[XPM] PrimeCoin

Дискусии за останалите алтернативни криптовалути

Модератори: ekrem, Moderators

Re: [XPM] PrimeCoin

Мнениеот Bathory » 06 Апр 2014, 15:44

Копах соло от конзолата направо(нещо не можах да се оправя с майнера за пул) и не се случи нищо за 24ч. освен,че ми падна скоростта на вертмайнер-а с 60kh и температурата на процесора стана почти 70градуса.ZAX май ще се окаже прав.
Bathory
 
Мнения: 55
Регистриран на: 25 Мар 2014, 18:03

Re: [XPM] PrimeCoin

Мнениеот Flex » 06 Апр 2014, 15:47

Е ти пък хаха. С оптимизиран соло майнър ще хванеш блок веднъж на 3 седмици, с портфейла директно месец и половина не ти мърда :)
Flex
 
Мнения: 793
Регистриран на: 02 Юни 2013, 17:32

Re: [XPM] PrimeCoin

Мнениеот ZAX » 06 Апр 2014, 23:56

Я го дай този оптимизиран соломайнър, дето хваща блокове само с един проц : ]
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: [XPM] PrimeCoin

Мнениеот Flex » 07 Апр 2014, 00:46

https://bitcointalk.org/index.php?topic=255782.0
И все пак е загубена кауза

пс: ти защо не си жълтичък? свикнах вече :)
Flex
 
Мнения: 793
Регистриран на: 02 Юни 2013, 17:32

Re: [XPM] PrimeCoin

Мнениеот ZAX » 07 Апр 2014, 16:33

Ами, оказа се че много потребители игнорират етикета спамер, което е нормално, при условие че не е вярно (твърдят го само няколко глупака). И единственото което виждат е по различен цвят от на останалите и че винаги им обръщам внимание и помагам с каквото мога, което тук освен мен прави може би само @2GOOD а от там започнали да ме мислят за админ (не случайно за админ а не модератор, явно модераторите не са тъй отзивчиви...) и помолих @2GOOD да ме освободи от тези ми задължения, след като и без това вече не посещавам така често форума, стига съм му вършил работата след като не се оценява или дори по-лошо, оценката е отрицателна ;)

Но след това забелязах че жълтия цвят ми липсва, някак по-удобно е собственият ти ник да е в друг цвят. Мисля че няма да е зле да се добави опция да си промениш цвета само за себе си, без да се променя за останалите.

Също е хубаво да се замисли и за останалите различни цветове, които вероятно имат същия ефект. Както казах преди не ми правеше впечатление, защото и без това отговарях на всички, но сега по-скоро не желая да ме безпокоят, нека цялото внимание да бъде насочено към тези които копнеят за него и видяха в мен препятствие.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Предишна

Назад към Други Криптовалути

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, ionicle, Spenchoni, viniamin