Моля помогнете (хотел в България приемащ биткойн)

Промотирайте вашият бизнес или проект приемащ разплащане с биткойн

Модератор: Moderators

Re: Моля помогнете( хотел в България приемащ биткойни )

Мнениеот ZAX » 22 Авг 2014, 00:33

Интересно...

Мнението ми в отговор на същия въпрос, а именно че вече съм плащал за хотел с BTC е изтрито (защо?). Не е по темата ли?!

В същото време "Майка ти?" си е много на място...

Така ми беше най-изгодно тогава. Имаше доста добра промоцийка в грабо, в същото време нямах никакви фиат парички точно в този момент, борсите бяха затворени или предлагаха абсурдни курсове, докато на грабо курсът беше доста добър (почнаха зле в това отношение, но бързо се ориентираха). И вместо да се занимавам с глупости, да се чудя как да си продам коините, пък да плащам, такси и разлики в курса, да се разкарвам насам-натам и да губя време, най-удобно, лесно и бързо се оказа именно така, с няколко щраквания на мишката.

Така че няма как да не подкрепя инициативата, все пак точно това е идеята, един ден въобще да не е необходимо да превалутираме, а това да е основна обменна монета.

Но и тук явно някакъв млад меринджей са го сложили на ръководен пост който не заслужава... На 1-2 клиенти ще им се изрепчи така и третия ще му сцепи канчето... А хотелът му ще бъде винаги празен, докато не се научи че клиентът винаги е прав!
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Моля помогнете( хотел в България приемащ биткойни )

Мнениеот 2GOOD » 01 Сеп 2014, 02:56

Моля придържайте се към темата.

Правотата на Българския Потребител може да коментирате тук:
viewtopic.php?f=24&t=2332
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Моля помогнете( хотел в България приемащ биткойни )

Мнениеот emergence » 15 Сеп 2014, 10:57

Здравей колеги, днес се свързах с Crypto.bg Човека по телефона беше много отзивчив. Услугата която ми предложи беше уникална.
Ако гост почива при нас и си плати 100 лв. с bitcoins. Чрез epay получавам 100 лв. без никакви такси по банковата сметка. Беше ми обяснено, че самият сайт прави печалбата от "spread- да " при борсовата търговия.

Имате ли мнение за хората и сайта, някой използвал ли е техни услуги ?

Лек и усмихнат ден.
emergence
 
Мнения: 17
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:37

Re: Моля помогнете( хотел в България приемащ биткойни )

Мнениеот cnerd » 15 Сеп 2014, 17:16

:clap:
Супер! Бях на една сватба във вашия хотел преди 2 години, сега изведнъж се присетих и с удоволствие ще ви посетя и ще платя с :btc:
Към колегите: хотелчето е страхотно, препоръчвам го.
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Предишна

Назад към Промотиране

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, UserX1XO, viniamin