Търся съдружник - VPN бизнес

Промотирайте вашият бизнес или проект приемащ разплащане с биткойн

Модератор: Moderators

Търся съдружник - VPN бизнес

Мнениеот TradeBTC » 04 Юни 2014, 23:14

Чел съм доста теми предлагащи на потенциалните инвеститори маса пари - тази не е такава!
Имам идея и си мисля, че има потенциал. Търся съдружник с който да влезем 50/50, въпреки че проблема не е толкова в парите, колкото в реализацията. Така че ако парите са проблем решение може да се измисли. Търся технически грамотен човек! Нищо лично, но съм останал с впечатлението, че по-голямата част от форума не са много на ТИ с нещата. Не е казано, че Вие трябва да направи нещо по техническата част, ще платим на хора, на който това им е работата и ще го направят за нас, но не ми трябва някой, който сега ще търси в Google какво е VPN.

Накратко - ако нямата представа какво значат съкращенията по-долу, не ставате!
VPN, SSL, Tor, AES, SHA, PGP, SSH.

Наясно съм че конкуренцията е голяма, но ние реално ще предлагаме услуга без аналог на пазара(заради начина на реализация). Освен това - пълната прозрачност, warrant canary, Bitcoin като метод на плащане и всичко останало както си му е реда. С добър маркетинг не виждам причина да не привлечем вълна от потребители(нямам предвид българи, разбира се). Евентуално можем да направим и една Kickstarter кампания.

Всеки може да си пише каквото си иска в темата, но ако някой проявява интерес, моля да ми пише лично съобщение с отговор на следния въпрос - Какъв според вас е фундаменталния проблем/недостатък на VPN провайдърите?
TradeBTC
 
Мнения: 39
Регистриран на: 20 Фев 2014, 20:37

Re: Търся съдружник - VPN бизнес

Мнениеот filchef » 04 Юни 2014, 23:26

TradeBTC написа:Чел съм доста теми предлагащи на потенциалните инвеститори маса пари - тази не е такава!
Имам идея и си мисля, че има потенциал. Търся съдружник с който да влезем 50/50, въпреки че проблема не е толкова в парите, колкото в реализацията. Така че ако парите са проблем решение може да се измисли. Търся технически грамотен човек! Нищо лично, но съм останал с впечатлението, че по-голямата част от форума не са много на ТИ с нещата. Не е казано, че Вие трябва да направи нещо по техническата част, ще платим на хора, на който това им е работата и ще го направят за нас, но не ми трябва някой, който сега ще търси в Google какво е VPN.

Накратко - ако нямата представа какво значат съкращенията по-долу, не ставате!
VPN, SSL, Tor, AES, SHA, PGP, SSH.

Наясно съм че конкуренцията е голяма, но ние реално ще предлагаме услуга без аналог на пазара(заради начина на реализация). Освен това - пълната прозрачност, warrant canary, Bitcoin като метод на плащане и всичко останало както си му е реда. С добър маркетинг не виждам причина да не привлечем вълна от потребители(нямам предвид българи, разбира се). Евентуално можем да направим и една Kickstarter кампания.

Всеки може да си пише каквото си иска в темата, но ако някой проявява интерес, моля да ми пише лично съобщение с отговор на следния въпрос - Какъв според вас е фундаменталния проблем/недостатък на VPN провайдърите?

Темата определено не е за тук а за раздел промотиране.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Търся съдружник - VPN бизнес

Мнениеот TradeBTC » 04 Юни 2014, 23:27

Опс, не съм влизал скоро и забравих, че има такъв раздел. Моля някой модератор да я премести!
TradeBTC
 
Мнения: 39
Регистриран на: 20 Фев 2014, 20:37

Re: Търся съдружник - VPN бизнес

Мнениеот Hristo » 04 Юни 2014, 23:36

Done! :)
Gigabyte GA-990FXA-D3, OctalCore AMD FX-8350@4100 MHz, RadeonHD 7950 3GB GDDR5,
2x4GB GeIL DDR3@2666 MHz DUAL CHANNEL,ASUS XONAR DX PCI EXPRESS 7.1 AUDIO,
Storage: 1x60GB Corsair Force 3 SSD,1x500GB,1x1500GB,600W FortronPSU, 600W UPS
Аватар
Hristo
 
Мнения: 290
Регистриран на: 30 Май 2013, 00:10
Местоположение: Г@бр0в0

Re: Търся съдружник - VPN бизнес

Мнениеот Spoon.Net » 05 Юни 2014, 00:07

каквато и идея да имаш ... . или се вземи в ръце и свърши работата или се откажи. всеки който е правил нещо с ортак ще ти каже същото.
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Re: Търся съдружник - VPN бизнес

Мнениеот Lavinata10 » 05 Дек 2014, 21:38

И аз съм на това мнение!
Lavinata10
 
Мнения: 115
Регистриран на: 30 Ное 2014, 10:08
Местоположение: c.Владая


Назад към Промотиране

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, filchef, ionicle, Kartoff, UserX1XO, viniamin