Цената на Litecoin

Всичко за малкия крал - Лайткойн

Модератори: ekrem, Moderators

Re: Цената на Litecoin

Мнениеот ianiovski » 06 Сеп 2019, 09:55

val1900 написа:Бъди сигурен , че грешиш с втората част.

А каква казваш ,че ще е втората част ? :whistle:
Аватар
ianiovski
 
Мнения: 112
Регистриран на: 30 Авг 2017, 20:37

Re: Цената на Litecoin

Мнениеот monopola » 22 Окт 2019, 20:15

val1900 написа:Все още смятам , че LTC ще е новия крал поне за кратко.
Трудно е да се бориш с известността на първият , но е още по-трудно да се бориш с хора, които искат да монополизират ВТС.
Ако нямаме ново дъно , актуализация на графиките и възможност това да се случи:

ЛТС

Изображение

Ако има ново дъно ще има актуализация на тайминга.


Все пак не е минала една година, ама това е възможност да се смееш последен :)
Към днешна дата прогнозата ти е към 60-70 пъти сгрешена спрямо цената. Нелепа е много слабо казано за такава прогноза.
Интересно ми е да ти чуя мнението, че наистина много хора бъркат, но пък рядко го правят с такава сила :)
monopola
 
Мнения: 225
Регистриран на: 02 Сеп 2017, 23:42

Re: Цената на Litecoin

Мнениеот val1900 » 23 Окт 2019, 21:21

https://coingape.com/will-litecoin-ltc-successfully-implement-mimblewimble/

Имаш желание да анализираш ? Заповядай.
Благодарности само в LTC на: MSiMXjGLJW2vBfNb3XVmVbo7Qds6TEDJop
val1900
ПроФесор
 
Мнения: 663
Регистриран на: 16 Авг 2014, 11:03

Re: Цената на Litecoin

Мнениеот monopola » 23 Окт 2019, 22:36

Желание и да имам, нямам уменията :)
Но май вече нямам и толеранс към подобни фалшиви герой като теб. Всъщност и аз съм се връзвал на такива "гурута" и съм ял хурката от нелепи прогнози. И просто мисля, че когато си се изложил толкова е редно да си го признаеш, за да може следващия новак, дето се набие в крипто филма да не се лъже по смешните ти опити за анализ и прогнози.
Да не ме разбереш погрешно - нито те познавам, нито по някакъв начин си ми сторил нещо лошо. Не ми харесва интернет анонимното менторство, щото аз знам, че мъжете трябва да си стоят зад думите и като сгрешат да си го признават.
monopola
 
Мнения: 225
Регистриран на: 02 Сеп 2017, 23:42

Re: Цената на Litecoin

Мнениеот val1900 » 23 Окт 2019, 22:43

Това с достойнството са разговори за кварталната кръчма. Прогнозите се наричат така , защото са прогнози.

ПП. И да не забравиш на 4к на кого да целуваш ръка.
Благодарности само в LTC на: MSiMXjGLJW2vBfNb3XVmVbo7Qds6TEDJop
val1900
ПроФесор
 
Мнения: 663
Регистриран на: 16 Авг 2014, 11:03

Re: Цената на Litecoin

Мнениеот monopola » 23 Окт 2019, 22:48

Мда, то и твоите небивалици са за квартална кръчма, ама на - плещиш ги тука :) А в общия случай даже и лекичко агресираш към несъгласните с теб или пък с различни прогнози. Ама прогнозите затова били прогнози :) Честно казано си мислих, че има шанс да покажеш някакво достойнство, пък макар не и в кръчмата, но това ще стане ей сега след месец, като стане лаиткоин 4500 долара....
monopola
 
Мнения: 225
Регистриран на: 02 Сеп 2017, 23:42

Re: Цената на Litecoin

Мнениеот 2GOOD » 24 Окт 2019, 12:18

Ама не мога да разбера защо, когато нещо не стане както ви се иска все някой друг е виновен. В случая Вал е прав, дал е прогноза, който иска да я следва отговорността си е негова. Да Вал в чата е доста лаконичен и краен и който е по-нов и не му хваща иронията се бърка и разчита нещата грешно. Просто искам да кажа да спазвате добия тон, а по темата за цената на лайткойн.... Според мен няма изгледи да измести Биткойн, освен ако някой квантов компютър не разбие SHA256
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Цената на Litecoin

Мнениеот val1900 » 24 Окт 2019, 17:12

Eeee , как така лаконичен? Пиша по 7-8 реда един след друг в монолог с риск да ме баннеш.
Че съм краен е вярно , но ми се иска да стане крал.
Благодарности само в LTC на: MSiMXjGLJW2vBfNb3XVmVbo7Qds6TEDJop
val1900
ПроФесор
 
Мнения: 663
Регистриран на: 16 Авг 2014, 11:03

Re: Цената на Litecoin

Мнениеот monopola » 24 Окт 2019, 20:18

2GOOD, честно ти казвам, че не вярвам как може такъв субективизъм да изтърсиш :)
Още когато си пусна нелепите драсканици Вал писах, че това е смехотворно и че няма да стане и даже бас му предложих, като той веднага с присъщия си нарцисизъм реши да приеме. Аз не настоях да се сключва баса, понеже нямаше да е честно спрямо великия прогнозатор да му взема 10 лаиткоина заради егото му и неразбирането му на нещата, ама май трябваше.
Нима съм написал някъде, че смятам за виновен когото и да било? Точно защото е прогноза е редно даващия я да може да признае кога не просто не е прав, ами даже не е уцелил игрището, а не да ми пише да му целувам ръка. Щото това си го оставил, но моя следващ коментар си го изтрил.
Ми честно да ти кажа ми е обидно някакъв нелеп лаиткоин фен да ми пише по подобен начин. Преценил си да го оставиш, интересно каква очакваш да ми е реакцията или направо да чакам бан за липса на раболепие към "заслужили" членове?
monopola
 
Мнения: 225
Регистриран на: 02 Сеп 2017, 23:42

Litecoin's (LTC) price prediction / Short and Long term

Мнениеот KairosAlpha » 03 Дек 2019, 13:55

Краткосрочна предикция за цената на LTC - $35
Последна промяна KairosAlpha на 26 Дек 2019, 18:30, променена общо 1 път
KairosAlpha
 
Мнения: 3
Регистриран на: 24 Ное 2019, 20:38

ПредишнаСледваща

Назад към LTC - Litecoin (Лайткойн)

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, svetlim, viniamin

cron