Българския пуул - мнения?

Всичко за малкия крал - Лайткойн

Модератори: ekrem, Moderators

Re: Българския пуул - мнения?

Мнениеот dobo79 » 21 Авг 2014, 16:14

jumparo написа:има ли нов линк .че използвах този от 1та страница и не ми зарежда ?


Вече не съществува този пул.След пробив в защитата му и източване на монети админа го затвори.На мен ми беше любимия пул,но както доста други места и той не остана незасегнат от хакерските атаки.
Аватар
dobo79
 
Мнения: 319
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:51

Re: Българския пуул - мнения?

Мнениеот ZAX » 22 Авг 2014, 00:14

Не ставайте смешни... Пробив в защитата... Казах ви че този човек(екипът) не е читав. Казах ви че смърди от 5 километра, а аз имам твърде добро обоняние. Казах ви че накрая така ще стане, веднага когато далаверката секне и ще обере каймака за последно? Като мизерник почна и като мизерник приключи, така добре познат сценарий...

И сега кажете, защо пак натякваш, пак си лошия ненужно бъркайки в раната. Но не, смятам че е нужно! А ако просто ме бяхте послушали сега щях да съм добрия, който ви е предупредил. И точно този съм Аз. Но докато незаслужено нося етикет спамер, без някога да съм бил такъв, еми няма да слушат хората и ще им горят монетките.

Но по дяволите ако аз съм спамер, @Странник какъв е? Аз ли ви зарибявам по съмнителни пулове, които после скамват? А нима съм писал повече глупости от него?

И ето затова ще натяквам за всяко нещо което съм казал, не сте ме послушали и после сте го яли, а има доста такива неща!
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Българския пуул - мнения?

Мнениеот dobo79 » 22 Авг 2014, 12:52

Хайде да не се връщаме назад,че отново ще започне един безсмислен спор.Относно пула,не е нито първият нито последният,който е хакнат.Не можем да бъдем сигурни кой е бил злонамерен в случая,но по отношението на админа личното ми мнение е че той няма никаква заслуга за изтеклите монети.Може и да греша разбира се.Просто споделям мнение.А относно това какво си казал и какво е станало,мога само да ти напомня че ако много ги разбираше работите и имаше "твърде добро обоняние" не би си продал ZET-ите на безценица,а щеше да изчакаш малко и да изкараш едни 50к,нали се сещаш.То след дъжд качулка всеки може така да казва-ама вижте сега-аз ви казах.
Предполагам че сега ще завалят едни обяснения за това,как Марто ти е виновен за ЗЕТ-коинчетата и т.н.,на което няма да си давам труда да отговарям,така че по-добре си ги спести.Всички знаем твоята история и това че си онеправдан от този или онзи.
Тук става въпрос за БГ пула,който наистина беше един от най-добрите за мен.Както виждаме хакерите не прощават нито на борси,нито на пулове и нищо не може да ги спре ако решат да ти влязат в компютъра и да направят поразия.
Аватар
dobo79
 
Мнения: 319
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:51

Re: Българския пуул - мнения?

Мнениеот ironman » 22 Авг 2014, 18:24

Търсите български пул за LTC ли ?
При интерес мога сетна един пул с 2 стратума - един тук в БГ и един US за наетите там мощности, но не съм сигурен че има смисъл.
Ако проявите интерес кажете, то на нас нищо не ни коства така или иначе :)
HASHLINK.EU - Your safety crypto mining platform!
Последвайте ни в Тwitter @HashlinkEU
Аватар
ironman
 
Мнения: 121
Регистриран на: 26 Яну 2014, 22:04
Местоположение: Варна

Re: Българския пуул - мнения?

Мнениеот ZAX » 23 Авг 2014, 01:01

Разбира се че Марто е виновен. Няма тоя или оня, само и единствено той. И сега админа ако дойде пак да мрънка че спамя и във всяка тема го споменавам, първо да погледне кой започна... Айде кажи ми в каква връзка споменаваш това? Какво общо има това че лесно разпознавам кофти хората като него и като админа на този пул (нямам нищо против конкретен човек, може и читави да е имало там, но си смърдеше като цяло и то от самото начало, за мен дори това беше най-скапания пул... и никога не съм твърдял друго, че да ми говориш за след дъжд качулка!) с това да познавам пазарите. Аз връзка между двете неща не виждам никаква. И за 1777 поста ще станат с този, в нито един от тях няма да прочетеш някога да съм твърдял че ставам за борсов играч.

Колкото до ZET, споко, преживях го вече, но все пак ако ти е мил живота на Марто, по-добре не ми го напомняй че после на твоята съвест ще лежи...

Пък и ти не си от хората които знаят какво е да нямаш и да се налага. Но дано ти се наложи и на теб, от сърце ти го пожелавам, но не само пропуснати ползи да имаш, а всичко да загубиш заслужаваш, че си един от най-долните търгаши тук... А щом такива като теб не могат да предвидят курсовете, то кой да може, все пак това ти е работата, а на мен не...
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Българския пуул - мнения?

Мнениеот 2GOOD » 23 Авг 2014, 01:06

:doh:

заключ
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Предишна

Назад към LTC - Litecoin (Лайткойн)

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, ionicle, Kris, Spenchoni, svetlim, viniamin