Ripple

Дискусии за останалите алтернативни криптовалути

Модератори: ekrem, Moderators

Re: Ripple

Мнениеот ianiovski » 14 Яну 2018, 12:00

Тъкмо мислех да питам дали могат да се копаят :D
Почвам да се чудя дали да инвестирам в нея . Нещо не я "хвалят" :D ,а и с тези 20 рипъли дето си ти остават в сметката .....
Аватар
ianiovski
 
Мнения: 112
Регистриран на: 30 Авг 2017, 20:37

Re: Ripple

Мнениеот Metamorph » 14 Яну 2018, 21:31

ianiovski написа:Тъкмо мислех да питам дали могат да се копаят :D
Почвам да се чудя дали да инвестирам в нея . Нещо не я "хвалят" :D ,а и с тези 20 рипъли дето си ти остават в сметката .....

Като се наканя да ги продам , ще дойда да пиша аджеба дали са ми останали 20 рипъла в сметката ... не го вярвам това. Ще дойда...
Metamorph
 
Мнения: 395
Регистриран на: 03 Сеп 2013, 12:02

Re: Ripple

Мнениеот ianiovski » 15 Яну 2018, 12:53

Купих си 100-на бройка . Въпроса ми е ако нещо стане с компютъра как се възстановява портфейла ??? Трябва да имам запазен файла wallet.txt и паролата така ли ??
Аватар
ianiovski
 
Мнения: 112
Регистриран на: 30 Авг 2017, 20:37

Re: Ripple

Мнениеот filchef » 15 Яну 2018, 14:01

ianiovski написа:Купих си 100-на бройка . Въпроса ми е ако нещо стане с компютъра как се възстановява портфейла ??? Трябва да имам запазен файла wallet.txt и паролата така ли ??

Да така става но най добре е да си пазиш частния ключ на уолета - с него и без парола и wallet.txt можеш да си направиш нов портфейл - можеш и да го въведеш и в онлайн портфейл - бе изобщо частния ключ на портфейла е всичко за тоя адрес щото с него се подписват транзакциите като изпращаш.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2265
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Ripple

Мнениеот ianiovski » 15 Яну 2018, 14:23

Може да е тъп въпроса ,но от къде да си изкарам частния ключ ? Търсих из опциите ,но не намерих нищо
Аватар
ianiovski
 
Мнения: 112
Регистриран на: 30 Авг 2017, 20:37

Re: Ripple

Мнениеот filchef » 15 Яну 2018, 15:51

ianiovski написа:Може да е тъп въпроса ,но от къде да си изкарам частния ключ ? Търсих из опциите ,но не намерих нищо

Ти е трябвало да си го запишеш още при създаването на портфейла но както и да е - сега отиващ на сетингс - (зъбното колело най отгоре в дясно в портфейла) след това от Security - Sеcret key - Show - отбелязваш го с мишката и с Ctrl+c от клавиатурата го копираш в клипборда и след това го пействаш с мишката или с Ctrl+v от клавиатурата там където ще го съхраняваш.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2265
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Ripple

Мнениеот dsarafski » 28 Яну 2018, 21:59

Привет,

Чета из онлайн пространството за Rippex wallet, някои да знае нещо повече, дали е надежден ?
dsarafski
 
Мнения: 1
Регистриран на: 28 Яну 2018, 21:57

Re: Ripple

Мнениеот danisapfirov » 02 Апр 2018, 19:30

Блог посветен на Ripple

https://xrphodor.wordpress.com/
Аватар
danisapfirov
Radix Ambassador
 
Мнения: 1078
Регистриран на: 22 Авг 2016, 10:24

Re: Ripple

Мнениеот batbaiqn » 02 Апр 2018, 19:34

и Телеграм канал https://t.me/Ripple
batbaiqn
 
Мнения: 23
Регистриран на: 25 Сеп 2017, 10:16

Предишна

Назад към Други Криптовалути

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, ionicle, viniamin