Съвсем НОВ LTC pool BG

Всичко за малкия крал - Лайткойн

Модератори: ekrem, Moderators

Re: Съвсем НОВ LTC pool BG

Мнениеот ZAX » 24 Дек 2013, 02:35

Един човек да е на моето мнение!

Само не съм съгласен за "българската работа". Даже много се дразня когато някой се изразява по този начин... Далеч не само българите правят тази глупост! Или според теб LTC го копат само българи и цялата мощност на мрежата е в България. Пък умите чужденци са всичките по другите монетки, където няма нито един българин, освен примерно аз и още няколкото души които лично съм зарибил + тези които не знам че са ме послушали?
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Съвсем НОВ LTC pool BG

Мнениеот angelche1973 » 24 Дек 2013, 10:09

При алтернативките трябва да си наблизо до копачката за да сменяш монетките. Иначе 1-2 дни си на голям плюс, а на третия на минус.
Не са важни конете в мотора - важно е магарето зад волана
angelche1973
 
Мнения: 455
Регистриран на: 17 Юни 2013, 09:27
Местоположение: София

Re: Съвсем НОВ LTC pool BG

Мнениеот kirov » 25 Дек 2013, 06:37

значи ангелче явно хич не си наясно в нещата има си аутоселл веднага щом изкопаеш нещо да ти го продава за БТЦ а отнощо до сменянето има мултъпоол които варши всичко вемсто тебе а и да не е сус мултъпоол през теамвивер става екстр
kirov
 
Мнения: 66
Регистриран на: 23 Дек 2013, 03:54

Re: Съвсем НОВ LTC pool BG

Мнениеот caaxy » 25 Дек 2013, 09:53

kirov написа:значи ангелче явно хич не си наясно в нещата има си аутоселл веднага щом изкопаеш нещо да ти го продава за БТЦ а отнощо до сменянето има мултъпоол които варши всичко вемсто тебе а и да не е сус мултъпоол през теамвивер става екстр


Много грешки във правописа :whistle:
Аватар
caaxy
 
Мнения: 105
Регистриран на: 07 Ное 2013, 15:47

Re: Съвсем НОВ LTC pool BG

Мнениеот angelche1973 » 25 Дек 2013, 10:03

Нямам претенции, че съм наясно. Autosell е голяма минавка. Гарантирам ти, че губиш монетки от това :D
Не са важни конете в мотора - важно е магарето зад волана
angelche1973
 
Мнения: 455
Регистриран на: 17 Юни 2013, 09:27
Местоположение: София

Предишна

Назад към LTC - Litecoin (Лайткойн)

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, Bing [Bot], ionicle, Kartoff, viniamin