LTC wall observer

Всичко за малкия крал - Лайткойн

Модератори: ekrem, Moderators

Re: LTC wall observer

Мнениеот ZAX » 28 Ное 2013, 10:08

Признаха само BTC колега!
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: LTC wall observer

Мнениеот Flex » 28 Ное 2013, 10:50

Така е, но това е признание на виртуална валута. А всички останали бяха скачени съдове към бтк, в един момент бтк получава признание и отлита, останалите чупят твърдата си връзка с бтц и те нагоре. Просто според мен народа разбра, че виртуална валута може да съществува и да не е някаква смешка, дето ще бъде скоро забравена и става само за простотии и борсови спекулации, чак сега народа я оцени. Видях същото и в офиса - хората се ебаваха с биткойна и останалите, след изказването на фед следят борсите дори и питат как да си купят.
Flex
 
Мнения: 793
Регистриран на: 02 Юни 2013, 17:32

Re: LTC wall observer

Мнениеот cnerd » 28 Ное 2013, 11:21

ZAX написа:Признаха само BTC колега!

Всъщност не е така. От законова гледна точка, btc/ltc/nmc/shitcoin всички са еднакви и всички са криптовалути. Всички legislations и тн бяха относно "cryptocurrenclies", а не относно "the cryptocurrency called bitcoin"
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Re: LTC wall observer

Мнениеот ZAX » 28 Ное 2013, 12:18

Признавам слаб ми е английския, но и аз слушах на живо и не чух да споменават друго освен bitcoin. Въпреки това си прав, но я ми кажи къде мога да пазарувам с LTC, а за шиткоините въобще не мисля че има смисъл да го обсъждаме...

За мен една валута е призната, тогава когато мога да я похарча.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: LTC wall observer

Мнениеот Spoon.Net » 28 Ное 2013, 12:42

вярно че само за биткойн се говори, НО даже бай Ганя никога да не купува повече ще ги минаваме през борса към биткойн и ще купуваме в биткойни или ще чакаме по седмица и ще плащаме такси да ни се преведат пари. Тоест .... биткойна добре ли е всичко около него ще е 6. то и се вижда от курса ;)
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Re: LTC wall observer

Мнениеот cnerd » 28 Ное 2013, 13:12

Много назадничаво мислене, Заксе.
Значи, така както аз го виждам, етапите са няколко.
1) Усвояване - биткойн идеята се разпространява, хората започват да копаят. Индустрията се развива и започва да се произвежда специализиран хардуер. В играта вече са и производителите.
2) Популяризиране - валутите започват да се търгуват, отварят се борси една след друга, предприемчивите търговци започват да вкарват пари не в хардуер а в борсите. (ние сме тук)
3) Внедряване - фондациите, които седят зад различните валути, започват да ги пласират като платежно средство навсякъде където е възможно. (Амазон, Ебей, Нюегг) (тук вече ще можеш да си плащаш и със shitcoin, ако Фондация Shitcoin е достатъчно силна и предприемчива)
4) Разпространение - обществото започва да селектира валутите, които ще се употребяват от тях. (Пешо и Гошо, съседите ми, искат да търгуват с биткойни. Хазяйката ми иска да и плащам с лайткойни примерно)

Относно биткойна, Щатския сенат, Германия и тн, във всички става въпрос за криптовалутите като цяло. Приемането на криптовалутите значи озаконяването на една нова индустрия. За един такъв голям проект диференциране между Bitcoin и Shitcoin изобщо не трябва да става на въпрос, всички те са част от зараждащата се индустрия.

P.S. Сега се сетих, че 2GOOD каза, че Bitcoin-а ще мине през 4 балона, което до някъде съвпада и с моето твърдение
Последна промяна cnerd на 28 Ное 2013, 14:00, променена общо 1 път
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Re: LTC wall observer

Мнениеот ZAX » 28 Ное 2013, 13:36

Според мен биткоин и лайткоин са предостатъчни, но трябва да са стабилни помежду си поне... Всички шиткоини са излишни!
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: LTC wall observer

Мнениеот cnerd » 28 Ное 2013, 13:57

това е като да кажеш, че Western Union и PayPal са достатъчни
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Re: LTC wall observer

Мнениеот Spoon.Net » 28 Ное 2013, 14:12

биткойни 21 милиона, лайткойни 84 милиона, всички китайци искат по една бройка = КО ПРАЙМЕ ?
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Re: LTC wall observer

Мнениеот cnerd » 28 Ное 2013, 14:22

цената става 100 000 на парче и всеки иска да има по 0.01
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

ПредишнаСледваща

Назад към LTC - Litecoin (Лайткойн)

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, filchef, ionicle, Kartoff, viniamin