Ограничения при изграждане на Litecoin риг( решения и съвети)

Всичко за малкия крал - Лайткойн

Модератори: ekrem, Moderators

Re: LTC Mining Rigs

Мнениеот ekrem » 03 Ное 2013, 18:19

ZAX написа: Аз мислех че дъното не може да понесе да идва толкова ток по слотовете (така казвахте вие) .


ТЦ точно обратното е то дъното не копа за да дърпа ток а дърпа гпу,то и когато не му стигне почва да дърпа през дъното и тогава го гориш
за къв чеп ги модват незнам щото не съм модвал никога
Аватар
ekrem
 
Мнения: 572
Регистриран на: 30 Май 2013, 17:23
Местоположение: Гуанджоу

Re: LTC Mining Rigs

Мнениеот ZAX » 03 Ное 2013, 18:24

Идеята е че когато е моднато, не гори дъно, така или иначе. Но нека някой по запознат да каже. Защото ти никога не си модвал, пък обвиняваш мен че съм модвал без причина, хитър си :mrgreen:

По твоята логика, трябва да си модвал, за да говориш от опит. Пък аз съм копал и с моднати и с не моднати :mrgreen:

Правил съм каквото се препоръчва и никога не съм имал ядове, затова и си споделям опита. Защото по-добре излишна застраховка, отколкото нещо изгоряло! А щом толкова много хора го правят и препоръчват, явно има причина.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: LTC Mining Rigs

Мнениеот cnerd » 03 Ное 2013, 18:28

Mr.Mighty написа:Без да искам станах свидел на разговор между някой-си и TheKoolio, който е един от ко-фаундарите на тази компания. разговора беше на бтц-е и беше публичен. и тоя вика, че цената на хорус-а шяла да е $8500 ... така, че споко :)

хахаха, тея са ненормални... бахти цената
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Re: LTC Mining Rigs

Мнениеот 2GOOD » 03 Ное 2013, 20:54

По спора за дърпането от дъното - максимума е по 70W на карта и когато картите са 3+ има опасност от нагар по кабелите/буксите на захранването на дъното затова е добре да се прави мод с повече карти.

Закс с последно предупреждение !!!
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: LTC Mining Rigs

Мнениеот Странник » 03 Ное 2013, 20:59

ZAX написа:@svetlim, Абе путки, екрем по колко ви плаща да ме храните? Деба долните протеженца...

@marincho, готов ли си да се обзаложиш?

Когато човек е тъп,то е за цял живот.

Иначе по темата - в момента имам копачка с 5 видеокарти Sapphire HD7970 закачени на едно дъно с екстендъри и 1500 ватово захранване.
Копат си без проблем от месеци насам с интензитет 20 (максимално възможния) под WIN7 x64 и cgminer в комбинация с CGwatcher.
Мога да споделя на всеки информация за възможните проблеми и решения свързани с подкарването на подобна копачка.
Засега се въздържам да правя това в темата поради очевидния спам и влизането в някакви безмислени тъпи подмятания.
Който желае да ми пише на ЛС.
Аватар
Странник
 
Мнения: 678
Регистриран на: 01 Юни 2013, 11:16
Местоположение: Варна

Предишна

Назад към LTC - Litecoin (Лайткойн)

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, qbadabaduuu, viniamin