Мултипуул?

Всичко за малкия крал - Лайткойн

Модератори: ekrem, Moderators

Re: Мултипуул?

Мнениеот ZAX » 20 Дек 2013, 13:05

Добре, а какво ще кажеш за doge в момента, не е по-добре от LTC, така ли?

Аз следя какво се случва със ZET и то е точно каквото описа, но когато е горе си е горе... Профита е напълно реален.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Мултипуул?

Мнениеот danbi » 20 Дек 2013, 15:14

ZAX написа:Добре, а какво ще кажеш за doge в момента, не е по-добре от LTC, така ли?

Аз следя какво се случва със ZET и то е точно каквото описа, но когато е горе си е горе... Профита е напълно реален.


Аз написах, защо не виждам "келепира" от мултипул. Защото, основната идея е автоматичната продажба, докато валутата е "гореща".

Иначе, определено съм на мнение, че добива на "алтернативни" монети и последващото им продаване може да бъде по-доходно от добива на "основни" такива. Т.е. такива които директно се търгуват вече за "реални пари". Но ситуацията може и да се промени относно това, кои точно се търгуват за какво. Но във всички случаи, трябва да отделиш време да си играеш на борсата с купуване/продаване. Ако нямаш време или нерви, по-добре просто да не се занимаваш с "алтернативните". Борсите може да са много пристрастяващи, а са си и форма на хазарт.

За doge, пробвах да видя какво се случва на някой пул.. пула изпадна и е вече почти ден в maintenance mode. Вписах се в няколко теми дето уж щяха да ми подаряват монети.. още няма нищо.

Тази тема е по-обширна и касае принципно бъдещето на "алтернативните" криптовалути. Може да я побистрим във форума, защото е интересна. Но по повод мултипул... да кажем, засега не съм впечатлен. Може би, може да бъде успешен със собствена борса с по-стриктни условия и т.н.
Без пот няма мед.
BTC: 14z9d1E42v9Y4jF5cpaAgBoLVZSSwY6wqs LTC: LY8tN9dBLwaVdUf5EvCcCyrW1dTPH8k5wB
danbi
 
Мнения: 207
Регистриран на: 18 Дек 2013, 10:51
Местоположение: Варна

Re: Мултипуул?

Мнениеот marincho » 20 Дек 2013, 18:51

For today's payout, I only paid out people above >0.01 BTC. In the future, I'll make it so that you will get paid either if you have >0.01 BTC, or if you haven't been paid in 7 days and have 0.001 BTC.


https://bitcointalk.org/index.php?topic ... msg4019088
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Мултипуул?

Мнениеот jkminkov » 20 Дек 2013, 20:21

middlecoin имал EU сървър, префикс eu. на домейна, настройките са същите
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Re: Мултипуул?

Мнениеот marincho » 20 Дек 2013, 20:26

Дай адреса.
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Мултипуул?

Мнениеот tedik » 20 Дек 2013, 22:13

3ти ден пробвам middlecoin и съм доста доволен. профита е много добър и не се занимаваш с борси. сравнено с бг поола, където си загубих времето 2 седмици е поне х2. Това си е мое мнине разбира се :)
tedik
 
Мнения: 92
Регистриран на: 25 Юни 2013, 14:35
Местоположение: София

Re: Мултипуул?

Мнениеот ZAX » 20 Дек 2013, 23:34

Някой с поне 2 видеокарти, има ли желание да пробва следното нещо:

1. Пуска една карта на multipool.us (ест. европейския, но като резерва американския), пула е достатъчно голям и добре потдържан, аз бях много доволен от резултатите, когато имах с какво да копая там.

2. Още една абсолютно същата картана middlecoin.

И след няколко дни да сподели резултата с нас. Като съответно може да се направи вместо с по една карта, направо с по една машина и т.н. ;)

При мултипула, препоръчвам настройка за автоматично прехвърляне в борсата и продаване. Това е персонално за всеки един от вас и никой не може да ви цака с топла бира както при middlecoin. И все пак това съвсем не значи че middlecoin не е по-добре. Изглежда наистина силен и добра идея. Надявам се повече хора да имат възможност и желание да тестват и да изкажат мнение. Аз лично при първа възможност ще го направя. Но в момента имам 0 работещи карти и една чисто нова, която ще пусна днес или утре в мултипула и след това ще докладвам, а който е в мидълкоин с подобна мощност или дори чисто теоретично по графиката, щом там е фиксирано за всички, пак може да се сравни.

Мисля че след това ще е безсмислено да го сравним с жалкия ни BGpool, а дори може би няма да е много интересно с който и да е единствено LTC ориентиран. Но нека да приключим с тестовете и тогава ще видим кой крив, кой прав.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Мултипуул?

Мнениеот nightyj » 22 Дек 2013, 04:52

От няколко часа копая в https://www.multipool.us и имам 82% ефективност, промених шеър дификълт на 128 и си се запазиха пак около 80%, може ли да ми кажете на какво се дължи това, сайта в момента копае dogecoin, като копаех в ypool dogecoin имах над 99% процента.
nightyj
 
Мнения: 548
Регистриран на: 29 Май 2013, 21:00
Местоположение: Харманли

Re: Мултипуул?

Мнениеот ZAX » 22 Дек 2013, 10:46

Според мен причината е високия пинк. Пула си е ОК, но явно не за БГ.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Мултипуул?

Мнениеот jkminkov » 22 Дек 2013, 13:43

прочети какво значи efficiency в readme-то на миньора
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

ПредишнаСледваща

Назад към LTC - Litecoin (Лайткойн)

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, viniamin