Относно "Левкойна"- българската крипто-валута - от създателя

Дискусии за останалите алтернативни криптовалути

Модератори: ekrem, Moderators

Re: Относно "Левкойна"- българската крипто-валута - от създа

Мнениеот guBaHe » 03 Фев 2018, 14:03

dobribozhilov написа:Добре е да се уточни, че търговията с "Левкойни" си е избор на всеки. Аз лично няколко пъти съм предупредил, че е рано да се търгува, сега е времето да се копае. Но хората си търгуват, техни са си койните.
Сравнението с OneCoin е чиста злоба. Няма нищо общо. Не са искани пари никому, не са провеждани "обучения" и пр. "Левкойнът" е обикновена крипто валута, по нищо не се различава от Монеро, Биткойн, Байткойн и пр. Ако "Левкойн" е пирамида ката OneCoin, то всички криптаци са такива.
От гледна точка на историята на парите, реално всички пари след златните, са понци-схема. Това е така. Крипто-валутите са стъпка назад от това "понци" - имат ограничен тираж, което им дава предимство спрямо книжните пари.
Ощи веднъж ще повторя - единствено каня хората да копаят. Нищо друго. Все още се копае лесно. Трудността е ниска - около 10 милиона, периодично са качва до 30 като се включи някой едър риг, после спада. Със 100 хаша, които имам на стари компютри у нас, си изкарвам 1-2 койна на ден. С килохаши и видеокарти, можете да изкарате десетки койни.
Ако в бъдеще проектът успее, това ще е доста изгоден добив, който ще ви донесе пари. Ако не успее - остават пропуснатите ползи да копаете Монеро и да изкарате 2-3 долара сигурни дневно, ако имате мощни видеокарти.


И аз си мисля, че "проекта" ви няма да успее. Няма нищо зад него. Няма разработчици, няма блокчейн експлорър, няма кой да фиксва бъгове, няма roadmap... и прочие. Има няколко сайта, всеки претендиращ да е основен, някакви указания, които си личи, че са писани от човек, който си няма и на понятие от крипто или как работи мрежата и пул пуснат незнайно как (предполагам не от вас). Един човек, който има най-малко 3 акаунта в социалните мрежи и съмнителни познания в областта, но много добри познания във фейк "журнлистиката". Изобщо не мога да повярвам, че има хора, които се вързват на толкова несериозно нещо и харчат пари, за да добиват тая валута. Неразбории между "създателя" (който не е нищо друго, свен човек променил няколко параметъра в готов код, без да разбира какво прави този код, но имам съмнения, че не сто го направил и вие даже) и някакви други хора, които щели да му правят борса.

Ако наистина искате това да успее по някякъв начин - предайте проекта на някой, който знае какво прави. Е, този някой може и да си го "вземе", без значение дали искате или не.

Изказването ви за Монеро-то и мощните видеокарти отново показва колко сте назад в материята. Говорите някакви общи неща постоянно за понци схеми и фиатни валути, но нищо конкретно. Бях ви задал въпрос за параметрите на монетата, но така и не получих отговор. Предполагам, че защото не сте наясно какво ви питам или какво да ми отговорите. Техническите въпроси съзнателно ги избягвате.
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: Относно "Левкойна"- българската крипто-валута - от създа

Мнениеот liminat » 03 Фев 2018, 16:26

dobribozhilov написа:..."Левкойнът" е обикновена крипто валута, по нищо не се различава от Монеро, Биткойн, Байткойн и пр. Ако "Левкойн" е пирамида ката OneCoin, то всички криптаци са такива.
От гледна точка на историята на парите, реално всички пари след златните, са понци-схема. Това е така. Крипто-валутите са стъпка назад от това "понци" - имат ограничен тираж, което им дава предимство спрямо книжните пари.
Ощи веднъж ще повторя - единствено каня хората да копаят. Нищо друго. Все още се копае лесно. .
Ако в бъдеще проектът успее, това ще е доста изгоден добив, който ще ви донесе пари. Ако не успее - остават пропуснатите ползи да копаете Монеро и да изкарате 2-3 долара сигурни дневно, ако имате мощни видеокарти.
То че никой няма да ви се върже, няма, ами преди да си започнал да мислиш нещо друго, може би по-перспективно, кажи как изобщо я виждаш да изкараш нещо от някого? Обясни го, може колегите да ти обяснят къде куца нещо в идеята, и след време да използваш знанията, за да измислиш нещо по-сполучливо.
Не разбирам от всичко, но да подскажа - никой индиец не ще да ви знае левкойна... :)
liminat
 
Мнения: 113
Регистриран на: 16 Яну 2014, 12:38

Re: Относно "Левкойна"- българската крипто-валута - от създа

Мнениеот lomidol » 03 Фев 2018, 21:01

liminat написа:
dobribozhilov написа:..."Левкойнът" е обикновена крипто валута, по нищо не се различава от Монеро, Биткойн, Байткойн и пр. Ако "Левкойн" е пирамида ката OneCoin, то всички криптаци са такива.
От гледна точка на историята на парите, реално всички пари след златните, са понци-схема. Това е така. Крипто-валутите са стъпка назад от това "понци" - имат ограничен тираж, което им дава предимство спрямо книжните пари.
Ощи веднъж ще повторя - единствено каня хората да копаят. Нищо друго. Все още се копае лесно. .
Ако в бъдеще проектът успее, това ще е доста изгоден добив, който ще ви донесе пари. Ако не успее - остават пропуснатите ползи да копаете Монеро и да изкарате 2-3 долара сигурни дневно, ако имате мощни видеокарти.
То че никой няма да ви се върже, няма, ами преди да си започнал да мислиш нещо друго, може би по-перспективно, кажи как изобщо я виждаш да изкараш нещо от някого? Обясни го, може колегите да ти обяснят къде куца нещо в идеята, и след време да използваш знанията, за да измислиш нещо по-сполучливо.
Не разбирам от всичко, но да подскажа - никой индиец не ще да ви знае левкойна... :)


Много си тъп братле
Даже се отказахда ти отговоря
lomidol
 
Мнения: 61
Регистриран на: 06 Сеп 2017, 07:44

Re: Относно "Левкойна"- българската крипто-валута - от създа

Мнениеот liminat » 03 Фев 2018, 21:40

Май друг трябваше да отговори. Или... два ника?
liminat
 
Мнения: 113
Регистриран на: 16 Яну 2014, 12:38

Re: Относно "Левкойна"- българската крипто-валута - от създа

Мнениеот monopola » 03 Фев 2018, 23:21

Е много ясно, че е с мултиакаунтинг, написах го в предния пост - тоя измамник агитира за търговия през фалшивите си профили къде ли не, ама иначе като "създател" бил против търговията :) Смях и валута като "новините" му - фалшива...
monopola
 
Мнения: 225
Регистриран на: 02 Сеп 2017, 23:42

Re: Относно "Левкойна"- българската крипто-валута - от създа

Мнениеот liminat » 04 Фев 2018, 09:01

Ъхъ. И всичките ъъъ... "предприемачи" от тоя род по едно си приличат - в 21.00 вече плетат езика/не целят клавиатурата, ама пък... България сме, все ще им се намерят 20-30 последователи, да си бият шамари с безценната си валута.
liminat
 
Мнения: 113
Регистриран на: 16 Яну 2014, 12:38

Re: Относно "Левкойна"- българската крипто-валута - от създа

Мнениеот laik2 » 04 Фев 2018, 13:46

Само ето това изречение
Това е РЕАЛНИЯТ ПРОЕКТ – аз, Митко и още 1 човек.
от последната новина трябва да Ви говори много за създателя на тази валута :)
laik2
 
Мнения: 441
Регистриран на: 28 Окт 2016, 10:35

Re: Относно "Левкойна"- българската крипто-валута - от създа

Мнениеот dobribozhilov » 04 Фев 2018, 21:29

Нямам фалшиви акаунти. И трите ми акаунта във Фейсбук са с ясни имена. Имам 3, защото герберите периодично ми блокират някой от тях. Нямам друг избор. И вие ако пилите мозъка на Баце, ще ви блокират. Това не са фалшиви акаунти, а са дублирани. Отново някакво нарушение на правилата на Фейса, но неизбежно.
И в трите акаунта съм призовал да не се търгува на този етап.
Съвсем прави сте, че в Левкойна няма "Нищо". Нищо няма и в Биткойна, и в Монерото. Нищо няма дори доларите и еврата. Всичко това са фикции, без стойност, които добиват стойност по силата на това, че хората започват да вярват, че имат стойност. Не виждам причина същото да не стане с Левкойна. В по-малък мащаб, защото целта му не е глобална, а регионална. По нищо не се различава от другите "фикции"....
А кой прав? Бъдещето ще покаже. Междувременно, една групичка вече готви свой койн. Дали ще форкнат нашия или ще е отделен, още не е ясно. Но ако проектът е калпав, защо ще го клонират :) Може би не е толкова калпав. А скоро ще избирате между 2 български койна :) Може и повече, защото има признаци и за трети проект :) Аз съм просто Първия, няма да съм единствен. Гответе се :)
http://www.levcoin.net - Левкойн - българската крипто-валута
dobribozhilov
 
Мнения: 22
Регистриран на: 28 Яну 2018, 20:06

Re: Относно "Левкойна"- българската крипто-валута - от създа

Мнениеот guBaHe » 04 Фев 2018, 22:16

О, Боже, има желаещи да форкват койна ви? Сериозно?
И защо му е на някой да го прави, след като за 10 минути може да си регистрира акаунт в гитхъба, да форкне cryptonote-foundation, да смени параметрите спред указанията, да го компилира и си генерира свой собствен койн?

Зад Биткойн не стои нищо? И зад Монеро? Нито в доларите и еврата, но цял свят ги ползва.
Защо да не ползва и левкойна ли? Защото говорите глупости!
А от нещата, които говорите излиза, че съзнателно се опитвате да пробутате още едно нещо, което сам твърдите че е без стойност, само че на регионално ниво.

Не сте първия. Нито някога ще бъдете. Мога да ви изпратя компилирания от мен през септември 2014-та година BitLev с алгоритъм X9 (и досега няма такъв) и сорсове на sgminer с добавен X9 алгоритъм за копаене, както и MPOS с X9 модул. Просто не видя бял свят, тъй като се убедих (доста хора помогнаха), че ще е поредният шиткойн. Какъвто е и вашият. А, преди мен някой също беше решил да прави БГ монета, но той и дотам не стигна.

Виждам, че доста народ се отказа да си губи парите по вашата монета. Повечето май бяха зарибени от един от няколкото ви фейсбук акаунта да копае с процесор. Тук в този форум няма кой да се върже.
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: Относно "Левкойна"- българската крипто-валута - от създа

Мнениеот jamiemirror » 05 Фев 2018, 00:37

Ти диване не разбираш, той просто иска да е Първият. Защото винаги е бил последен...
jamiemirror
 
Мнения: 518
Регистриран на: 24 Окт 2017, 11:42

ПредишнаСледваща

Назад към Други Криптовалути

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, George, ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin