Продавам add2psu - модул за второ захранване + екстри

Раздел за обяви

Модератор: Moderators

Продавам add2psu - модул за второ захранване + екстри

Мнениеот muhaha » 16 Яну 2014, 16:27

Изпълнявам модулите по поръчка, вече са максимално компактни. ето и видео http://youtu.be/n8oMvJGw6oY

Ето и нагледно с 16 пинова букса http://youtu.be/0VgPZpjb6Iw

Цена: До 4 броя модули цената е 12 лева. Всичко от 5 броя на горе по 10 лева ;) (стандартен модул)
С добавен диод при включване на второто захранване светва цена 13 лева
С изведени 3,3в и 5в напрежения цената е 15 лева
Ако желаете модул с добавени екстри трябва да упоменете изрично какъв точно искате, иначе ако не кажете пускам стандартен модул.

За момента модулите ги правя с 16 пинова букса (Няма значение захранването ви дали е с 20 или 24 пинова букса, напълно съвместимо е със всички). Което не пречи по никакъв начин, и без това се ползват 2 пина от първите 8 пина. Буксите са нови и много качествени, единствено щифта се разминава за закопчване но влизат много плътно и стегнато и няма как да се извади без усилия. На 4-тата снимка се вижда модул с 16 пинова а на 5-тата снимка се вижда модул с 16 и модул с 20 пинова.


Това е модул който подкарва второ захранване като се включи първото. Абсолютно Plug&Play както викат хамериканците... сиреч бучиш и тръгва. На буската на молекса се вкарва захранване от главното захранване, а на 20 пиновата се включва буксата на второто захранване. Абсолютно работещо както това >> http://www.add2psu.com/store/
Да се има в предвид, че модула само стартира второ захранване... Препоръчително е да се осигури натоварване на 5те волта на второто захранване, за посигурно и на 3,3-те волта. Както и обеденяване на масите на двете захранвания може посредством кабел захванат с болтове за корпусите им.

Модулите се тестват няколко пъти с мултиметър в процеса на изработка. След изготвянето се включват и тестват първо с мултиметър, след което ги стествам и с захранване. Всеки модул по единично се тества. Получавате 100% работещ и тестван модул. От страната на пистите са изолирани с пвц подложка залепена със силикон.

Поръчка изпълнявам и изпращам до един два дни. С еконт преглед и тест.Ако искате да закупите пишете на лично или на емайл: admin @ belozem.org .
Аз съм от село на 35км от Пловдив, за това изпращам през еконт през ден. Основно вторник, четвъртък и събота (офиса на еконт ми е на 17км) така че моля за разбирателство от тази гледна точка че гледам да ви изпратя всичко максимално бързо и да ви дойде по-евтино като ви го пускам от офис! Имайте в предвид че рядко имам възможност примерно да ми заявите бройки във вторник в 11 часа и аз да ви ги изпратя във вторник, желателно е до понеделник вечерта да си заявите бройките да мога да си организирам нещата !!!

П.П. Модулите изготвям върху тестови платки.

Кратко упътване с препоръки и съвети >> https://docs.google.com/document/d/1jo4 ... sp=sharing

Ето малко снимки:
Това е актуалния вид на устройствата с качествени 16 пинови и 4 пинови букси
Изображение
16 пинова букса свързана с 24 пинов от захранването
Изображение
Срвнени 16 пинова и 24 пинова букса
Изображение
Модул с изведени 3,3в и 5в.
Изображение
Модул със светодиод който свети като стартира второто захранване
Изображение
Ето и малко снимки от по стари производства:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Модул за стабилно обединяване на масите на двете захранвания и фасунг BA15S за натоварване на 5те волта на второто захранване.
На кратко: "Модул за масите и 5те волта" Цена: 5 лева (модула се продава без крушка)
на фансунг-а на модула могат да се слагат автомобилни крушки: 12v 5w (консумира 1 ват на 5 волта) ; 12v 10w (консумира 2 вата на 5 волта) ; 12v 21w (консумира 5 вата на 5 волта).
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Мога по поръчка да правя и модул само за масите (2,5 лева) или модул само за 5те волта (с фасунг 4 лева, само с жици 2,5 лева)

Крушки трябва да си подберете сами но препоръчвам да погледнете колко вата е линията на 5те волта и да прецените. Но мисля че 12v 10w трябва задължително да сложите.
Последна промяна muhaha на 27 Фев 2014, 11:23, променена общо 7 пъти
[Продава] add2psu X2 - Модул за второ захранване - Произведено в България. Всеки модул е предварително тестван и гарантирано работи!
Аватар
muhaha
 
Мнения: 81
Регистриран на: 11 Яну 2014, 01:04
Местоположение: Белозем

Re: Продавам add2psu - модул за второ захранване

Мнениеот Flex » 16 Яну 2014, 16:48

Ахааа, ти си от продавалник човека, добре дошъл :)
Flex
 
Мнения: 793
Регистриран на: 02 Юни 2013, 17:32

Re: Продавам add2psu - модул за второ захранване

Мнениеот silence » 17 Яну 2014, 21:03

Миналата събота го получих,
за сега работи безпроблемно!

Успех и поздравления от мен, че някои Българин ги прави, а не да даваме пари на чужденците! / не че не даваме пак за други неща ама :) /
silence
 
Мнения: 106
Регистриран на: 11 Яну 2014, 21:45

Re: Продавам add2psu - модул за второ захранване

Мнениеот larry12 » 17 Яну 2014, 21:10

и аз съм с такова , много точен колега , препоръчвам.
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: Продавам add2psu - модул за второ захранване

Мнениеот muhaha » 20 Яну 2014, 13:04

Здравейте колеги от форума. За мен е важно клиентите да са доволни. И за това се старая всичко да правя максимално здраво, с риск да е малко грозновато но не се стискам да лепя със силикона. Максимално сигурно, като за целта държа двете захранвания независими токово (маси винаги можете да си съберете посредством корпусите или от молекс на молекс черна на черна жица) и изолирвам всичко от страна писти с пвц подложка и силикон. И най важното всичко е тествано, проверявано и преглеждано щателно от мен, всяко устройство по единично.

И да не е само хвалби поста обявявам промо цена на 5 броя стандартен модул 14 лева. Цената е валидна до 23:59 часа на 20 януари 2014 година. Най-бързите печелят.

Ако имате някакви по специфични изисквания и желания можете да пишете на лични да се разбираме ;)
[Продава] add2psu X2 - Модул за второ захранване - Произведено в България. Всеки модул е предварително тестван и гарантирано работи!
Аватар
muhaha
 
Мнения: 81
Регистриран на: 11 Яну 2014, 01:04
Местоположение: Белозем

Re: Продавам add2psu - модул за второ захранване

Мнениеот georgebg » 20 Яну 2014, 21:41

след като имаш маса на молекса , не може ли да сложиш още един пин на 16-ката , където има маса и така да спестиш замасяването на захранванията с подръчни средства ?
georgebg
 
Мнения: 71
Регистриран на: 20 Юни 2013, 10:03
Местоположение: около Албена

Re: Продавам add2psu - модул за второ захранване

Мнениеот muhaha » 20 Яну 2014, 22:42

Мога при желание, но така отпада независимостта на двете захранвания в модула. Което от друга страна го правя за да няма никаква вероятност модула да е проблем в никакъв случай. А мога и да добавя два женски молекса със свързани маси което предпочитам, както казах за да си останат независими токово двете захранвания в модула.
[Продава] add2psu X2 - Модул за второ захранване - Произведено в България. Всеки модул е предварително тестван и гарантирано работи!
Аватар
muhaha
 
Мнения: 81
Регистриран на: 11 Яну 2014, 01:04
Местоположение: Белозем

Re: Продавам add2psu - модул за второ захранване

Мнениеот aclass » 21 Яну 2014, 14:33

навсякъде из нета пише, че е добре масите да се свържат за да не се уравновесяват потенциали през картите.
разбирам че искаш да са независими захранванията, макар че са зависими заради релето и срещата им при картите (картата взима ток и от дъното), но това няма ли да добави риск при използване на 2 различни захранвания.
aclass
 
Мнения: 575
Регистриран на: 29 Ное 2013, 15:03

Re: Продавам add2psu - модул за второ захранване

Мнениеот muhaha » 21 Яну 2014, 14:50

Масите така или иначе се срешат в картите, препоръчително е да се осигури и допълнително. В момента обмислям модул за това и фасунка към него за натоварване на 5те волта. Ще следват тестове и други неща няколко дни за да дооточня нещата. Релето не свързва по никакъв начин двете захранвания, точно обратното държи ги отделени. Видео картите са направени през 6/8 пиновите букси да погат да ползват и друга линия 12в може и от друг източник. Проблем може да стане ако храниш картата от дъното и на екстендъра с молекс закачиш и второто захранване по този начин срещаш двете захранвания 12-те волта което трябва да се избегне. Прилагам и опътване вече с препоръки за тези неща към модулите ще го кача и тук скоро.
[Продава] add2psu X2 - Модул за второ захранване - Произведено в България. Всеки модул е предварително тестван и гарантирано работи!
Аватар
muhaha
 
Мнения: 81
Регистриран на: 11 Яну 2014, 01:04
Местоположение: Белозем

Re: Продавам add2psu - модул за второ захранване

Мнениеот georgebg » 21 Яну 2014, 17:05

първо добър екстендър с молекс винаги са му прекъснати захранванията от слота, второ аз досега не съм срещал захранване , което да иска натоварване на линиите за да работи (3.3 или 5V) , може да има и такива ...
georgebg
 
Мнения: 71
Регистриран на: 20 Юни 2013, 10:03
Местоположение: около Албена

Следваща

Назад към Обяви (Купувам/Продавам)

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, filchef, guBaHe, ionicle, Kartoff, Spenchoni, UserX1XO, viniamin