Алтвалути с потенциал

Дискусии за останалите алтернативни криптовалути

Модератори: ekrem, Moderators

Re: Алтвалути с потенциал

Мнениеот Flex » 05 Мар 2014, 16:12

Само да вметна, че броя на копачите и изкопаното нямат нищо общо помежду си... изкопаното е константа винаги.
Flex
 
Мнения: 793
Регистриран на: 02 Юни 2013, 17:32

Re: Алтвалути с потенциал

Мнениеот danbi » 05 Мар 2014, 16:59

ZAX написа:Аз не мога да си преведа подробностите за конкретната монетка, но това какво общо има с другото? А другото е че монетката е доста различна от всички останали стотици шиткоини...

ТОВА ЧЕ СЕ ПЛАНИРА ДА ИМА РЕАЛНА УПОТРЕБА

Кое не разбра ;)


Ще ти споделя, кое не разбрах аз: ти що им вярваш така ентусиазирано?

Щото... то някой ден ще заселим и Марс, честна дума. Ама реално ще го заселим.
Но този ден няма да е днес. А живота е кратък. :)
Без пот няма мед.
BTC: 14z9d1E42v9Y4jF5cpaAgBoLVZSSwY6wqs LTC: LY8tN9dBLwaVdUf5EvCcCyrW1dTPH8k5wB
danbi
 
Мнения: 207
Регистриран на: 18 Дек 2013, 10:51
Местоположение: Варна

Re: Алтвалути с потенциал

Мнениеот larry12 » 05 Мар 2014, 17:18

ZAX написа:Аз не мога да си преведа подробностите за конкретната монетка, но това какво общо има с другото? А другото е че монетката е доста различна от всички останали стотици шиткоини...

ТОВА ЧЕ СЕ ПЛАНИРА ДА ИМА РЕАЛНА УПОТРЕБА

Кое не разбра ;)


т.е. ти вярваш сляпо на това че някой си индиански резерват ще започне да използва точно тази валута и ще отлети в небесата..... колега не е зле да почнеш да мислиш малко преди да пишеш ОСОБЕНО С ГОЛЕМИ БУКВИ и ОСОБЕНО КОГАТО НЕ МОЖЕШ ДА СИ ПРЕВЕДЕШ НЯКОЙ РАБОТИ :wink:
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: Алтвалути с потенциал

Мнениеот TradeBTC » 05 Мар 2014, 21:47

Общо взето почти всяка алт. валута става за краткосрочна инвестиция, ако успеете да купите някакво количество в самото начало, изчакате PUMP-а, дъмпвате всичко и забравяте за нея! Тъй като повечето алт. валути не са нищо повече от copy-paste, без никакви подобрения и нововъведения - те никога няма да се наложат. Авторите им - плагиатите, просто си измислят някаква "кауза" с цел да привлекат колкото се може по-голяма аудиторията, малко маркетинг, giveaways и ето ти я новата shitcoin. Ако пък е и premined - далавера от всякъде.

И аз смятам, че Darkcoin има потенциал, но ще видим...
TradeBTC
 
Мнения: 39
Регистриран на: 20 Фев 2014, 20:37

Re: Алтвалути с потенциал

Мнениеот larry12 » 12 Мар 2014, 17:48

MAZACOIN удари дъното и е практически мъртва .... моля ZAX който виждаше светло бъдеще в Индианският резерват да обясни що така стана......

https://bitcointalk.org/index.php?topic=493049.0

та пичове преди да се правите на борсови анализатори не е зле да напишете на какво точно ви се уповават твърденията че дадена монета има бъдеще.
въпросната МАЗА е поредният СКАМ , никъде в LAKOTA така и не се споменава в официален източник.... огромно премайнато количество и т.н. шит.....
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: Алтвалути с потенциал

Мнениеот ekrem » 12 Мар 2014, 21:50

за съжаление общо взето всичките алтерантивки са на дъното човек чак да се чуди какво да копа :btc:
Аватар
ekrem
 
Мнения: 572
Регистриран на: 30 Май 2013, 17:23
Местоположение: Гуанджоу

Re: Алтвалути с потенциал

Мнениеот ZAX » 14 Мар 2014, 05:59

https://cryptocointalk.com/topic/8010-a ... formation/ Айде на най-новата :mrgreen:

П.П. MZC тази нощ пак 2 пъти надолу, аз си направих добри пари от него още преди да почне да пада. Всеки си има глава на раменете, следи и си преценява. Аз ясно съм написал какви факти съм взел предвид, когато съм започнал да го копая. Останалото не е моя работа а на англофилите във форума, те да преведат и да кажат, вярно ли е или не е вярно... Все пак не съм си го измислил а е взето от официалното представяне на монетката, нали така? Дори ако трябва да сме по-точни, аз пръв попитах дали е така наистина и не един се изказа в подкрепа на това. Така че не ми вадете думите от контекста.

Ако нещо не ви харесва, отивате в резервата и им развивате икономиката : ]
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Алтвалути с потенциал

Мнениеот ZAX » 30 Мар 2014, 01:52

https://bitcointalk.org/index.php?topic=510021 Идеята ми харесва, ако не е поредния фейк, бих копал само това с видеокартите.


П.П. Мазакоинчето пак имаше един доста готин пик преди няколко дни х3 и аз пак наМАЗАх и там, та не съм спирал да го копам откакто го има и съм доволен, не знам вас какво толкова не ви харесва или както каза колегата, сякаш има какво друго да се копае.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Алтвалути с потенциал

Мнениеот nokep » 11 Май 2014, 10:35

Според мен Ауроракойн има бъдеще защото цяла Дания ще получи от тая валута и така ще се популяризира
nokep
 
Мнения: 22
Регистриран на: 05 Фев 2014, 19:24

Re: Алтвалути с потенциал

Мнениеот filchef » 11 Май 2014, 14:17

nokep написа:Според мен Ауроракойн има бъдеще защото цяла Дания ще получи от тая валута и така ще се популяризира

Аурората май беше за Исландия а те са 250000 човека пък и тя отдавна умре.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2265
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

ПредишнаСледваща

Назад към Други Криптовалути

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, Bing [Bot], filchef, Google [Bot], ionicle, viniamin