Продавам електронен код за пазаруване от Amazon.com

Раздел за обяви

Модератор: Moderators

Re: Продавам електронен код за пазаруване от Amazon.com

Мнениеот hashrate » 04 Сеп 2018, 15:01

Мдааам,

това най-първо изречение, дето съм ти предложил $300 тотално съм го забравил. Беше няколко минути след като си пуснах моята обява, писах няколко други лични съобщения преди и след, и правех 10 други неща все с цифри; и ми е изскочило от главата, че изобщо съм го написал. През цялото време си мислех и изхождах от това, че съм ти предложил $350 оферта и чак накрая ако размислиш $400, щото в тоя момент щях да изпитам удовлетворение да приключа сделката успешно, не толкова за кода per se.
Така погледнато наистина изглежда, че се пазаря, което ти го признавам! :clap:

Нямаше да напиша ЧАСТ от нещата по-горе, ако бях просто си погледнал съобщенията и бях видял това изпльокано от мен изречение, щото е ясно, че с лекота може да го пейстнеш тук и да ме злепоставиш. Гледайки го сега, дори не намирам логика в това изречение, тъй като ти съвсем наскоро си намалил цената и за още близо 50% надолу едва ли би се съгласил, дори чисто психологически. Лекомислено от моя страна. Просто явно нещо не съм внимавал, което рядко ми се случва. :think:

За другите неща картинката не се променя особено много от моя гледна точка и бих изпитал искрено любопитство да науча КАК точно евентуален купувач на тоя код - дай Боже, пожелавам ти го - е сключил успешна сделка с теб.

Успех!
Аватар
hashrate

Мнениеот MañanaMoney » 04 Сеп 2018, 16:29

hashrate написа:Мдааам,

това най-първо изречение, дето съм ти предложил $300 тотално съм го забравил. Беше няколко минути след като си пуснах моята обява, писах няколко други лични съобщения преди и след, и правех 10 други неща все с цифри; и ми е изскочило от главата, че изобщо съм го написал. През цялото време си мислех и изхождах от това, че съм ти предложил $350 оферта и чак накрая ако размислиш $400, щото в тоя момент щях да изпитам удовлетворение да приключа сделката успешно, не толкова за кода per se.
Така погледнато наистина изглежда, че се пазаря, което ти го признавам! :clap:

Нямаше да напиша ЧАСТ от нещата по-горе, ако бях просто си погледнал съобщенията и бях видял това изпльокано от мен изречение, щото е ясно, че с лекота може да го пейстнеш тук и да ме злепоставиш. Гледайки го сега, дори не намирам логика в това изречение, тъй като ти съвсем наскоро си намалил цената и за още близо 50% надолу едва ли би се съгласил, дори чисто психологически. Лекомислено от моя страна. Просто явно нещо не съм внимавал, което рядко ми се случва. :think:

За другите неща картинката не се променя особено много от моя гледна точка и бих изпитал искрено любопитство да науча КАК точно евентуален купувач на тоя код - дай Боже, пожелавам ти го - е сключил успешна сделка с теб.

Успех!

Е то за тези 5 дни, които вече изминаха, нямаше време да си припомниш истинската история, но да преповториш лъжите си 100-на пъти има.

Евала, колега!!!

Засега не ми се коментира повече!
Купувам/продавам биткойн и малка част от другите видове криптовалути.
MañanaMoney

Мнениеот Herzog » 04 Сеп 2018, 16:30

Я си дайте и двамата Биткойн-адресите да ви пратя по $400 и да мирясате,а? :)
GIGABYTE GA-990FXA-UD3
AMD FX-8320 Octa-Core 3.5GHz AM3+
6xMSI Black Radeon RX Vega 64
2xRX 5700 XT
1xRadeon VII
Windows 3.11
Аватар
Herzog

Мнениеот jamiemirror » 04 Сеп 2018, 20:16

Да ти дам аз два адреса, пък колегите пак мое да си мирясат? :lol:
jamiemirror

Мнениеот Herzog » 04 Сеп 2018, 20:23

jamiemirror написа:Да ти дам аз два адреса, пък колегите пак мое да си мирясат? :lol:

Само ако успееш да докажеш, че двата адреса са твои! :) :D
GIGABYTE GA-990FXA-UD3
2xRX 5700 XT
1xRadeon VII
Windows 3.11
Аватар
Herzog

Мнениеот jamiemirror » 05 Сеп 2018, 00:29

Лесна работа, ще ти върна 4 цента от всеки от тях :)
jamiemirror

Мнениеот Herzog » 05 Сеп 2018, 00:59

jamiemirror написа:Лесна работа, ще ти върна 4 цента от всеки от тях :)

Ми добре - "върни" ми.
Как да разбера обаче, че ми ги връщаш ТИ? :)
Заеби - шегата си е шега.

Момчетата по горе се опитват да се "надлъжат" един друг!
Подозирам, че и двамата имат желание да са коректни, ама не могат да си "надвият на масрафа" - ей така - за всеки случай! :)
GIGABYTE GA-990FXA-UD3
2xRX 5700 XT
1xRadeon VII
Windows 3.11
Аватар
Herzog

Мнениеот Mateev » 05 Сеп 2018, 08:40

Така е. И аз съм имал подобни проблеми. Всеки иска да си върже гащите и да накара другия да носи риска. Да, ама в нашата мила татковина този риск е прекалено голям. Затова и всяка една сделка много трудно може да бъде направена без лична среща между двамата участници в нея.

Затова аз си мисля, че е редно във всяка една обява задължително да се посочва КОЙ НОСИ РИСКА !!! И ако на евентуалните купувачи не им изнася, въобще да не влизат в комуникация по тази обява.
Mateev

Мнениеот Hristo » 05 Сеп 2018, 15:25

За това е измислен и посредника, при такива рискови сделки. Ам гледам и това не е било достатъчно, за да се разберат.
Този тип сделки, са си "мъртвородени".
Gigabyte GA-990FXA-D3, OctalCore AMD [email protected] MHz, RadeonHD 7950 3GB GDDR5,
2x4GB GeIL [email protected] MHz DUAL CHANNEL,ASUS XONAR DX PCI EXPRESS 7.1 AUDIO,
Storage: 1x60GB Corsair Force 3 SSD,1x500GB,1x1500GB,600W FortronPSU, 600W UPS
Аватар
Hristo

Мнениеот PoorMan » 30 Дек 2018, 19:28

Здравейте на всички!!! Много Забавна темичка!! Моля гледайте това видео и се припознайте: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

https://youtu.be/_8P-NNjxw2M
Не копая.
PoorMan

ПредишнаСледваща

Назад към Обяви (Купувам/Продавам)