Относно "Левкойна"- българската крипто-валута - от създателя

Дискусии за останалите алтернативни криптовалути

Модератори: ekrem, Moderators

Re: Относно "Левкойна"- българската крипто-валута - от създа

Мнениеот monopola » 30 Яну 2018, 15:36

А защо я копа бе човек :) Смисъл, съвсем искрено питам, понеже виждам, че пределно ясно разбираш, че това е пълен смях. Защо остави толкова компютри да се ровят в тая тъпотия?
monopola
 
Мнения: 225
Регистриран на: 02 Сеп 2017, 23:42

Re: Относно "Левкойна"- българската крипто-валута - от създа

Мнениеот guBaHe » 30 Яну 2018, 16:29

Код за потвърждение: Избери целия код
const std::initializer_list<const char*> SEED_NODES = {
 "35.196.202.228:21724",
 "35.197.245.43:21724",
 "35.201.238.137:21724",
 "beerle.com:21724",
 "bipartia.com:21724",
 "forexstops.com:21724",
 "dobrisratings.com:21724",
 };


Последните 4 сийд нода цепят мрака. :)
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: Относно "Левкойна"- българската крипто-валута - от създа

Мнениеот dobribozhilov » 30 Яну 2018, 17:34

От всички отговори тук само Матеев ми се вижда мислещ човек. Наистина все още ме съмнява да е пуснал такъв ресурс, за да копае левкойни, дори да разполага с въпросния ресурс. Но допускам, от думите му, че реално е изкопал доста. Т.е. докато всички глупави хора в този форум предимно си избиват комплексите за моя сметка, Матеев е натрупал някакви койни. И ако стане нещо в бъдеще, има шанс да спечели нещо. Нали затова си го направил?

Макар че той е доста агресивен към мен, допускам че задните му мисли са доста рационални, което ме радва.

Не съм имал за цел да дразня никого, да предизвиквам някого, да възобновявам стария спор за отворения код (на някой щом още му топли след 15 години сигурно доста съм го ядосал тогава), нито съм дошъл тук да водим идеологически спор за фалшивите новини и за това заслужават ли политиците да бъдат наказани със същото, което те правят всеки ден (лъжат).

Дойдох тук, едва след като койнът понабра скорост, изглежда устойчив и счетох да необходимо да внеса уточнения, за които доста хора отдавна ме натискат. Но изчаках да видя на къде ще тръгнат нещата.

Междувременно докато трае този спор, сложността мина 20 милиона, което предполага доста нови копачи да са се включили. Койнът се развивива с или без вас, всичко което съм искал, е да уведомя повече хора за него.

Въпросът с търговията си е личен въпрос на всеки. Не мога да я забраня, нито мога да я пусна насила. Койните са си на всеки, не са мои. Но личното ми мнение е да се изчака, защото винаги може да стане нещо, да пропадне работата и пр. Нека мине малко време, пък тогава търговия. Но който иска - свободен е да търгува, и мнозина го правят.

Няма да уча никого на програмиране и как да компилира. Кодът е компилиран на Уин, Линукс и Мак. Сега някой ако не може да си го компилира, има СофтУни, има Телериг - да ходи да учи. Най-малкото, аз разбирам достатъчно от програмиране, за да пусна койна, но едва ли мога да претендирам да ставам учител. Има по-добри в това, ходете ще ви научат.
http://www.levcoin.net - Левкойн - българската крипто-валута
dobribozhilov
 
Мнения: 22
Регистриран на: 28 Яну 2018, 20:06

Re: Относно "Левкойна"- българската крипто-валута - от създа

Мнениеот jamiemirror » 30 Яну 2018, 17:52

Нибойся, Добри - дошъл си на краставичари краставици да продаваш, ще си заминеш :mrgreen:
Ний сме тъпи, ти си умен. Хайде сега с шиткойните, дето не се търгуват никъде - там откъдето си изпълзял :whistle:
jamiemirror
 
Мнения: 518
Регистриран на: 24 Окт 2017, 11:42

Re: Относно "Левкойна"- българската крипто-валута - от създа

Мнениеот guBaHe » 30 Яну 2018, 18:39

dobribozhilov написа:Няма да уча никого на програмиране и как да компилира. Кодът е компилиран на Уин, Линукс и Мак. Сега някой ако не може да си го компилира, има СофтУни, има Телериг - да ходи да учи. Най-малкото, аз разбирам достатъчно от програмиране, за да пусна койна, но едва ли мога да претендирам да ставам учител. Има по-добри в това, ходете ще ви научат.


Ама не, недейте да учите никой на нищо. Просто си инсталирайте един... Дебиан или CentOS, изтеглете от гитхъба това, което си мислите, че сте сътворил и пробвайте да го компилирате. Колко разбирате от програмиране и компилиране е ясно от думите ви, че сте го компилирал на уиндоус и на мак. Само да ви светна - компилира се за всички архитектури в повечето случаи само под линукс. Не е нужно да разбираш от програмиране, за да следваш инструкции от рода на "това напиши тук, а това там. После напиши това и след това ето това.". Въпросните курсове ви препоръчвам да ги посетите вие и тогава ще разберете колко лаишки изглеждате и защо ви се присмиват тук. Желанието ми да си компилирам wallet-а и да имам адрес и евентуално да пусна някой процесор да копае се изпари в момента, в който не се получи нищо. А и от вас не получих НИКАКВА, ама АБОСОЛЮТНО НИКАКВА помощ, може би защото не знаете изобщо за какво става въпрос. След като толкова разбирате от компилиране и програмиране - напишете едно ръководство как да стане това за неуките като мен, тъй като това, което е в гитхуъба не става. Поне на дистрибуциите, които ползвам аз, а те са в първата тройка на най-използваните в света.

Може да ми вярвате, защото ви го казва вашият Бог на Левкойна. Може и да не вярвате. И без вярата ви, това е реалността. Левкойнът е вечен…


О Боже на левкойна, прости ми :)
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: Относно "Левкойна"- българската крипто-валута - от създа

Мнениеот ekrem » 30 Яну 2018, 19:25

Посред зима в тази тема стана много горещо
предлагам колегата да ни остави нас глупаците да си копаме недоходоносните валутки а той да си копка голямата валута левкойн у фейсбук

Между другото който иска такива монетки на далавера мога да му подаря най малко 40-50 различни wallet.dat с некролог от 2014г

ТЕМАТА я заключвам Ники да прецени дали да я отключи
Аватар
ekrem
 
Мнения: 572
Регистриран на: 30 Май 2013, 17:23
Местоположение: Гуанджоу

Re: Относно "Левкойна"- българската крипто-валута - от създа

Мнениеот 2GOOD » 30 Яну 2018, 21:19

Признавам, не съм я чел цялата тема, но в крайна сметка този форума е едно от най-големите биткойн, крипто общества в България и въпреки наженения дебат темата не просто трябва, а е задължително да съществува. Все пак говорим за ЛевКойн / LevCoin / LEV /

По-късно ще я прегледам и ако има изказвания извън нормалния тон ще я поразчистя малко.

Приятно чесане ;)
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Относно "Левкойна"- българската крипто-валута - от създа

Мнениеот jamiemirror » 30 Яну 2018, 21:28

Темата добре, ама национализъм, политиканстване и пренасяне на цялата тая мръсотия тук ... ?
jamiemirror
 
Мнения: 518
Регистриран на: 24 Окт 2017, 11:42

Re: Относно "Левкойна"- българската крипто-валута - от създа

Мнениеот dobribozhilov » 31 Яну 2018, 00:20

Идеята ми е изцяло информативна. Не целя заяждания. Опитвам се да не отговарям на провокации. Обясних за левкойна и до къде е стигнал. Мисля, че проектът върви добре. Всеки да си решава сам.
http://www.levcoin.net - Левкойн - българската крипто-валута
dobribozhilov
 
Мнения: 22
Регистриран на: 28 Яну 2018, 20:06

Re: Относно "Левкойна"- българската крипто-валута - от създа

Мнениеот danisapfirov » 31 Яну 2018, 08:11

2GOOD написа:Признавам, не съм я чел цялата тема, но в крайна сметка този форума е едно от най-големите биткойн, крипто общества в България и въпреки наженения дебат темата не просто трябва, а е задължително да съществува. Все пак говорим за ЛевКойн / LevCoin / LEV /

По-късно ще я прегледам и ако има изказвания извън нормалния тон ще я поразчистя малко.

Приятно чесане ;)


Браво на 2Good, че отключи темата. Това беше много грозна цензура от страна на един от модераторите и за мен лично тест за
това дали цензурата във форума ще надделее или свободното споделяне на мнения ще бъде подкрепяно.

Разберете ме правилно. Не става въпрос за точно тази тема и точно за това лице. Става въпрос за способността
да приемем, че има и други подходи и други гледни точки и да оставим хората да си развиват идеите
и да следват разбиранията си, стига да не пречат на другите.

Поздрави и благодарности на 2Good. Много добра етика!!!
Аватар
danisapfirov
Radix Ambassador
 
Мнения: 1078
Регистриран на: 22 Авг 2016, 10:24

ПредишнаСледваща

Назад към Други Криптовалути

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, UserX1XO, viniamin