Мултипуул?

Всичко за малкия крал - Лайткойн

Модератори: ekrem, Moderators

Мултипуул?

Мнениеот Flex » 15 Дек 2013, 11:41

Не ми е оставало време да проуча въпроса, сиреч да проверя как е, колко допълнително ще ме товари да хода да продавам, има ли автоматично обръщане към дадена валута използвайки криптси наприпер? Някой има ли мнения от този, или еквивалентни по-автоматизирани пуулове за алтернативки? И изобщо заслужава ли си, в смисъл ако е да речем 10% отгоре добива няма много смисъл?
Flex
 
Мнения: 793
Регистриран на: 02 Юни 2013, 17:32

Re: Мултипуул?

Мнениеот k1rkata » 15 Дек 2013, 15:39

Coinex.pw решава доста проблеми предлгайки майнинг и ексчендж на едно място. Дали има смисъл зависи от кратко/дългосочната ти стратегия. Аз например, колкото и да е неприятно нямам майнинг поуър и ще чакам алтернативките да поскъпнат спрямо бтц
: )
k1rkata
 
Мнения: 15
Регистриран на: 26 Ное 2013, 17:45

Re: Мултипуул?

Мнениеот marincho » 16 Дек 2013, 11:56

Flex написа:или еквивалентни по-автоматизирани пуулове за алтернативки? И изобщо заслужава ли си, в смисъл ако е да речем 10% отгоре добива няма много смисъл?
Този е автоматизиран - http://middlecoin.com/
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Мултипуул?

Мнениеот Flex » 16 Дек 2013, 12:21

marincho мерси, а копал ли си в него? Мисълта ми е, че има пуулове, които лъжат леко, на теория е добра идея, доста от алтернативките са в пъти по-доходни от лайта и си заслужава, ако е читав сайта де.
Flex
 
Мнения: 793
Регистриран на: 02 Юни 2013, 17:32

Re: Мултипуул?

Мнениеот cnerd » 16 Дек 2013, 12:39

cnerd написа:мда, аз го пробвах за около седмица, имаше дори няколко дена в които се очудих на печалбата. Търговеца някой ден като удари кьоравото се прави много добър профит там

quote от тази тема
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Re: Мултипуул?

Мнениеот Странник » 16 Дек 2013, 13:00

Fee

My fee is 3%. The exchanges' fees vary, but are generally around 0.4% including the withdraw fees. So the total fees are usually 3.388%

Този пич меко казано кърти мивки ...мерси предпочитам по далеч да стоя.
В конкретни суми това значи с по 80 -100 долара всеки месец назад спрямо моята мощност.
Някой може ли да ми гарантира печалба която да компенсира таксата поне?
Накрая не става ли танто за кукуригу ?
Аватар
Странник
 
Мнения: 678
Регистриран на: 01 Юни 2013, 11:16
Местоположение: Варна

Re: Мултипуул?

Мнениеот crab » 16 Дек 2013, 13:51

Сигурно е до късмета, ако не си на комп и нямаш отдалечен достъп или време да следиш кое е изгодно, може би е хубав вариант. Като дойде валута на 150% печалба, да ти превключи само. Ще ти избие тези 3.388% разлика и печалбата ще ти дойде в BTC, което ще ти спести и работа с конверсията.
Това което не ми харесва е на пръв поглед липсата на прозрачност - пускаш да копае и чакаш резултат... къде е графиката където може да си следиш кога и при какви данни превключва, колко си "по напред че си избрал тях" и други такива благинки от което да се види смисъла. Да можеш сутринта като станеш и да кажеш, яяя валутата Х изригнала в 2:00 и то е превключило и съм копал 4 часа с рейт 2.2 => пула ми е спечелил Х пари отгоре, ще го черпя едно голямо. :)
crab
 
Мнения: 347
Регистриран на: 27 Авг 2013, 14:38
Местоположение: София

Re: Мултипуул?

Мнениеот cnerd » 16 Дек 2013, 14:04

Има графика за всеки worker, който копае или някога е копал, всичко е съвсем прозрачно.
Странник, пробвай или недей, the power is in your hands. Реклами тук не правим, само споделяме опит.
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Re: Мултипуул?

Мнениеот crab » 16 Дек 2013, 14:05

cnerd написа:има си графика, има графика за всеки worker и всичко е съвсем прозрачно.
Странник, пробвай или недей, the power is in your hands. Реклами тук не правим, само споделяме опит


ее значи е супер, ама да го сложат на главната страница за реклама, че на текущата като не видиш нищо подобно и не знаеш какво търсиш спираш да го търсиш там. :)))))
crab
 
Мнения: 347
Регистриран на: 27 Авг 2013, 14:38
Местоположение: София

Re: Мултипуул?

Мнениеот cnerd » 16 Дек 2013, 14:08

ма, то всичко е на главната страница. Има голяма графика на общата продуктивност и след това на долу срещу всеки адрес има clickable баланс, към който има графики с производителността по дни
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Следваща

Назад към LTC - Litecoin (Лайткойн)

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, ionicle, Kartoff, svetlim, UserX1XO, viniamin