Някой знае ли нещо за OneCoin?

Дискусии за останалите алтернативни криптовалути

Модератори: ekrem, Moderators

Някой знае ли нещо за OneCoin?

Мнениеот Lavinata10 » 21 Дек 2014, 17:18

Имало някаква нова валута "българска" казва се OneCoin. Някой знае ли нещо по въпроса?
http://v3.svilengrad.info/%D0%BEnecoin- ... %B8%D1%8F/
Lavinata10
 
Мнения: 115
Регистриран на: 30 Ное 2014, 10:08
Местоположение: c.Владая

Re: Някой знае ли нещо за OneCoin?

Мнениеот Lideron » 26 Дек 2014, 14:54

Каква разлика OneCoin - BitCoin ? особености ?
Lideron
 
Мнения: 2
Регистриран на: 26 Дек 2014, 14:39

Re: Някой знае ли нещо за OneCoin?

Мнениеот BGanio » 26 Дек 2014, 15:04

Разликата е че OneCoin още не съществува :)

http://www.onecoin.eu/
Аватар
BGanio
 
Мнения: 459
Регистриран на: 13 Сеп 2013, 19:09
Местоположение: София

Re: Някой знае ли нещо за OneCoin?

Мнениеот ivoangelov89 » 29 Дек 2014, 20:51

Ами самата One Coin е с много по добър алгоритъм и много повече монети за копане от бит койна. за пример Бит Койна е изкопал повече от половината достижими монети а те са 2 милиона, сравнение с One Coin тя все още е в началото и има на разположение 2 милиарда монети до изчисляване на последният алгоритъм Да българска е и компанията която стои зад One Coin в нея има много ИТ специалисти и хардуерна машинария сървари и с тяхна помощ копаенето ще започне на 20 януари в ммомента е в Пре лаунч период самата компания. Аз направих моят избор да се насоча в нещо ново и иновативно вместо да си копувам скъпи видеокарти и да съм в група от 5 човека с които да копаме и те да са взели п о3 видео карти и накрая да се обърка нещо и да не си взема печалбата не залагам на сигурното поне в One Coin ще разполагаме със сървъри специално направени за тази работа. Ето брат ми си взе 3 видео карти и накрая електронният портфеил на групата се прецака и сега не могат да си възстановят парите. Поне регистрацията е безплатна проверете я за мен това е бъдещето в блиско бъдеще може и да измести бит койн от пазара в момента набира много голяма скорост в Китай Тайланд. http://www.onecoin.eu/signup/ivoangelov89
ivoangelov89
 
Мнения: 3
Регистриран на: 29 Дек 2014, 20:10

Re: Някой знае ли нещо за OneCoin?

Мнениеот larry12 » 29 Дек 2014, 20:55

Изображение
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: Някой знае ли нещо за OneCoin?

Мнениеот BGanio » 29 Дек 2014, 21:07

ivoangelov89 сериозно ти препоръчвм да не "копувам" скъпи видео карти за копаене на "бит койн" още повече щом според тебе се изкопани повече от половината "2 милиона", със сигурност ще ти е по удобно да ползваш налични " сървари", но си мисля че е по добре да не се занимаваш с тая рбота докато не по прочетеш малко повече в "блиско" бъдеще, за да не стане като с брат ти с 3те скъпи видеокарти ;)
Аватар
BGanio
 
Мнения: 459
Регистриран на: 13 Сеп 2013, 19:09
Местоположение: София

Re: Някой знае ли нещо за OneCoin?

Мнениеот larry12 » 29 Дек 2014, 21:30

Ganio, недей завижда че виж каква скорост набира в Тайланд... пък и не друг а Евгени Минчев е на сайта :lol: :lol: :lol:
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: Някой знае ли нещо за OneCoin?

Мнениеот kopacha » 29 Дек 2014, 22:28

:)) Колега такава машинария мога да ти дам за копаене на биткойн :) че има няма ще изкарваш около 1000 пъти повече отколкото със видео картите :))) Ама наистина виж послушай хората прочети малко, че МАЛКО си пообъркал нещата :))) После как ставали големите палежи :)) И после тръгват едни слухове този ме излъга онзи ме излъга купих си 453543 видео карти а не мога да изкарам нищо :)

И за информацията всички те гъбаркат тъй като монетите не са 2 милиона :) ами 21 милиона :)) и в момента не са изкопани повече от половината ами малко по малко от 2/3 :) но не си мисли че ще успееш да изкопаеш всичкото биткойн което остава, няма да успеят и внуците ти да го изкопаят със сегашните темпове :)

Моя съвет е да прочетеш първо това viewtopic.php?f=8&t=2664 после ако имаш някакви въпроси ми пиши ЛС :)
Последна промяна kopacha на 29 Дек 2014, 22:35, променена общо 1 път
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: Някой знае ли нещо за OneCoin?

Мнениеот marincho » 29 Дек 2014, 22:34

ivoangelov89 написа:Ами самата One Coin е с много по добър алгоритъм и много повече монети за копане от бит койна. за пример Бит Койна е изкопал повече от половината достижими монети а те са 2 милиона, сравнение с One Coin тя все още е в началото и има на разположение 2 милиарда монети до изчисляване на последният алгоритъм Да българска е и компанията която стои зад One Coin в нея има много ИТ специалисти и хардуерна машинария сървари и с тяхна помощ копаенето ще започне на 20 януари в ммомента е в Пре лаунч период самата компания. Аз направих моят избор да се насоча в нещо ново и иновативно вместо да си копувам скъпи видеокарти и да съм в група от 5 човека с които да копаме и те да са взели п о3 видео карти и накрая да се обърка нещо и да не си взема печалбата не залагам на сигурното поне в One Coin ще разполагаме със сървъри специално направени за тази работа. Ето брат ми си взе 3 видео карти и накрая електронният портфеил на групата се прецака и сега не могат да си възстановят парите. Поне регистрацията е безплатна проверете я за мен това е бъдещето в блиско бъдеще може и да измести бит койн от пазара в момента набира много голяма скорост в Китай Тайланд. http://www.onecoin.eu/signup/ivoangelov89


Евгени, дръж г**а затворен...
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Някой знае ли нещо за OneCoin?

Мнениеот peshan » 30 Дек 2014, 00:42

МноУ мъ накефи тос ivoangelov89 - http://ask.fm/IvoAngelov89 и директно се записвам под него и ша инвистирам голема пачка ! щото са притисних, че "Бит Койна е изкопал повече от половината достижими монети" - А тоз Бит Койн шифьор на багер ли е, че толкоз много копай ? и компанията която стои зад One Coin сега не разбрах ... тя кога ша са наобядва - чак на 20 януари ли (нали викаш била в Пре Lunch ) ?
SHA256 - 9 еруптера + 5 Lancelot-a + Antminer S1 , Scrypt - 6 x ZEUS blizzard 8.4 MH
Аватар
peshan
 
Мнения: 184
Регистриран на: 13 Юни 2013, 18:44

Следваща

Назад към Други Криптовалути

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, viniamin