Въпрос за Monero

Дискусии за останалите алтернативни криптовалути

Модератори: ekrem, Moderators

Въпрос за Monero

Мнениеот BuTaMuHa » 12 Окт 2017, 10:48

Здравейте,бих желал да се допитам до вас за една моя идея.
Реших да инвестирам определена сума в Monero (не разбирам много от криптовалути)
Ще закупя от CoinFixer и ще ги съхранявам в freewallet (приложението за мобилен телефон).
Може ли да ми споделите мнението си ?
Благодаря предварително.
BuTaMuHa
 
Мнения: 3
Регистриран на: 12 Окт 2017, 10:43

Re: Въпрос за Monero

Мнениеот eliteware » 12 Окт 2017, 11:28

И аз съм сравнително нов ... но избери по-сигурно място за съхранение...все пак знам, че от там ще ти продадат минимум 2 монеро-та...300 лева...почети малко...сложи ги в борса, за да припечелиш нещо...или ги зазими в некой студен портфейл, но на телефона не е най-безопасното място...други "батковци" също ще ти дадат мнение, прецени...
eliteware
 
Мнения: 201
Регистриран на: 20 Юли 2017, 14:28

Re: Въпрос за Monero

Мнениеот BuTaMuHa » 12 Окт 2017, 11:43

Благодаря,плана е за покупка на около 10 бр.
Моля обясни как да припечелвам от това че са в борса?
Какво е студен портфейл?
BuTaMuHa
 
Мнения: 3
Регистриран на: 12 Окт 2017, 10:43

Re: Въпрос за Monero

Мнениеот eliteware » 12 Окт 2017, 11:53

Ами не съм най-вещия, но имам скромни познания:

Да кажем в момента монерото струва 0.0173 биткойна...или 88.29$...вкарваш си ги в борсата, да кажем в Полониекс примерно, и ако се вдигне курса...дали в бтц или в долари...обръщаш в една от двете възможности. После като падне курса пак си купуваш отново монерото (с повече пари на по-нисък курс на монерото).

Прочети хубаво различните секции във форума. Успех
eliteware
 
Мнения: 201
Регистриран на: 20 Юли 2017, 14:28

Re: Въпрос за Monero

Мнениеот BuTaMuHa » 12 Окт 2017, 11:57

eliteware написа:Ами не съм най-вещия, но имам скромни познания:

Да кажем в момента монерото струва 0.0173 биткойна...или 88.29$...вкарваш си ги в борсата, да кажем в Полониекс примерно, и ако се вдигне курса...дали в бтц или в долари...обръщаш в една от двете възможности. После като падне курса пак си купуваш отново монерото (с повече пари на по-нисък курс на монерото).

Прочети хубаво различните секции във форума. Успех



Благодаря ти за отделеното време.
Не смятам да инвестирам в борси нито да се занимавам с транзакции,имам едни странични 2000 лева и ще ги вложа в нещо в дългосрочен план.
И затова въпроса ми за това къде да ги съхранявам е много важен за мен.
BuTaMuHa
 
Мнения: 3
Регистриран на: 12 Окт 2017, 10:43

Re: Въпрос за Monero

Мнениеот kkirilov » 12 Окт 2017, 18:43

Може да погледнеш дали портфейла JAXX ще ти допадне. Инсталираш на устройство (PC или смартфон),дава ти 12бр. рандъм думи, които пазиш, вкарваш валутата и после го триеш. Само не губи думите. Когато и където решиш го инсталираш, въвеждаш 12-те думи и си виждаш притежаваните валути. И така колкото искаш пъти. Ето и линк: https://jaxx.io/
kkirilov
 
Мнения: 87
Регистриран на: 12 Юни 2017, 16:37

Re: Въпрос за Monero

Мнениеот zaphod72 » 16 Окт 2017, 09:32

Аз мисля, че имат бъдеще. Купил съм известно количество като дългосрочна инвестиция. Ето тук може да намериш всичко за тях, а и за коя да е друга монета, токен, компания, брокер и пр. също: https://coinmarketcap.com/currencies/monero/
zaphod72
 
Мнения: 25
Регистриран на: 16 Окт 2017, 03:39

Re: Въпрос за Monero

Мнениеот stancho77 » 17 Яну 2018, 10:17

Колеги, искам и аз да инвестирам в криптовалута, обаче се чудя къде да обменя долари в София и как да ги вкарам в сметка срещу максимално ниска такса (говоря за 8000 доларчета)?
stancho77
 
Мнения: 3
Регистриран на: 17 Яну 2018, 10:07

Re: Въпрос за Monero

Мнениеот filchef » 17 Яну 2018, 20:41

stancho77 написа:Колеги, искам и аз да инвестирам в криптовалута, обаче се чудя къде да обменя долари в София и как да ги вкарам в сметка срещу максимално ниска такса (говоря за 8000 доларчета)?

Ми на Магурата не приемат ли :mrgreen:
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2265
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Въпрос за Monero

Мнениеот galin65 » 14 Фев 2018, 12:51

Stancho, иди във Фактор Ин на жълтите павета. там ще ти заредят акаунта срещу скромна такса
galin65
 
Мнения: 2
Регистриран на: 14 Фев 2018, 12:49

Следваща

Назад към Други Криптовалути

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, filchef, Google [Bot], ionicle, veznata, viniamin