Продавам риг 5х Sapphire Pulse ITX RX570

Раздел за обяви

Модератор: Moderators

Продавам риг 5х Sapphire Pulse ITX RX570

Мнениеот guBaHe » 16 Мар 2018, 10:21

Продавам единия от риговете си:

5 броя Sapphire Pulse ITX RX570 4GB (Elpida)

MB: Asrock H81 ProBTC (v2.0)
CPU: Celeron G1840 2.8Ghz
Memory: 4GB Memory (някаква маркова беше с радиатори)
HDD: SSD 60 GB Kingston SSDNow V300
PSU: за дъното - някакво кучешко 350 или 400 вата.
PSU: за картите - HP 1200W с кабели за 6 карти (12 бр. pci-e 6+2 pin на 6 двойни кабела 60 + 20см)
6 броя pci-e екстендъри v. 007. Единият е може би v006c.

Има място на дъното и екстендър в комплекта за още една карта.
БЕЗ СТОЙКА!

Windows 10 Pro x64 лиценз. При преинсталация се активира автоматично след включване на интернет.
Картите са на около месец. Купувани са от чужбина.
Дъното съм го купувал втора ръка.

Всичко е настроено. Картите са моднати. Тъй като не успях да ги накарам да работят всички с едни и същи честоти съм си поиграл да изстискам максимума от всяка карта с минимален или никакъв брой грешки в паметта и невалидни шерове. Общата скорост на картите е 145.9 - 146.3 MH/s DaggerHashimoto (Ethereum), 4.2 - 4.3KH CryptoNight (ETN). ZEC мисля бях пробвал но нямам спомен колко изкарваше там. За последните 70 часа невалидните шерове са 6, грешките в паметта са 7 общо за целия риг.
Картите копаят с между 27.9+ до 30.7+ MH/s в зависимост от настройките за всяка карта. Работни температури - 54-57 градуса на различните карти при околна температура 22-23 градуса.

Има пуснат RealVNC Server, така че ако някой иска да погледне за какво става въпрос - мога да му дам достъп, стига да си инсталира RealVNC Client - има и за телефони.
Всичко е настроено. Включвате и тръгва. Само трябва да се сменят адресите.
Снимки няма как да направя в момента, че ми е далечко.

Цена: 4300 лв или 0.33 BTC.
Цената в BTC е валидна при курс $7900 - $8400 в момента на сделката. Ако е извън тези граници - ще коригирам.

Предпочитам лично предаване, но опцията за куриер също важи.
При плащане в BTC може да се договорим да ползваме някой колега от форума за escrow.

Цялата тая история се намира в гр. Балчик.
За контакт: 0897 9четири5нула5нула - Дидо
Ако ще идва някой до тук - 24 часа предварително уговорка за предаване, тъй като трябва да ходя до сървърно да събера нещата. Ако ще искате да вземете нещата в събота или неделя - трябва да се договорим в петък до обяд най-късно.

СПАМ - в темата.
Въпроси и пазарлъци - пак в темата, по телефона и на лични.

П.С. Продавам го защото ми трябва кеш (не спешно), а и не е за мен копането. Преди 2-3 години копаех - отказах се. Реших да пробвам пак - тц, определено не е за мен. Предпочитам други начини за изкарване на BTC.
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Назад към Обяви (Купувам/Продавам)

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, ionicle, scorpy, svetlim, tedik, UserX1XO, viniamin

cron