Онлайн Портфейл за LTC

Всичко за малкия крал - Лайткойн

Модератори: ekrem, Moderators

Онлайн Портфейл за LTC

Мнениеот kopacha » 11 Дек 2013, 08:58

Има ли такова животно? Сигурно ли е ?
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: Онлайн Портфейл за LTC

Мнениеот ZAX » 11 Дек 2013, 11:22

Има, но не е.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Онлайн Портфейл за LTC

Мнениеот cnerd » 11 Дек 2013, 12:46

За какво ти е трън в гащите?
Интернет, като концепция и дизайн, не е проектиран за да съдържа защитена информация.
Ако имаш нещо, което искаш да ти е на сигурно, като... не знам, парите ти, може би... то трябва да е възможно най-далеч от интернет.
Най-добре машината да е офлайн, ако не е, най-добре да е зад рутер... или зад няколко.
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Re: Онлайн Портфейл за LTC

Мнениеот kopacha » 11 Дек 2013, 13:02

имам много малък хард, а така или иначе идеята ми е да обръщам изкопаното лтц моментално в бетеце и затова ми е нещо като формалност този портфейл
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: Онлайн Портфейл за LTC

Мнениеот ZAX » 11 Дек 2013, 13:22

Регваш се в борса като криптси, разбира се от моя реф линк (ако искаш мога да ти го дам на ЛС, че не дават са си го пускам по темите) :mrgreen:

Пула да праща автоматично натам, после има опция автоматично да се продават за BTC и от там си продаваш BTC-то където ти кефне. Всъщност скоро ще имат опция да се продава за фиат и там, но не знам колко ще е удачна за нас.

Така ти заема 0 място на харда. Но все пак те съветвам да си сложиш поне мултибит, заемащ само няколко MB. Ако ти се позастоят повечко парички, не е добре да са само в борсата. Ей го вчера падна, аз не можах да продам на 1338 беше пика, мислех да чакам до 1350, на толкова ми беше и отложената заявка, но викам айде няма да избързвам да пускам на 1335 докато не видя че наистина мога да пратя коините. Че с тези 6 часа дето свалиха времето за плащане в нашата борса и както зверски ми се спеше, а аз като заспя умирам за неопределен срок от време и наистина умирам... После като възкръснах гледам курса 200 лева надолу, съответно аз 100 на загуба... И какво излиза, аз висях вчера цял ден като сопол и зомбирах и половината нощ, защото борсата не работеше, когато ми трябваше, а днес или дори още няколко дни ще съм прикован за стола защото вчера не е работела... Е да му е*а майката...

Ест. винаги, ама винаги в най-неподходящите моменти стават тези неща, защото тези пари ми трябват за вчера и губя още повече пари защото ги нямам. В един момент ще се стигне до там че е по-добре да загубя по-малко отколкото повече, но защо въобще трябва да губя, само защото някой тъп педал се е спънал в кабела на някой сървър...
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Онлайн Портфейл за LTC

Мнениеот kopacha » 11 Дек 2013, 13:38

Благодаря за съвета закс дай реф линк на лс,
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: Онлайн Портфейл за LTC

Мнениеот embacho » 14 Дек 2013, 19:47

BTC-e са доста по-стабилни за ЛТЦ. До момента имаше само 1 планиран половин час офлайн. Там проблема е че собствениците са анонимни.
embacho
 
Мнения: 18
Регистриран на: 18 Ное 2013, 20:25

Re: Онлайн Портфейл за LTC

Мнениеот ZAX » 15 Дек 2013, 09:51

Значи проблемът е че няма проблем? :mrgreen:
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51


Назад към LTC - Litecoin (Лайткойн)

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, ionicle, Kartoff, viniamin