LTC wall observer

Всичко за малкия крал - Лайткойн

Модератори: ekrem, Moderators

Re: LTC wall observer

Мнениеот Странник » 08 Окт 2013, 22:59

Яка интервенция се наблюдава по борсите - още няколко такива удара по LTC и много хора ще се насочат към друга
скрипт валута.
Сега между другото обмислям как да активирам звуков сигнал при определени борсови стойности в този файл по горе.
Ще стане хубаво да квичи там аларма някаква при срив или покачване на цената.
Аватар
Странник
 
Мнения: 678
Регистриран на: 01 Юни 2013, 11:16
Местоположение: Варна

Re: LTC wall observer

Мнениеот angelche1973 » 09 Окт 2013, 09:42

Според мен хората обръщат всичко(LTC) изкарано в BTC, предвид по-стабилната му цена.
Не са важни конете в мотора - важно е магарето зад волана
angelche1973
 
Мнения: 455
Регистриран на: 17 Юни 2013, 09:27
Местоположение: София

Re: LTC wall observer

Мнениеот Странник » 09 Окт 2013, 10:58

По мои наблюдения имаше много сериозни суми в продажба и покупка като анонси които на практика ограничиха цената в рамките на 0,0145 - 0,015.За съжаление изчерпа се количеството което видях вчера в продава като ниска цена,но в момента си стои анонса от 15 590 LTC купува на цена 0,0148 BTC.Питам се кой ще е този който притежава толкова LTC?В моите очи или е някоя борса или някой пул и по този начин де факто диктува и цената в психологически аспект ако искате...Това разбира се отнася за борсата BTC-e само която следя активно открай време.
Аватар
Странник
 
Мнения: 678
Регистриран на: 01 Юни 2013, 11:16
Местоположение: Варна

Re: LTC wall observer

Мнениеот 2GOOD » 09 Окт 2013, 11:51

Странник написа:По мои наблюдения имаше много сериозни суми в продажба и покупка като анонси които на практика ограничиха цената в рамките на 0,0145 - 0,015.За съжаление изчерпа се количеството което видях вчера в продава като ниска цена,но в момента си стои анонса от 15 590 LTC купува на цена 0,0148 BTC.Питам се кой ще е този който притежава толкова LTC?В моите очи или е някоя борса или някой пул и по този начин де факто диктува и цената в психологически аспект ако искате...Това разбира се отнася за борсата BTC-e само която следя активно открай време.


Преди само година 10 карти вадеха подобна сума за 2-3 седмици (май), а може и най-вероятно е просто да е спекулатор.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: LTC wall observer

Мнениеот cnerd » 09 Окт 2013, 12:56

Спокъл-бокъл. Това, което става в момента с LTC–то е хубаво.
Вижте, че предния дроп беше до 0.014, този е до 0.015. Вярно, обема е пъти по-малък ( ~390k срещу ~150k LTC)
Според мен не само по-високата спирачка, но и това, че се е поевила по-рано, а и се е установила на кръгло, удобно за работа число, говори, че валутата си определя граници.
За сравнение, същото нещо се случи и с BTC/USD.
Когато се знае, че валутата се е преборила срещу пад под 0.014 и 0.015, това може да накара хора да инвестират в нея, щото, нали, сигурност и тва онва.
Сега остава само още 1-2 по-големи борси да почнат да търгуват с LTC (което като нищо да се случи скоро, при тея обеми и падове/пикове, всяка борса, която не търгува с тях пропуска кинта), да се вкарат повечко фиат валути за обръщение и лайткойна ще избухне.
Търпение му е майката.
П.С. Докато гледах графиките видях, че Bitstamp вече търгуват с по-големи обеми от Гоксчето... тва вярно ли е? WTF?
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Re: LTC wall observer

Мнениеот angelche1973 » 09 Окт 2013, 14:53

15 590 LTC купува на цена 0,0148 BTC.


Не би ли следвало, като няма кой да му продаде на тази цена, цената на LTC да скочи :lol:
Не са важни конете в мотора - важно е магарето зад волана
angelche1973
 
Мнения: 455
Регистриран на: 17 Юни 2013, 09:27
Местоположение: София

Re: LTC wall observer

Мнениеот cnerd » 09 Окт 2013, 15:22

Да бе, така е.
Тва си е стена, тоя бид седи там и казва на всички "маняци, по-ниско от тва няма да падне, а ако падне, аз ще направя мноо кинта".
Глей, глей! С такива дълбочини няма как да не се вдигне цената на LTC-то, квото и да се случи... или поне аз така си мисля :D
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Re: LTC wall observer

Мнениеот Странник » 09 Окт 2013, 16:33

Споменах по-рано че анонса в курс продава в BTC-e вече се изчерпа - беше точно подобен в хиляди LTC с цена 0,015 В момента няма така ''стена'' в курс продава наистина но въздействието си остана както се вижда по цената от днешния ден.И все пак благодаря за коментарите на останалите колеги - остава да видим как ще се развие пазара в тези дни.
Аватар
Странник
 
Мнения: 678
Регистриран на: 01 Юни 2013, 11:16
Местоположение: Варна

Re: LTC wall observer

Мнениеот Странник » 10 Окт 2013, 02:51

Съвсем встрани от тематиката се чудя дали всъщност това не е интервенцията на по-големия брат към по-малкия за да го унищожи.
Какво има предвид?
Във всекидневието ни ако се кача в автобуса и платя билета си от 1лв. с банкнота от 100лв. какво ще последва?
Ще ме нарекат простак,изрод,кретен и какво ли не още въпреки че банкнотата е законно платежно средство.
Но ако платя с 2,5,10 лева никой няма да ви каже това - ще ви върнат рестото и това ще е.
Затова и хората във всекидневния живот предпочитат банкноти до 20лв.за всекидневни разходи докато 100лв. банкноти
си остават само за по-големи покупки.
Реално BTC се оформя като банкнота от 100лв. която във всекидневието рядко се ползва,а от там и по малкия и оборот както и
по малкото и използване и наличности като брой банкноти в обръщение,спрямо останалите по-масови банкноти.
LTC се котира като монета за малки разплащания подобни на примера с банкнотите от 2,5,10 лева.
Мисля че този сценарии е също много вероятен.
Аватар
Странник
 
Мнения: 678
Регистриран на: 01 Юни 2013, 11:16
Местоположение: Варна

Re: LTC wall observer

Мнениеот Странник » 16 Окт 2013, 08:37

На фона на днешния срив,осезателна интервенция и спекула с цената на LTC все по-невероятно ми се вижда някога LTC да се върне до нива от 0,02 BTC.
Аватар
Странник
 
Мнения: 678
Регистриран на: 01 Юни 2013, 11:16
Местоположение: Варна

ПредишнаСледваща

Назад към LTC - Litecoin (Лайткойн)

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, UserX1XO, viniamin