Продавам - 6 бр. Sapphire Pulse Radeon RX 570 8GB OC

Раздел за обяви

Модератор: Moderators

Re: Продавам - 6 бр. Sapphire Pulse Radeon RX 570 8GB OC

Мнениеот laik2 » 05 Фев 2018, 12:08

Има, има. Народа е луднал да дава и по-големи суми, овчата природа не ни е чужда :)
laik2
 
Мнения: 441
Регистриран на: 28 Окт 2016, 10:35

Re: Продавам - 6 бр. Sapphire Pulse Radeon RX 570 8GB OC

Мнениеот guBaHe » 05 Фев 2018, 12:25

След 2-3 месеца ще напазарим евтини карти значи :)
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: Продавам - 6 бр. Sapphire Pulse Radeon RX 570 8GB OC

Мнениеот Mateev » 05 Фев 2018, 13:08

Не знам какви цени гледате по света, но не забравяйте, че това са САМО ПРЕДЛОЖЕНИЯ на продавачите. И тъй като няма глупави купувачи, то реално няма и сделки по тези свръхвисоки цени. Така че тези цени ще постоят още малко, и после ще започнат да се сриват надолу дотогава, докато се появят купувачи. А купувачи скоро няма да има предвид големия срив на цените на всички криптовалути.

Вижте какво стана с цената на Antminer S9 OLX. Декември бяха около 7-8 хиляди лева, после продавачите ги надуха до 16-18 хиляди лева, и като видяха, че няма глупаци за тази цена, започнаха да я свалят. Паднаха отново до 10 000 лв, но срива на криптовалутите ги принуди да падат още и още ..... И към днешна дата вече могат да се намерят налични по цена малко над 6000 лева. И тъй като все още няма купувачи, очаквам още по-голямо падане на цените чак до ниво загуба на продавачите, защото складовете им вече са задръстени с антминери.

Та така ще стане и с графичните карти. Ще се върнат на цена до 300 лева, и това е просто въпрос на време. Към днешна дата аз бих дал 500 лв. за тези карти, но с 1000 уговорки - ако са нови, ако са в гаранция и т.н. Аз нямам зор и мога да почакам още малко да им се сринат цените, но да му мислят продавачите, които са се набълбукали със скъпи карти.

Та моето предложение е следното:
Продавай ги картите колкото се може по-бързо на цена 500 лева, защото след месец ще си доволени и на 300, но пазара ще е задръстен с такива и не се знае дали ще те огрее.
Mateev
 
Мнения: 786
Регистриран на: 20 Дек 2017, 09:55

Re: Продавам - 6 бр. Sapphire Pulse Radeon RX 570 8GB OC

Мнениеот eliteware » 05 Фев 2018, 15:12

Mateev, аз не съм от продавачите напротив от другата страна съм...ама да кажеш че 300 лева за карта ще нормално...

https://www.pazaruvaj.com/video-karti-c ... 345791478/

ето най долу виж графиката на цената на от края на 09.2016 до сега... как мислиш че следващите месеци ще падне на 300 лева нещо, което реално е работещо, едно че подкарва най-новите игри, второ че прави някакъв доход, с потенциал да прави много по-големи печалби от сега...и да кажеш 300 лева ми няма кой да ти я продаде...300 лева ако за чисто нови карти говорим, разбира се може да са 1050ti, за работеща карта, имам предвид такава с по-големи възможности и потенциален доход има да почакаш...да сигурно като излезе новия чип VOLTA, ще паднат и на тези карти цените, но... да видим
eliteware
 
Мнения: 201
Регистриран на: 20 Юли 2017, 14:28

Re: Продавам - 6 бр. Sapphire Pulse Radeon RX 570 8GB OC

Мнениеот fena3000 » 05 Фев 2018, 15:30

Той вероятно визира възможността рязко всички да започнат да си разпродават ползваните за майнинг карти, които наистина биха се сринали като цена. НО такива карти са ползвани за копане, с въпросна остатъчна гаранция.

Картите които аз продавам са нови, неразопаковани и с гаранция 2 години от датата на закупуване. Въпреки това, ако горния срив се случи, цената им би била по-ниска, но няма как да е 300 или 500 лв.
fena3000
 
Мнения: 30
Регистриран на: 21 Яну 2018, 15:22

Re: Продавам - 6 бр. Sapphire Pulse Radeon RX 570 8GB OC

Мнениеот Mateev » 05 Фев 2018, 16:05

Нали знаеш, че една стока струва точно толкова, колкото пари е склонен някой да даде. Няма никакво значение по каква цена е купена. Ето, аз давам 500 лева. Следователно твоите карти струват точно 500 лева и нито стотинка повече. Ако някой друг от форума напише 550 - това вече ще е друга работа. Но засега няма такъв, така че картите ти струват точно 500 лв.
Mateev
 
Мнения: 786
Регистриран на: 20 Дек 2017, 09:55

Re: Продавам - 6 бр. Sapphire Pulse Radeon RX 570 8GB OC

Мнениеот jamiemirror » 05 Фев 2018, 16:30

Матейка, много ме кефи да те гледам . Отстрани :)
Ама другите не са ти свикнали още тук.
jamiemirror
 
Мнения: 518
Регистриран на: 24 Окт 2017, 11:42

Re: Продавам - 6 бр. Sapphire Pulse Radeon RX 570 8GB OC

Мнениеот fena3000 » 05 Фев 2018, 20:58

@Mateev стока като Видео Картите струва толкова, колкото посочи производителя, така че не мисля че някога ще можеш да купиш такива карти нови на 500 лв. в рамките на следващата година. Все пак успех с търсенето.
fena3000
 
Мнения: 30
Регистриран на: 21 Яну 2018, 15:22

Re: Продавам - 6 бр. Sapphire Pulse Radeon RX 570 8GB OC

Мнениеот Mateev » 06 Фев 2018, 07:53

fena3000 написа:@Mateev стока като Видео Картите струва толкова, колкото посочи производителя .........

Оооооо свещенна самозаблуда ...... :naughty: :naughty: :naughty:
Някои хора все още живеят в социализма, при който партията посочваше кое колко струва ...... :naughty: :naughty: :naughty:

Ами тогава дръж си ги "скъпоструващите" карти и всяка сутрин си прави снимка с тях, за да се хвалиш по форумите колко си "богат". А ние ще ти ръкопляскаме .... :clap: :clap: :clap:

Та във връзка с това и аз искам да се похваля, че съм по-богат от Бил Гейтс, защото вече имам изкопан половин биткойн, и като негов производител ОБЯВЯВАМ, че той струва 500 милиарда долара. Хайде сега ръкопляскайте и на мене ..... :clap: :clap: :clap:

fena3000 написа:.... така че не мисля че някога ще можеш да купиш такива карти нови на 500 лв. в рамките на следващата година. Все пак успех с търсенето.

Отново самозаблуда ....... :naughty: :naughty: :naughty:
Аз не търся карти, и по всичко изглежда, че никой от форума не търси. Аз си имам левчета и с тях мога да си купя баничка например или кисели краставички за ракията. Аз нямам зор да се разделям с моите левчета.

Търсещия продажба си ти, и ти имаш зор да се разделиш с твоите "златни" карти. Да, но те не стават за ядене и пиене. Затова се вслушай в горната препоръка, и по-често си прави селфита с тях, защото за друго те не стават.
Mateev
 
Мнения: 786
Регистриран на: 20 Дек 2017, 09:55

Re: Продавам - 6 бр. Sapphire Pulse Radeon RX 570 8GB OC

Мнениеот fena3000 » 06 Фев 2018, 09:52

Въпреки твоите 500 милиарда долара, смея да твърдя че търговците т.е. магазините когато закупят дадена стока примерно за 400 лв. дори и високата и цена от 800 лв. да е висока за клиентите и те да не купуват, въпросната стока няма да се продаде под 400 лв. (нова), тъй като търговците нямат интерес да са на загуба.

Ако пазара се пренасити с дадения продукт, вероятно ще е нужно повече време дадената стока да се продаде, но все пак няма да се продадат по-евтино.

Както споделих картите са поръчани и изпратени на клиент. Дали някой иска да ги купи или не зависи от човека, но реалната цена на картите в момента е такава.

Тъй като темата избяга от идеята и, а и явно никой от тук пишещите няма интерес да купува, моля темата да се заключи, ако случайно клиента се откаже от взимането на картите ще пусна нова тема.
fena3000
 
Мнения: 30
Регистриран на: 21 Яну 2018, 15:22

ПредишнаСледваща

Назад към Обяви (Купувам/Продавам)

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, ionicle, viniamin