Ripple

Дискусии за останалите алтернативни криптовалути

Модератори: ekrem, Moderators

Ripple

Мнениеот Vaeran » 25 Юли 2017, 12:25

Здравейте колеги напоследък се замислям дали да не пробвам малка инвестиция от около 40-50 лева в Ripple, чета доста положителни коментари за тази валута но като начинаещ със сигурност ми отбягват доста неща та въпроса ми е някои които е инвестирал в тази валута може ли да ми даде някакви насоки от къде да я купя и такива неща.Мерси предварително!
Vaeran
 
Мнения: 45
Регистриран на: 18 Юли 2017, 22:19

Re: Ripple

Мнениеот greo » 25 Юли 2017, 13:18

чак пък да е инвестирал някой в XRP не съм чувал досега...
но то май си е пирамидка, а ти явно си клъвнал...
повечето такива звучат по-внушително отколкото са...
за момент и аз им бях повярвал... ама нещо там им е объркано...
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56

Re: Ripple

Мнениеот Vaeran » 25 Юли 2017, 16:45

Добре според вас в коя друга валута е добре да се инвестира освен Bitcoin и Етериум за която си струва и още не е толкова скъпа?
Vaeran
 
Мнения: 45
Регистриран на: 18 Юли 2017, 22:19

Re: Ripple

Мнениеот Jaimz » 25 Юли 2017, 16:57

Status, Steem, Belacoin, Eos. И мнооого още :D
Другите няма да ти ги казвам засега. :whistle:
Jaimz
 
Мнения: 49
Регистриран на: 23 Ное 2016, 13:50

Re: Ripple

Мнениеот zigzag » 26 Юли 2017, 20:14

Vaeran написа:Здравейте колеги напоследък се замислям дали да не пробвам малка инвестиция от около 40-50 лева в Ripple, чета доста положителни коментари за тази валута но като начинаещ със сигурност ми отбягват доста неща та въпроса ми е някои които е инвестирал в тази валута може ли да ми даде някакви насоки от къде да я купя и такива неща.Мерси предварително!


Рипъла е платформа за обмен на валути. Тяхната монета е "вкарана " за да играе ролята на "посредник". Подобно на долара. Поради тази причина е безсмислено да се инвестира в рипъл. Плюс това рипълите са "напечатани" от собствениците.
zigzag
 
Мнения: 399
Регистриран на: 05 Фев 2014, 21:51

Re: Ripple

Мнениеот Jaimz » 27 Юли 2017, 00:59

Абе до 5 години може и да нарастне рипъл. Ама зависи колко още банки се присъединят.
Jaimz
 
Мнения: 49
Регистриран на: 23 Ное 2016, 13:50

Re: Ripple

Мнениеот Hermes » 15 Авг 2017, 11:56

Като един противник на банките, се радвам, че капитализацията на Ripple-a пада така драстично.
Hermes
 
Мнения: 10
Регистриран на: 22 Юли 2017, 10:48

Re: Ripple

Мнениеот litecoin » 13 Дек 2017, 23:26

Здравейте, аз имам 1600 ripple и монетата към днешна дата е 0.45 - 0.50 $ и усилено търся информация, тъка и попаднах тук. Мисълта ми е че незнам какво да правя с тях, да ги продам на днешната помпа или да ги задържа още една година. Много е объркваща информацията като цяло. Мненията на специалисти е че тази монета е мн.стабилна и има по голям потенциал от колкото изглежда. Но пък както и тук в този форум, повече чета негативни мнения.
Все пак има ли някои който е по добре информиран да изкаже своето виждане. Ще я бъде или няма за в бъдеще?
Благодаря ви предварително.
I love all hard forks to Bitkoin BTC take it for free BCH , BTG , B2X , SBTC , Bitkoin Platinum , Bitkoin Uranium , Bitkoin Cash Plus , Bitkoin Silver and all others.
Аватар
litecoin
 
Мнения: 22
Регистриран на: 17 Юли 2017, 18:18
Местоположение: Izola - Slovenia

Re: Ripple

Мнениеот 2GOOD » 14 Дек 2017, 00:46

litecoin написа:Здравейте, аз имам 1600 ripple и монетата към днешна дата е 0.45 - 0.50 $ и усилено търся информация, тъка и попаднах тук. Мисълта ми е че незнам какво да правя с тях, да ги продам на днешната помпа или да ги задържа още една година. Много е объркваща информацията като цяло. Мненията на специалисти е че тази монета е мн.стабилна и има по голям потенциал от колкото изглежда. Но пък както и тук в този форум, повече чета негативни мнения.
Все пак има ли някои който е по добре информиран да изкаже своето виждане. Ще я бъде или няма за в бъдеще?
Благодаря ви предварително.


Цената към днешна дата е много добра за риплето, като цяло това е централизиран продукт с много добра поддържка и определено има бъдеще, но не очаквай от него нарастване в пъти повече 2-3 ;)
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Ripple

Мнениеот danisapfirov » 14 Дек 2017, 11:55

Тестове на Южнокорейски и Японски банки вдигнаха цената на Ripple

https://www.cryptocoinsnews.com/south-k ... nt-trials/
Аватар
danisapfirov
Radix Ambassador
 
Мнения: 1078
Регистриран на: 22 Авг 2016, 10:24

Следваща

Назад към Други Криптовалути

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, qbadabaduuu, viniamin