Кога да обменям други валути за LTC?

Всичко за малкия крал - Лайткойн

Модератори: ekrem, Moderators

Кога да обменям други валути за LTC?

Мнениеот Zheko » 17 Яну 2018, 14:08

Здравейте. Е това не го схващам, а си мисля да събирам лайткойни тази година. Пазара/цените на всички валути са различни всеки час, аз лично се бъркам! Някой може ли да каже къде и какво се гледа?
Нещо, което да показва, че ако сега обменя 1000 сатоши за лайткойни, ще съм на кяр , същевременно да показва, че въпреки кяра за сатошитата, ако обменя 10 догекойни за лайткойни в същия момент, ще съм на загуба, заради по ниската моментна цена/котировка на догекойните в сравнение със моментната цена/котировка на лайткойна . Някакъв инструмент,който показва коя валута е изгодно да сменям във всеки един момент за лайткойни?
Zheko
 
Мнения: 27
Регистриран на: 01 Мар 2016, 12:34

Re: Кога да обменям други валути за LTC?

Мнениеот ixch » 17 Яну 2018, 14:43

Какво е това "нещо, което показва"? Не можем да гадаем какво гледаш...
ixch
 
Мнения: 199
Регистриран на: 07 Апр 2014, 13:20

Re: Кога да обменям други валути за LTC?

Мнениеот Zheko » 17 Яну 2018, 17:46

Свърши тя. Явно за малки сумички курса на обмяна не е от голямо значение. Аз печеля в един проект сатоши, догекойни и лайткойни едновременно. Минимума за каш аут е 400 000 литоши. За да го достигна, обмених наличните сатошита и догекойни на сегашния курс и поръчах каш аут. Въпроса е, че не бях много добър по математика и като правя обмяна от една валута към друга, не мога да разбера кога печеля и кога се прекарвам :) Накрая стигам до заключението, че за толкова малки суми не си струва да се правят сметки :D
Zheko
 
Мнения: 27
Регистриран на: 01 Мар 2016, 12:34

Re: Кога да обменям други валути за LTC?

Мнениеот Metamorph » 17 Яну 2018, 23:04

Всеки който търгува, рано или късно стига до заключението, че печалба и загуба са относителни понятия, както и неразривно свързаните с тях пропуснати ползи . В крайна сметка всяка печалба може да е загуба или бъдеща загуба, така и всяка загуба може да се счита за печалба или бъдеща печалба.
Общо взето всеки си решава кое е най-удобно за него и си преценява сам за себе си.
Някои гледат сумарно наличната си сума преди и след, друг продава на загуба , за да има печалба след време (която (най-вероятно)няма да има ако не продаде на загуба).
Варианти много , религии много. Избери онова, което най-ти допада и най-вече - мисли само за печалбите. Загубата сега, може да е печалба после . Каквото и да правиш и струваш, пропуснати ползи, недостатъчно печалба, бъдеща загуба, винаги може да бъде измислена :)

Замислял съм се и аз за система, която ще може да преценява кое ,кога и за какво да бъде обменяно. Освен, че подобно нещо е адски трудно да се направи в крайна сметка мисля, че няма как да бъде въобще възможно, защото , както вече казах, печалба и загуба, особено във времеви период са две понятия, които се размиват едно в друго. НЯМА КАК ДА СЕ ОБЯСНИ НА СИСТЕМАТА , АЛГОРИТЪМЪТ КОЙТО ДА СЛЕДВА, защото не може да се измисли такъв алгоритъм :)
Metamorph
 
Мнения: 394
Регистриран на: 03 Сеп 2013, 12:02

Re: Кога да обменям други валути за LTC?

Мнениеот greo » 18 Яну 2018, 12:14

Metamorph написа:Всеки който търгува, рано или късно стига до заключението, че печалба и загуба са относителни понятия, както и неразривно свързаните с тях пропуснати ползи . В крайна сметка всяка печалба може да е загуба или бъдеща загуба, така и всяка загуба може да се счита за печалба или бъдеща печалба.
Общо взето всеки си решава кое е най-удобно за него и си преценява сам за себе си.
Някои гледат сумарно наличната си сума преди и след, друг продава на загуба , за да има печалба след време (която (най-вероятно)няма да има ако не продаде на загуба).
Варианти много , религии много. Избери онова, което най-ти допада и най-вече - мисли само за печалбите. Загубата сега, може да е печалба после . Каквото и да правиш и струваш, пропуснати ползи, недостатъчно печалба, бъдеща загуба, винаги може да бъде измислена :)

Замислял съм се и аз за система, която ще може да преценява кое ,кога и за какво да бъде обменяно. Освен, че подобно нещо е адски трудно да се направи в крайна сметка мисля, че няма как да бъде въобще възможно, защото , както вече казах, печалба и загуба, особено във времеви период са две понятия, които се размиват едно в друго. НЯМА КАК ДА СЕ ОБЯСНИ НА СИСТЕМАТА , АЛГОРИТЪМЪТ КОЙТО ДА СЛЕДВА, защото не може да се измисли такъв алгоритъм :)


:clap:
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56


Назад към LTC - Litecoin (Лайткойн)

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin