години на Форекс пазарите, прочел съм и някоя друга книга относно фондовите пазари и от тази гледна точка, както и натрупан опит, концепцията за Grosh ми допада.
Успях да прочета всички страници в тази тема и отново не ми стана ясно защо скочиха няколко човека срещу един човек, който е решил да отвори тема за криптовалутата, а въпросния човек създал и темата, има за цел да Ви открехне за нейното съществуване.
Никой не е задължаван да я купува, харесва, разпространява и т.н.
Който вижда потенциал да се възползва, който пък не вижда да подмине и да не говори празни приказки, защото аз лично се дразня от необразоваността на хората относно такъв тип търговия и инвестиции, хора имащи за цел да "оплюват" новото и различното ( непонятното за тях, защото е по-лесно да плюят от колкото да научат за нещо ново, не говоря за Грош, а конкретно за този тип търговия и инвестиции).
Форума е място за изразяване на мнения относно създадената тема, но ако отговорите в нея са необосновани и без никаква аргументираност ги правят "празни отговори", а когато аз давам отговори за нещо ново, поне си правя труда да направя проучване, а ако не разбирам нищо от това се старая да остана неутрален или просто да задам своите въпроси, всичко останало е излишно и хората с празните отговори са също толкова излишни в такива теми.
Ще продължа да следя с интерес графиките на Grosh в платформата на waves.
Както вече споменах тази криптовалута ми допада и ще продължа да посещавам и темата тук. Надявам се, да се придържаме към по нормален тон и да обменяме полезна информация помежду си, както и да даваме отговори на хората с интерес към нея. :think:
Ivan9310
 
Мнения: 1
Регистриран на: 09 Сеп 2018, 16:50

Re: Грош

Мнениеот kostadinovav » 27 Ное 2018, 14:24

Здравейте,аз също случайно попаднах на този форум търсейки инфо за грош защото ме интересува дали го има на др платформа освен на уейвс. Аз използвам грош ежемесечно за да си плащам форекс сигнали с него. Сигналите са ми с 30% средна доходност на месец и се плащат само с грош ,така като цяло вс хора които се възползват от тях купуваме въпросната валута. Аз имам вече и заделели грошове ,които са с доста добра доходност до момента. Успех на всички!
kostadinovav
 
Мнения: 2
Регистриран на: 27 Ное 2018, 13:50

Re: Грош

Мнениеот eliteware » 27 Ное 2018, 14:35

Гледай как хората с по едно мнение специално се регват у форума заради гроша...все повече се убеждавам, че допускам грешка за този спящ гигант.
eliteware
 
Мнения: 201
Регистриран на: 20 Юли 2017, 14:28

Re: Грош

Мнениеот kostadinovav » 27 Ное 2018, 14:42

Ами да,специално се регистрирах господине за да мога да общувам с хора на тема тази валутата,както специално съм член и на група във фб ,съвсем умишлено и тенденциозно. Нали за това са такива форуми ,да си общиваме по интереси..или да се регна в бгмама да питам за грош?!?!
kostadinovav
 
Мнения: 2
Регистриран на: 27 Ное 2018, 13:50

Re: Грош

Мнениеот eliteware » 27 Ное 2018, 15:12

https://grosh.org/ - сайта е топ...
eliteware
 
Мнения: 201
Регистриран на: 20 Юли 2017, 14:28

Re: Грош

Мнениеот Herzog » 27 Ное 2018, 18:48

eliteware написа:https://grosh.org/ - сайта е топ...


Специално отворих линка, господине! :)
Наистина е "спящ" гигант! :)
GIGABYTE GA-990FXA-UD3
AMD FX-8320 Octa-Core 3.5GHz AM3+
5xMSI Black Radeon RX Vega 64
4xRX 5700 XT
1xRadeon VII
Windows 3.11
Аватар
Herzog
 
Мнения: 489
Регистриран на: 29 Дек 2013, 21:17
Местоположение: София

Re: Грош

Мнениеот eliteware » 27 Ное 2018, 19:13

https://yando.net/groups/GroshInvestors
Господине, заповядайте и групата на инвеститорите в социалните мрежи...мисля, че всеки един от нас заслужава втори шанс и би преразгледал мненията си...
eliteware
 
Мнения: 201
Регистриран на: 20 Юли 2017, 14:28

Re: Грош

Мнениеот Herzog » 27 Ное 2018, 21:06

eliteware написа:https://yando.net/groups/GroshInvestors
Господине, заповядайте и групата на инвеститорите в социалните мрежи...мисля, че всеки един от нас заслужава втори шанс и би преразгледал мненията си...



Откакто закупих Фейсбук нямам интерес да инвестирам в социални мрежи, господине! :mrgreen:
Благодаря! :)
GIGABYTE GA-990FXA-UD3
AMD FX-8320 Octa-Core 3.5GHz AM3+
5xMSI Black Radeon RX Vega 64
4xRX 5700 XT
1xRadeon VII
Windows 3.11
Аватар
Herzog
 
Мнения: 489
Регистриран на: 29 Дек 2013, 21:17
Местоположение: София

Re: Грош

Мнениеот gkm » 30 Мар 2019, 13:35

Имам някъкви впечатления от цялата простотия трудно бих го нарекъл монета. Само ще добавя че хората с позитивно мнение са много добре запознати както с създателя така и с самия шиткойн и какво трябва да се прави... По мои наблюдения от старта на този проект това е нещо като модифицирана пирамида.... Няма да коментирам повече просто тук видях хора които ми твърдят че не могат да лъжат... ( Е в тая тема обратното правят ) Никой тук не казва купувай но пък аз ще си позволя да ви посъветвам ( не купувай ) :) :clap: :liar:
gkm
 
Мнения: 1
Регистриран на: 30 Мар 2019, 13:24

Re: Грош

Мнениеот varsam » 18 Юли 2019, 14:57

https://prnt.sc/ogrs50
Има за прехвърляне още 180 000 гроша, срока е до края на Август.
varsam
 
Мнения: 6
Регистриран на: 09 Юни 2018, 16:42

ПредишнаСледваща

Назад към Други Криптовалути

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], George, Google [Bot], ionicle, Spenchoni, viniamin