Мнения за валутата NEM(XEM)

Дискусии за останалите алтернативни криптовалути

Модератори: ekrem, Moderators

Мнения за валутата NEM(XEM)

Мнениеот shopa16 » 27 Дек 2017, 20:48

Здравейте колеги!
От доста време наблюдавам криптовалутите и NEM ми направи впечатление. Какво Ви е мнението относно нея, какво мислите за технологиите "Vest" и "Harvest"? Има ли бъдеще според вас тази валута и стурва ли си инвестицията.
Благодаря предварително.
shopa16
 
Мнения: 1
Регистриран на: 27 Дек 2017, 18:19

Re: Мнения за валутата NEM(XEM)

Мнениеот filchef » 28 Дек 2017, 00:20

shopa16 написа:Здравейте колеги!
От доста време наблюдавам криптовалутите и NEM ми направи впечатление. Какво Ви е мнението относно нея, какво мислите за технологиите "Vest" и "Harvest"? Има ли бъдеще според вас тази валута и стурва ли си инвестицията.
Благодаря предварително.

Японците много я търгуват тая валута щото същите разработчици на базата на NEM са направили блокчейна на голяма японска корпорация."Harvest" е получаването на таксата от транзакцията на базата на делегирано генериране като твоят адрес не е онлайн но си делегирал на някой от множеството активни нодове функцията да обработва таксата за твоя сметка - ако съответния нод обработи транзакцията с твой делегиран адрес ти получаваш таксата - точно как работи нода и как избира "Vest" кой делегиран адрес да е активен в момента на обработване на транзакцията не ми стана много ясно но нодовете за това получават субсидии за да поддържат мрежата.Напоследък след драстичното намаление на таксите за транзакция "Harvest" изгуби своето значение още повечече има доста празни блокове за "Vest" възнаграждението на нода не знам как стои въпроса но ако имаш 2746500 $ излишни да си купиш 3000000 ХЕМ и да си направиш нод можеш да опиташ.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2265
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49


Назад към Други Криптовалути

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], ionicle, viniamin