Project deserted by dev

Дискусии за останалите алтернативни криптовалути

Модератори: ekrem, Moderators

Re: Bulgarian Crypto Coin (BGC)

Мнениеот ZAX » 03 Май 2014, 17:48

Та няма да махнеш лайняния премайн, така ли?

Ако го намалиш до 1% (които са предвидени за баунтитата), както предлага и колегата, имаш една машина от мен, която и без това сега е спряна, та нищо не ми коства да я пусна за инициативата.

Но в този си вид е чист скам...
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Bulgarian Crypto Coin (BGC)

Мнениеот ggushterov » 03 Май 2014, 17:55

Логото е променено. Не знам какво да правя с името за момента, легално ли е да го използвам в този му вариант или е необходима смяна?
И да, премайна остава, няма да го махна.
ggushterov
 
Мнения: 320
Регистриран на: 01 Яну 2014, 21:17

Re: Bulgarian Crypto Coin (BGC)

Мнениеот ZAX » 03 Май 2014, 17:59

Легално или не, ти вече си откраднал идеята и си злоупотребил с нея. Не е редно разбира се, но няма кой или по-скоро няма инструменти с които да ти бъде попречено да продължиш да го правиш. След като не искаш да махнеш и премайна явно и съвеста не ти пречи... Евентуално ако стигне до борсите, в което силно се съмняам, ще си продадеш 5-те процента и до там... Както много други подобни на теб измекяри... Наистина много жалко че посрамваш цяла България и българския народ като цяло. Аз поне очаквах по-добър първи опит, дори може би успешен ми се искаше да е, а този вече е провален...
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Bulgarian Crypto Coin (BGC)

Мнениеот ggushterov » 03 Май 2014, 18:07

А ти от къде знаеш, че ще ги продам? Може би съдиш така по себе си... Това, че някой е направил така, не значи че всички правят така. Казах вече - махам премайна и ИПО-то но веднага след старта плащаш листването на монетата в Mintpal като си такъв самарянин...
ggushterov
 
Мнения: 320
Регистриран на: 01 Яну 2014, 21:17

Re: Bulgarian Crypto Coin (BGC)

Мнениеот ggushterov » 03 Май 2014, 18:32

Аз съм до тук.
Aко някой има желание ще му пратя сорса да го видя какво ще сътвори. И нямам в предвид някой като guBaHe-то или farmdve които си имат представа за това какво праят а ще го пратя на ZAX-a да го видя к'ъв е пич и какво ще сътвори. До тук всичко ми е струвало около 0,6 BTC които предполагам няма да са проблем за такъв самарянин като тебе нали така? Имам и уговорка за Android wallet-a който ще е готов след 10ина дни и там си задели още 1.5 BTC.
ggushterov
 
Мнения: 320
Регистриран на: 01 Яну 2014, 21:17

Re: Bulgarian Crypto Coin (BGC)

Мнениеот Drakyla » 03 Май 2014, 18:35

Чесно казано аз имам желание скоро да се занимавам с алт койн , само че на мен ми трябва скрипт . И да , аз мога да си позволя листването в Минтпал или Крипси .. но няма да се наложи да им плащам. Те самите ще искат да я листват след 3-4 месеца .
Drakyla
 
Мнения: 391
Регистриран на: 20 Мар 2014, 12:03
Местоположение: Пловдив

Re: Bulgarian Crypto Coin (BGC)

Мнениеот ggushterov » 03 Май 2014, 18:46

Готово, няма да стартирам монетата. Успех на следващият опит ;)
ggushterov
 
Мнения: 320
Регистриран на: 01 Яну 2014, 21:17

Re: Bulgarian Crypto Coin (BGC)

Мнениеот dedmaroz » 03 Май 2014, 19:06

-
Последна промяна dedmaroz на 07 Юли 2017, 01:22, променена общо 1 път
dedmaroz
 
Мнения: 178
Регистриран на: 25 Дек 2013, 08:53

Re: Project deserted by dev

Мнениеот Drakyla » 03 Май 2014, 19:48

dedmaroz ... явно залагам на единственото нещо което го нямат литекойн и биткойн . И друг път съм казвал какво трябва на виртуалните монети .. но реалноста е че никой дев на монета няма да го направи (просто защото са алчни) .. Това е . Колкото до ггущеров .. кофти наистина че се отказва толкова лесно и обръща внимание на другите . Когато правиш нещо или решаваш всичко сам .. или оставяш други да решават вместо теб. Междинен вариант хем ти да си шеф хем да взимаш мнения .. няма !
Ако не друго поне се опита и се отказа на време .. преди хората да са загубили време и пари(ток предимно) за монетата .
Drakyla
 
Мнения: 391
Регистриран на: 20 Мар 2014, 12:03
Местоположение: Пловдив

Re: Project deserted by dev

Мнениеот farmdve » 03 Май 2014, 19:56

Преди време някой беше споменал за Proof of Work алгоритъм, който да е базиран на ECDSA. Алгоритъма, който ползваме за подписване и верифициране на транзакциите. Не съм правил никакви опити, но ми се стори доста интересен, защото означава, че ще получи много оптимизации, които пък ще помогнат за оптимизиране на ECDSA и по-бърз начин за верифициране на транзакции(всички за доволни вкл. и Биткойн).

Все още не съм видял никой да го имплементира това.
1JYFJnWKmhAwK9FMM3TM2SCjhCuc1qKc4r
farmdve
 
Мнения: 574
Регистриран на: 29 Май 2013, 13:24

ПредишнаСледваща

Назад към Други Криптовалути

Кой е на линия

Регистрирани потребители: Google [Bot], ionicle, Spenchoni, viniamin

cron