Цената на Litecoin

Всичко за малкия крал - Лайткойн

Модератори: ekrem, Moderators

Re: Цената на Litecoin

Мнениеот konqueror » 04 Май 2017, 13:27

Възможно е https://blog.coinbase.com/coinbase-adds ... 0ab0aa3281 да влияе на поскъпването.
Аватар
konqueror
 
Мнения: 57
Регистриран на: 30 Дек 2016, 11:18

Re: Цената на Litecoin

Мнениеот fernando_bg » 04 Май 2017, 14:34

konqueror написа:Възможно е https://blog.coinbase.com/coinbase-adds ... 0ab0aa3281 да влияе на поскъпването.

Това беше причината за движението вчера.
Аватар
fernando_bg
 
Мнения: 37
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:54

Re: Цената на Litecoin

Мнениеот mitice » 04 Май 2017, 18:27

НЕ , по скоро новината по повод Lightning blockchain :)

мерси @вал лесни парички от лтц беха вчера :) жив и здрав някога ще почерпим .
mitice
 
Мнения: 433
Регистриран на: 19 Яну 2014, 13:37

Re: Цената на Litecoin

Мнениеот cnerd » 05 Май 2017, 11:54

5 дена и 16 часа до активацията на segwit
http://litecoinblockhalf.com/segwit.php
фамозно!
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Re: Цената на Litecoin

Мнениеот BAUAR » 10 Май 2017, 11:57

Както се казва направо ме е яд, че продадох моите LTC на 10$ .. И какво се очаква след Lightning blockchain? Някакви предположения?
Аватар
BAUAR
 
Мнения: 160
Регистриран на: 16 Юли 2014, 11:39

Re: Цената на Litecoin

Мнениеот mazalqk » 26 Юни 2017, 15:16

Предположения - бол; но всичко е гадаене.

https://www.reddit.com/r/litecoin/comme ... 00_of_ltc/

Както виждаш, някои смелчаци ще прескачат ламбото и ще си купуват яхти.
mazalqk
 
Мнения: 6
Регистриран на: 23 Юни 2017, 10:47

Re: Цената на Litecoin

Мнениеот val1900 » 08 Юли 2017, 17:31

Подпитвате ме всеки ден за мнението ми за Миньорските койни. Общо взето те бяха причината нещата в ЛТС да се забавят с една година. Големи обещания бъгава реалиация, но подлъгаха много инвеститори.
ЕТН - Единственния който става за нещо, но с много проблеми и екип без сериозни идеи , а само кръпки. Мрежата вече е задръстена и решения няма.
ЕТС - Нямам никаква идея защо все още съществува. Няма екип , няма никакви идеи
ЗЕС - Никакви решения не предлага , а само анонимност, която не е необходима на никого
ДАШ - Големи обещания , но предлаганите решения са непотребни. Предлагат 400М блок за 4000 транзакции/сек. Кой ще ги съхранява тези блокове си нямам идея - може би трябва да си наемете дейта център.
Виждам , че вече никой не им вярва и ще намерят някакво приложение за ИСО и други смарт договори, но това не означава че е необходима подръжка на толкова огромна мрежа колкото в момента. За микро плащания никой от тях не става.
Сега се връщаме на план А (SegWit) и определения за опитен койн ЛТС. Технологията вече е внедрена и следва да се изложи на хакерските атаки, затова на ЛТС му нараства цената за да става все по-интересен за хакерите.
При успешен хак може да има сериозни дропове - много опасна е спекулата там. Най-добре е да се участва с малки суми , но редовно.
Таргет за мен е 0.1 ЛТС/ВТС
Благодарности само в LTC на: MSiMXjGLJW2vBfNb3XVmVbo7Qds6TEDJop
val1900
ПроФесор
 
Мнения: 663
Регистриран на: 16 Авг 2014, 11:03

Re: Цената на Litecoin

Мнениеот emmobg » 08 Юли 2017, 17:52

val1900 написа:Подпитвате ме всеки ден за мнението ми за Миньорските койни. Общо взето те бяха причината нещата в ЛТС да се забавят с една година. Големи обещания бъгава реалиация, но подлъгаха много инвеститори.
......

https://github.com/dashpay/dash-roadmap ... /README.md пак не си прочел всичко май,хвърли един поглед като/ако ти остане време ;) и казваш InstantSend непотребно решение(не знам за други на мен ми е добре да правя депозити към Кракен за 1-2 минути с ниска такса) :think: Няма лошо човек да е пристрастен, но все пак спекулата на братята Лий и приятели не би следвало да е основен аргумент във вземането на дългосрочни инвестиционни решение- въпреки, че в този случай както ако не знаете думата е само една и винаги работи ->> GREED
Айде със здраве и успех в "спекулата" и преди всичко мислете с главите си, а не с алчността във вас/нас защото после повечко боли ;)

Изображение

П.С. Горното да не се взема под внимание ако забравяме за т.нар. технология....т.е чиста спекула, която можем да правим и с друг вид финансови инструменти :)
emmobg
 

Re: Цената на Litecoin

Мнениеот val1900 » 06 Авг 2017, 13:35

Ето моя поглед върху цената в следващите 2 години

Изображение
Благодарности само в LTC на: MSiMXjGLJW2vBfNb3XVmVbo7Qds6TEDJop
val1900
ПроФесор
 
Мнения: 663
Регистриран на: 16 Авг 2014, 11:03

Re: Цената на Litecoin

Мнениеот 2GOOD » 06 Авг 2017, 16:36

val1900 написа:Ето моя поглед върху цената в следващите 2 години

Изображение


LOL
Това онзачава ли че биткойн/лайткон ще продължава да бъде в диапазона 0.10-0.25 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

ПредишнаСледваща

Назад към LTC - Litecoin (Лайткойн)

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, filchef, ionicle, Kartoff, puffyto, UserX1XO, viniamin