Продавам електронен код за пазаруване от Amazon.com

Раздел за обяви

Модератор: Moderators

Продавам електронен код за пазаруване от Amazon.com

Мнениеот MañanaMoney » 31 Май 2018, 21:41

Кодът е на стойност от $1000, валиден до края на октомври 2022 г.

Продава се на цена от $650 в биткойни или етери.

При интерес, пишете лс.
Купувам/продавам биткойн и малка част от другите видове криптовалути.
MañanaMoney

Re: Продавам електронен код за пазаруване от Amazon.com

Мнениеот MañanaMoney » 29 Авг 2018, 22:15

Нова цена - $500.

P.S. > Цената няма да се сваля повече.
MañanaMoney

Мнениеот hashrate » 03 Сеп 2018, 06:12

Опитах сделка с джентълмена по-горе, не се получи. Ако някой има интерес към офертата му, моят съвет е да опитате с някаква форма на Escrow, тъй като той приема само крипто онлайн и няма достоверна история със сключени сделки на сайта.
Въпреки това пожелавам успех на продавача.
Аватар
hashrate

Мнениеот MañanaMoney » 03 Сеп 2018, 12:11

hashrate написа:Опитах сделка с джентълмена по-горе, не се получи. Ако някой има интерес към офертата му, моят съвет е да опитате с някаква форма на Escrow, тъй като той приема само крипто онлайн и няма достоверна история със сключени сделки на сайта.

Г-на млад Меринджей от този пост се опита многократно и с всички сили да вземе кода на по-ниска от обявената цена(мечтаеше за $350), но не му се получи и сега се прави на рокзвезда.
MañanaMoney

Мнениеот hashrate » 03 Сеп 2018, 12:45

Добре де, защо с лошо, като знаеш, че не е точно така?
Ти се съгласи на предложената от мен цена за минути, имам го документирано в ЛС, до момента в който поисках някакво удостоверение за валидността на Амазон кода преди да пратя коините. Съвсем нормално, на честна дума трудно се получават сделки с анонимни профили в наши дни и на нашите географски ширини.
Просто споделям с колегите резултата от опита ми, за да им спестя време и погрешни очаквания, но без да влизам в подробности и да те хуля. Обявата не ти е помръднала от месеци и така все пак ще видят, че някой е имал интерес и могат и други да се заинтересоват и да сключите сделка.
Аватар
hashrate

Мнениеот MañanaMoney » 03 Сеп 2018, 16:57

hashrate написа:Добре де, защо с лошо, като знаеш, че не е точно така?
Ти се съгласи на предложената от мен цена за минути, имам го документирано в ЛС, до момента в който поисках някакво удостоверение за валидността на Амазон кода преди да пратя коините. Съвсем нормално, на честна дума трудно се получават сделки с анонимни профили в наши дни и на нашите географски ширини.
Просто споделям с колегите резултата от опита ми, за да им спестя време и погрешни очаквания, но без да влизам в подробности и да те хуля. Обявата не ти е помръднала от месеци и така все пак ще видят, че някой е имал интерес и могат и други да се заинтересоват и да сключите сделка.

Не влагам никакви лоши чувства, колега. Само смях и шеги, ама ти си по-добър, признавам.

Виждам, че си по сладките приказки(понеже едвам се откачих от теб - 3 дни лични съобщения, та започна пък тук).

Явно и аз не съм много нормален, щом ти се връзвам, но ето щом имам свободно време ще правим малко шоу за хората тук.

Та да започнем първо сериозно:

Нали се сещаш, че и аз имам тази същата кореспонденция, за която говориш и в която се пазариш за тази сума - та от нея не личи да съм те молил за $350.

Второ - аз използвам факти- като например ФАКТА, че 3 дни ми се усуква само и само да вземеш кода, като започна от $350,стигна $400, като междувременно ми каза 3 пъти, че нямаш интерес от кода, но май излиза че си имал??!?!?!?!?!?

Аз 6 пъти ти писах да си търсиш от друг, но ти ми досажда, нали - все факти.

Накрая ти писах, че се отказвам да ти правя тази отстъпка, но ти пак ми досажда, че даже и срок на твоя интерес до края на годината ми пусна.

За другите глупости, които изписа междувременно няма сега да разказвам, защото ме мързи.

Това е историята, колега, припомни си я, че нещо си я позабравил.

А иначе - да, разбрах, че си много напред със сделките и понеже си ме съжалил - си помислил да го купиш от мен, давайки ми крупната сума от $350, но аз неблагодарникът глупав провалих сделката.

И сега какво ще правя, не знам - няма интерес, освен да те наема за рекламен агент, знам ли?

Предлагаш ли такива услуги, че съм го закъсал яко - пари нема, ще се мре. Моля, помагай, че на глад се не търпи.
MañanaMoney

Мнениеот dedmaroz » 03 Сеп 2018, 18:53

MañanaMoney написа:
hashrate написа:Опитах сделка с джентълмена по-горе, не се получи. Ако някой има интерес към офертата му, моят съвет е да опитате с някаква форма на Escrow, тъй като той приема само крипто онлайн и няма достоверна история със сключени сделки на сайта.

Г-на млад Меринджей от този пост се опита многократно и с всички сили да вземе кода на по-ниска от обявената цена(мечтаеше за $350), но не му се получи и сега се прави на рокзвезда.

На мен лично ми харесва как си свалил 50% от обявената цена и това което са ти предложили текущо ( 35-40% от цената) и да не си навит, но да знаеш, че това е нищо.
Има едни други меринджеи дето за карти примерно търсят по 50лв.(6% от цената) ,а дори има и едни рокзвезди дето ги търсят по 29.99лв.(5,99% от цената).
Понеже са напред със сделките и знаеш ли какво повтарят всеки път? Струва толкова колкото дават, ако някой ти даде тая цена.
dedmaroz

Мнениеот hashrate » 03 Сеп 2018, 20:13

@MañanaMoney

Хахаха, сладур, машина си ти :lol:

Много се самонавиваш и не ми оставяш друг избор, освен да кажа и моята гледна точка за фън на народа.

=======

Видях обявата на джентълмена точно под моята.
Питах го дали може да се пазарува делимо с остатък от този ваучер и му предложих $350, ако иска... Той се съгласи на мига изненадващо бързо и без хъката-мъката моментално и неочаквано за мен директно ми прати Биткоин адрес да му превеждам коините. Помолих го все пак за някаква форма на удостоверяване истинността и валидността на визирания Амазон код преди да пристъпя към превода на коините, както правят нормалните хора. Отказа с насмешка, както говори тук като малко дете. Тъй като той няма никаква достоверна история със сключени сделки в сайта, предложих тоя път да обърнем палачинката и да погледне отзивите за мен от други хора в Листа за Честни Търговци на сайта и той първи да прати Амазон кода. Стана още по-агресивен и саркастичен. Сега разбирам, че това е било deal breaker-a. Как кощунски си позволявам да имам здравословно съмнение към него и да му нямам доверие, а той естествено че ми няма доверие by default, на кой му дреме за 10 положителни фийдбека от дългогодишни членове на форума, цитирам: "Иначе то е повече от ясно, че няма да ти дам кода без да получа заплащане - това ще го считам че е твоя шега в отговор на моите."

Игнорирах хапливите му забележки и останах делови, предлагайки разнообразни решения, включително да използваме Escrow чрез администратора и създател на този сайт 2GOOD, както и още една идея да реализираме сделката наживо чрез негов роднина или близък приятел в София, на който има доверие, тъй като той твърдеше, че е в чужбина. Вдигнах си дори и предложението окончателно на $400, но вече нямаше интерес от негова страна, продължавайки със сарказма и твърденията, че само му губя времето. Каза "По-добре пийте по едно с колега с ескроусървиза, пък все ще излезе след време някой по-читав от мен и ще ви излезе късмета ;)"

В крайна сметка може и да е добросъвестен и затова дано попадне на някой по-хубав и мъдър от мен, който да е готов да хвърли 500 доларес в неизвестна посока и след това да стиска палци да получи валиден код.

=======
По отношение на обръщението към мен в горния пост:

Естествено, че имах интерес към кода, иначе нямаше да отделя и 1 минута време - НО на моята цена 350-400 долара. Ти преценяваш дали го даваш за толкова или не. Ти ме подведе, че се нави още в началото на $350 и се чудих кво ти става, че държиш да ти се вярва, но не вярваш на другия, а за ескроу-а да не говорим, прати ги да пият по едно. Та тва е просто некъв код (ако е реален), може да ти е кацнал и безплатно дори, чиста печалба. Не ти знам cost-a и не ме интересува, знам на колко го оценявам АЗ и предложих 350 доларес, и 400 на изпроводяк ако никой не намериш да се навие още 3 месеца до края на годината :)

Може би и никнейма ти съвсееееееем леко разколебава хората - MañanaMoney - "Пари, ама...друг път" :liar:

Като теглим чертата, стана тя каквато стана, как' Сийке :)

Между другото, имаш една тема, където говориш ТОЧНО за това:
viewtopic.php?f=10&t=5229&p=49655#p49655

Или то е така, както си написал, когато ти е удобно на теб, нали 8) Когато пък ти си този, който получава коините, НЕ важи :naughty:

А Mateev ти е отговорил много ясно и ти просто доказа теоремата, че няма как да стане сделка от разстояние, когато няма доверие между страните. Но пък когато нямаш доверие и на Escrow услуга от хора с доказана репутация като админа на сайта, тогава положението е неспасяемо.

=======

Пу, дълго излезе това писание, но ти го каза - аз съм по сладките приказки; пък който иска да чете :whistle:

След всичко изписано и алабалистиката и подмятанията във всички посоки, мисля, че си добросъвестен и не ти е до парите от тоя код. Просто да помогнеш на някой, на който ще му влезе в употреба, а и ти да вземеш малко джобни. Чешит си определено. С малко наивно мислене за пълна и безкрайна Интернет анонимност (примерно 2GOOD може да каже къде живееш по IPто ти, освен ако не си се подковал да влизаш във форума през VPNи, щото агентите дебнат!) и идеализъм за безусловно светлото бъдеще на криптото. И хем те е страх и от сянката ти и нямаш доверие никому, хем очакваш другите да изпитват безкрайно доверие към теб.
Но стига толкова психоанализа. Ако беше за $50, можеше на добра воля да пусна превод към теб, пък квото стане - за тръпката да хвърлям монета.
Но за $400-500 да не ми пука, не съм ял достатъчно спанак все още за това ниво.

Сполай ти, братле! Мисля, че си пичага и в друг живот можеше да бъдем приятели, но такъв е животът - казал клоунът и си нарисувал усмивка :)
Аватар
hashrate

Мнениеот Herzog » 03 Сеп 2018, 20:57

Редно е да чуем също толкова добре аргументирано и мнението на
hashrate написа:@MañanaMoney

за да отсъдим справедливо! :)
GIGABYTE GA-990FXA-UD3
AMD FX-8320 Octa-Core 3.5GHz AM3+
6xMSI Black Radeon RX Vega 64
2xRX 5700 XT
1xRadeon VII
Windows 3.11
Аватар
Herzog

Мнениеот MañanaMoney » 04 Сеп 2018, 13:45

hashrate написа:@MañanaMoney

Хахаха, сладур, машина си ти :lol:

Много се самонавиваш и не ми оставяш друг избор, освен да кажа и моята гледна точка за фън на народа.

=======

Видях обявата на джентълмена точно под моята.
Питах го дали може да се пазарува делимо с остатък от този ваучер и му предложих $350, ако иска... Той се съгласи на мига изненадващо бързо и без хъката-мъката моментално и неочаквано за мен директно ми прати Биткоин адрес да му превеждам коините. Помолих го все пак за някаква форма на удостоверяване истинността и валидността на визирания Амазон код преди да пристъпя към превода на коините, както правят нормалните хора. Отказа с насмешка, както говори тук като малко дете. Тъй като той няма никаква достоверна история със сключени сделки в сайта, предложих тоя път да обърнем палачинката и да погледне отзивите за мен от други хора в Листа за Честни Търговци на сайта и той първи да прати Амазон кода. Стана още по-агресивен и саркастичен. Сега разбирам, че това е било deal breaker-a. Как кощунски си позволявам да имам здравословно съмнение към него и да му нямам доверие, а той естествено че ми няма доверие by default, на кой му дреме за 10 положителни фийдбека от дългогодишни членове на форума, цитирам: "Иначе то е повече от ясно, че няма да ти дам кода без да получа заплащане - това ще го считам че е твоя шега в отговор на моите."

Игнорирах хапливите му забележки и останах делови, предлагайки разнообразни решения, включително да използваме Escrow чрез администратора и създател на този сайт 2GOOD, както и още една идея да реализираме сделката наживо чрез негов роднина или близък приятел в София, на който има доверие, тъй като той твърдеше, че е в чужбина. Вдигнах си дори и предложението окончателно на $400, но вече нямаше интерес от негова страна, продължавайки със сарказма и твърденията, че само му губя времето. Каза "По-добре пийте по едно с колега с ескроусървиза, пък все ще излезе след време някой по-читав от мен и ще ви излезе късмета ;)"

В крайна сметка може и да е добросъвестен и затова дано попадне на някой по-хубав и мъдър от мен, който да е готов да хвърли 500 доларес в неизвестна посока и след това да стиска палци да получи валиден код.

=======
По отношение на обръщението към мен в горния пост:

Естествено, че имах интерес към кода, иначе нямаше да отделя и 1 минута време - НО на моята цена 350-400 долара. Ти преценяваш дали го даваш за толкова или не. Ти ме подведе, че се нави още в началото на $350 и се чудих кво ти става, че държиш да ти се вярва, но не вярваш на другия, а за ескроу-а да не говорим, прати ги да пият по едно. Та тва е просто некъв код (ако е реален), може да ти е кацнал и безплатно дори, чиста печалба. Не ти знам cost-a и не ме интересува, знам на колко го оценявам АЗ и предложих 350 доларес, и 400 на изпроводяк ако никой не намериш да се навие още 3 месеца до края на годината :)

Може би и никнейма ти съвсееееееем леко разколебава хората - MañanaMoney - "Пари, ама...друг път" :liar:

Като теглим чертата, стана тя каквато стана, как' Сийке :)

Между другото, имаш една тема, където говориш ТОЧНО за това:
viewtopic.php?f=10&t=5229&p=49655#p49655

Или то е така, както си написал, когато ти е удобно на теб, нали 8) Когато пък ти си този, който получава коините, НЕ важи :naughty:

А Mateev ти е отговорил много ясно и ти просто доказа теоремата, че няма как да стане сделка от разстояние, когато няма доверие между страните. Но пък когато нямаш доверие и на Escrow услуга от хора с доказана репутация като админа на сайта, тогава положението е неспасяемо.

=======

Пу, дълго излезе това писание, но ти го каза - аз съм по сладките приказки; пък който иска да чете :whistle:

След всичко изписано и алабалистиката и подмятанията във всички посоки, мисля, че си добросъвестен и не ти е до парите от тоя код. Просто да помогнеш на някой, на който ще му влезе в употреба, а и ти да вземеш малко джобни. Чешит си определено. С малко наивно мислене за пълна и безкрайна Интернет анонимност (примерно 2GOOD може да каже къде живееш по IPто ти, освен ако не си се подковал да влизаш във форума през VPNи, щото агентите дебнат!) и идеализъм за безусловно светлото бъдеще на криптото. И хем те е страх и от сянката ти и нямаш доверие никому, хем очакваш другите да изпитват безкрайно доверие към теб.
Но стига толкова психоанализа. Ако беше за $50, можеше на добра воля да пусна превод към теб, пък квото стане - за тръпката да хвърлям монета.
Но за $400-500 да не ми пука, не съм ял достатъчно спанак все още за това ниво.

Сполай ти, братле! Мисля, че си пичага и в друг живот можеше да бъдем приятели, но такъв е животът - казал клоунът и си нарисувал усмивка :)

Братле, преди да започна с фактите ще изкажа субективното си мнение:

Първо досега толкова досадна катерица като теб не съм срещал - то ти не стигна 6 отказа и 3 дни писане на лични съобщения, та сега и тук ми се катериш по кода.

Казваш, че НЕ си имал реален интерес от кода - не ми се мисли какво чудо ще се да стане ако реално случайно пък имаше интерес.

И понеже ясно е че си по-дългите, но и ИЗМИСЛЕНИ истории, аз ще направя този пост двойно по-дълъг, защото ще включа цялата ни кореспонденция.

Започваме с първата ти нагла лъжа, базирана на твоя фантазия именно:

ЧЕ АЗ СПОРЕД ТЕБ ВЕДНАГА СЪМ СЕ НАВИЛ НА ТВОЯТА ОФЕРТА, АМА ЕЙ ТАКА НА МИГА, ВЪВ ВЪЗДУХА КАКТО СЕ КАЗВА.

Следват фактите по този нелепа и дразнеща за мен лъжа изписана многократно от тебе:

Ти ми пишеш на 31 Авг 2018, 13:53:

"Здрасти,

давам $300 за кода, плащам в долари в брой на ръка в София.

Нужно е обаче след като го заредя, да може да го използвам за повече от 1 покупка, т.е. да няма някви изисквания да платя примерно 50% от покупката, за да ми приспаднат другите 50% от кода, и то само за покупки над 1000 долара например. Зареждам и ползвам, ако искам да купя вентилаторчета или кърпички за очила 50 пъти подред."

Аз ти отговарям на 31 Авг 2018, 20:09 :

"Да, кодът може да се използва с остатък, например пазаруваш за $200, остават ти $800, пазаруваш за $30, остават ти $770 - това условие е изпълнимо.

Относно другите условия - приемам само плащане в биткойн или етер, тъй като съм извън страната и това е най-изгодния вариант за мен.

Цената е сваляна веднъж и няма да се коментира отново".

НЕ ВИЖДАМ ОТ ИЗРЕЧЕНИЕТО МИ, ЧЕ ЦЕНАТА НЯМА ДА СЕ КОМЕНТИРА ОТНОВО, ТИ КАК ВИДЯ, ЧЕ СЪМ СЕ СЪГЛАСИЛ НА МИГА!!!!!!!!!!!!!!

След това на 01 Сеп 2018, 11:01 ти продължаваш:

"Ок, това с плащане в крипто е изпълнимо.

Последен въпрос.
Кодът само за американския amazon.com ли е, може ли да се redeem-не или да се ползва по някакъв начин и в amazon.co.uk или amazon.de?"

Поздрави"

Аз ти отгововарям на 01 Сеп 2018, 13:02 :

"Самият код е само за amazon.com

Например amazon.co.uk или другите клонове няма да го приемат като валиден, НО

като го заредиш в amazon.com може да си закупиш с него друг тип електронен ваучер за другите им платформи или лично да ги помолиш да ти го обменят(правил съм го преди и от Amazon са се съгласявали).

Друг вариант е в някоя ексчейндж онлайн платформа, да го размениш с друг потребител(например localbitcoins и други - те са доста)."

На 01 Сеп 2018, 16:14 ти продължаваш като вече освен да се пазариш, включваш и философски поглед върху нещата:

"Сам се сещаш, че последното с localbitcoins и подобни е нереалистично, защото иначе ти щеше да си го направил.

Това с моленето на администратори също е с доста неясен краен резултат - в момента съм във фаза молене на 2ма различни админи в един сайт, където ми е много важно да се получат нещата, и тях ги боли фара.

Така че оставаме на вариант amazon.com и след това плащане на 20% ДДС, евентуално мито, презокеанска доставка, което винаги е солидна сума, и киснене на митницата и губене на цял ден време. Затова и няма голям интерес към ваучера ти от 3 месеца насам.

Мога да предложа $350 в биткоин, изчислен към момента на сделката. Това също е последната ми оферта."

Аз ти отговарям на 01 Сеп 2018, 16:35 :

"Този код не съм се опитвал да го обърна, тъй като разчитам на по-лесна продажба, относно това, че amazon.com е по-голям и повечето хора се насочват да пазаруват от него вместо от английския или немския.

Що се отнася до това с админите става - поне при мен се получи.

Виждам, че имаш реално желание и отношение към обявата, затова ще ти го дам на $350.

След малко ще ти напиша биткойн адреса, на който да пуснеш койните."

След това с отделен имейл ти пускам адреса на 01 Сеп 2018, 16:46

После ти ми пишеш на 01 Сеп 2018, 17:55:

"OK,
остана едно последно нещо. За мен има доста обратна връзка, макар и от 2014г, когато се занимавах с копаене и акумулиране на крипто:
search.php?keywords=hashrate&t=81&sf=msgonly

А за теб няма нищо във форума. Парите не са чак за пренебрегване ако се прецакат нещата и се окажеш недобросъвестен. Закриваш този акаунт в този форум и си откриваш нов начисто и те боли фара. $350 напред.

Как ще удостовериш, че наистина имаш такъв код и най-вече, че той е валиден и за $1000, а не за $100 например?
Затова такива сделки се правят наживо най-лесно и приятно, само споменавам."

Аз ти отговарям на 01 Сеп 2018, 18:17 :

"Извинявай, но ми стана смешно.

Понеже досега дума не обели и ме подведе, се пазарим за цени и т.н.

Грам не насочи разговора в тази насока, а това трябваше да ти е първия въпрос -аз щях да ти отговоря - "щом си нямаме доверие - всеки по своя път" и така си спестяваме много време и разговори.

Не че те съдя или смятам, че ще ти повлие по някакъв начин моя съвет - но ако си наистина добросъвестен, в бъдеще не губи времето на хората напразно.

Не мисля, че е необходимо да ти се обяснявам, та чак и доказателства(при условие, че дори и аз не се сещам за реални такива).

Не търгуваме акции, това е форум, но както и да е - всеки е в правото да прави каквото си иска, стига да не губи времето на другия.

А ти чак се пазариш и да ти се свали цената,което е безсмислено в твоя случай:

Има един хубав виц за един който се пазарил с една мацка да й види гърдите за 50лв.(мисля че го знаеш нататък,той е много популярен тоя виц) - та и ти така.

Не оставай с впечатление, че ти се карам, съдя или нещо друго - просто ме шокира хумористично.

Жив и здрав, търси си код на друго място, пък аз ще си чакам."

В 01 Сеп 2018, 18:22 добавям:

"Последно ти пиша, че се сетих и за друго и ме натегна дълбок смях:

Кой е "последния" ти въпрос?

Този, в който ме питаш за кода дали може да се пазарува с остатък или този в последното ти писмо.

Защото постоянно ми пишеш " и остана един последен въпрос"

Въпросът е риторичен.

Моля не ми отговаряй, че ще вземе да ти излезне още един "последен въпрос"."

Ти ми връщаш на 01 Сеп 2018, 18:51 :

"Брей, човек,

реакцията ти е показателна за недостатъка на офлайн комуникацията във форуми или Имейли. Получи се някакво неразбиране.

Ще оставя настрана саркастичните ти подмятания, защото правим бизнес.
Да не би да помисли, че в последния момент се оттеглям от сделката заради уточняващите неща? Нищо подобно.
Извинявам се, ако съм те обидил по някакъв начин, но коментарите ми бяха напълно делови и разглеждах една макар и хипотетична, все пак правдоподобна ситуация, ако се окажеш не такъв, за какъвто се представяш. А аз няма как да знам това, защото не те познавам.

Просто искам и двамата да се чувстваме комфортно, че другият е добросъвестен. И е факт, че за мен има история 4 години назад, а за теб няма такава, имаш само 22 мнения, и си се регистрирал тук в пика на манията от 21ви декември 2017г.

Като казваш да си имаме доверие, хайде, предлагам ти да ми имаш доверие - поне въз основа на историята ми тук, мненията на други хора за мен и че съм дългогодишен член от предишния мечи пазар през 2014г. И ми прати първи ти кода за Амазон, а аз не просто обещавам, аз гарантирам, че ще ти изпратя биткоините по настоящия курс на Битфинекс или Битстамп, която борса си избереш.

Последните последни въпроси възникват, защото добавяш нова информация по темата, която все пак лесно се изясни с едно-две изречения.

И аз не си търся кодове. Просто ти видях обявата и реших, че може да си купя нещо от Амазон в бъдеще, което в момента още не съм решил какво да бъде :)

Държа да спомена, аз нямам биткоини, а други монети, които не ми се ще да продавам на тези ниски цени на алткоините и при все, че не очаквах толкова бързо да го измислиш, че ще правим сделка, приех и казах, че ще го направя, защото не искам да те карам да чакаш до понеделник да купувам биткоини например от RGcoins тук в БГ. Щото през уикенда не работят.
Прочети пак обратната връзка за мен - не просто добри сделки с мен, а съм надминал очакванията на хората.

Така че, хайде, дай ти реверанс на добра воля и доверие към мен и ми изпрати кода на Амазон, а аз гарантирам, че ще ти изпратя след това до 1 час биткоините (трябва все пак да пратя алткоините на борсата, да ги обърна и от там да ти наредя биткоините).

Поздрави,
С."

Аз ти отговарям на 01 Сеп 2018, 19:36:

"Наистина не сме се разбрали, особено не си разбрал хумористичната част.

Както ти писах, нямам намерение да те съдя, да ти се карам или да те обиждам.

Просто ми стана смешно, че постоянно пишем, пишем и накрая ... само си пишем.

Нищо повече - единственото лошо нещо е че не обичам да си губя времето.

И сега с твоите факти,които изреждаш, че имаш повече история и си по-напред в тези неща сам си противоречиш в моите очи, защото ако искаше да изглеждаш толкова добросъвестен, широкоскроен и напреднал както се описа - ами действай, покажи на заека как се прави.

Иначе то е повече от ясно, че няма да ти дам кода без да получа заплащане -това ще го считам че е твоя шега в отговор на моите.

Ако ми намериш човек, който ще го стори - пиши ми, искам да се науча на мъдрост от него.

Няма как да се отрече, че няма абсолютно никакакъв смисъл да се пазариш за цената, ако знаеш че имаш други условия и не ги споделяш първо тях
.
В тази ситуация лично аз не се чувствам бизнесмен, както казваш че правим бизнес, защото от толкова приказки ми се доспива.

А както казват - "Ще ги познаете по делата".

Забрави, все едно не сме си писали - давай напред, дано намериш по-добра оферта.

Лека вечер!"

Ти продължаваш на 02 Сеп 2018, 16:02:

"Казваш, че е повече от ясно, че няма да дадеш кода без да получиш заплащане.
А защо аз да пратя заплащане без да получа кода? Щото си по-мъдър ли? Май трябва и аз да го счета за шега това.

В дилемата на яйцето и кокошката сме, кой ще бъде първи.

Затова предлагам най-добрия вариант и за 2мата:
да използваме Escrow - подопечно получаване и съхранение на активите и на 2те страни. За целта ще се обърнем към най-уважавания и надежден човек в този форум: създателят и администратор на форума 2Good. Той е бил escrow гарант на 10ки, ако не и на 100ци сделки в този сайт и е с изключително висока репутация.

Аз ще му дам малък бакшиш за услугата, а ти ще си получиш пълните обещани $350 в биткоин.

Чакам твоето потвърждение, за да се обърна към него за подготвяне на сделката."

Отговарям ти на 02 Сеп 2018, 18:37 :

"Колега, наистина ме изненадва колко си напорист за човек, който не му трябва кода както твърдеше.

По-добре се обърни на друго място, че от толкова пазарене и губене на време ми се изпари желанието да ти правя толкова голяма отстъпка от цената и решавам да си чакам продажба на старата цена."

Ти продължаваш на 02 Сеп 2018, 19:18:

"ОК, както решиш.
Кодът не ми трябва в момента, но ще му намеря приложение във времето. Както се казва на английски "I want it, but I don't need it".
За какво да те лъжа, всеки си казва какво е склонен да предложи и или ни се срещат интересите или не.
Ако нямах интерес, нямаше да ти отделя и 1 секунда време.
Постарах се да направя възможна сделката в ситуация, където явно няма достатъчно доверие между страните.
Каквото можах направих.

Няма да е по-различно и с другите хора в този сайт, ако очакваш, че някой ще скочи, ще ти хвърли 500 долара авантюристично и след това ще стиска палци да не изчезнеш и да му пратиш валиден код. Дори самият ти никнейм тук ще настрои подозрително хората. Никой не пада от Марс и не яде доматите с колците. Всички сме губили пари в криптото в най-различни сделки, трейдване и инвестиции и сме си научили уроците.

Ако все пак размислиш, аз бърза работа нямам, но НЯМА да влизам редовно тук. Видях обявата ти само защото беше под моята. Ще ти оставя Имейл, който преглеждам веднъж на 1-2 седмици, като го видя, ще вляза и ще пиша.
Той е: [email protected]

Освен това реших, че мога да ти дам с 30 долара отгоре - 380 долара в биткоин, ако някога решиш, че искаш да правим сделка. Ще дам други 20 долара на 2Good за неговите услуги и така ще закръгля разхода за мен на 400 долара. Ако решиш, че във внезапен прилив на доверие, можеш да ми пратиш първо ти кода, ще ти дам на теб целите 400 долара.
Абсолютният таван, на който оценявам стойността на този Амазон код.
В този случай ще организираме някакъв desktop video sharing, примерно през TeamViewer за да видиш в реално време как ми го даваш и как го вкарвам кода. Аз лично предпочитам escrow през 2Good, но стават и 2та варианта.
Това е от мен.

Сполай ти!
С."

Добавяш на 02 Сеп 2018, 19:30 :

"П.С. Офертата ми е валидна до края на годината.
Другата година може да съм на друг акъл и не искам да обещавам нещо за дълъг период от време.

Още един вариант, за който се сетих, е ако имаш роднина или приятел, на който имаш доверие в София, да му дадеш на него кода, да се срещнем на живо, аз ще отида с лаптопа, вкарвам кода, давам му на ръка 400 долара и всеки по пътя си.

Други опции не виждам.

Всичко добро!"

Аз ти отговарям, НАДЯВАЙКИ СЕ ЧЕ Е НАИСТИНА ЗА ПОСЛЕДНО на 02 Сеп 2018, 19:30:

"Търси някой с много стаж и сделки зад гърба си.

Не рискувай никога такива офшорни суми.

Бягай от такива съмнителни типове като мен.

Аз съм хем съмнителен, хем глупав, пък ти хем мъдър, хем достоверен.

Е бива ли да се сравняваме тогава, че чак до сделка да стигаме.

Няма смисъл.

По-добре пийте по едно с колега с ескроусървиза, пък все ще излезе след време някой по-читав от мен и ще ви излезе късмета ;)

P.S. Наистина съм тъп, че досега не ми се беше налагало да блокирам потребител и не съм проучил как става.

Ако си така добър да ми споделиш от къде да те блокирам, че вече ми досаждат съобщенията ти.

Мерси, предарително!"

ТОВА Е!!!!!

ДЪЛГО И ДОСАДНО ЗА МЕН БЕШЕ ДА ТИ СЕ ОБЯСНЯВАМ ТОЧНО НА ТЕБЕ И ПОНЕЖЕ ЯВНО ШЕГИТЕ НЕ ТИ ДОПАДАТ МИНАВАМ НАСЕРИОЗНО:

Като си толкова отворен и напреднал тираджия не можа ли да се откажеш при първия отказ от моя страна вместо да ми философстваш и мъдрееш.

Кодът е мой, обявата е моя и условията по нея ги определям аз - ти или се съгласяваш или хващаш гората.

Има още куп неща които мога да кажа по създалата се ситуация, но засега спирам,защото наистина ми е досадно да се обяснявам като ученичка, особено към някакъв дървен философ.

Изложих кореспонденцията, от която се вижда че:

- НЕ СЪМ ТИ ПРЕДЛОЖИЛ НА МИНУТАТА ПРОДАЖБА НА КОДА ЗА $350

- НЕ СИ БИЛ ТОЧНО БЕЗ ИНТЕРЕС КАКТО ПОВТАРЯШ КАТО ПАПАГАЛ

- НЕ РАЗБИРАШ ОТ НАМЕЦИ, ДА НЕ ГОВОРИМ ШЕГИ

- ГОЛЯМ ДОСАДНИК И ПРОСЯК СИ

И да аз съм измамника с никнейма,който сам си е избрал, за да се издаде - ГОТИНА ЛОГИКА КОЛЕГА!!!!
MañanaMoney

Следваща

Назад към Обяви (Купувам/Продавам)