Търся да закупя

Раздел за обяви

Модератор: Moderators

Търся да закупя

Мнениеот Mateev » 25 Дек 2017, 13:35

Честита коледа и от мене. Пожелавам много нови изкопани койни на всички във форума, както и увеличаване на техните цени поне 3-4 пъти през 2018 г.

За съжаление трябва да трупам безсмислени постинги, защото във форума има някаква тъпа система, която не ми позволява да пусна обява. Искам да закупя биткойни на стойност около 10 000 лева, както и 1-2 готовонапраени рига. Парите лежат при мене в касата и съм готов да направя покупката още днес, ако някой се навие да ми дойде на гости в Габрово и да ми ги донесе (риговете или койните). Много съм голям мераклия и не ми се чака чак до първия работен ден. Иначе и аз вече съм станал миньор като вас, като от около 2 седмици съм горд собственик на 5 броя Antminer S9. Сега искам освен биткойни да започна да копая и други койни. Имам парите за хардуера и огромното желание да се сдобия с такъв колкото се може по-бързо,

Съжалявам че тука пускам обявата и да ме извини администрацията на форума, но нямам никакъв друг шанс поради ограничението за нови посетители, които трябва да натрупат 20 постинга и да чакат 10 дена. Абсолютно безсмислена според мене мярка, която може да отчая най-големите мераклии - новаците.

ПП: Благодаря на администратора, че ми премести обявата в раздела за покупко/продажби. За съжаление все още не мога да пускам мнения в този раздел, така че ако някой се заинтересова от обявата, ноля да ми напише лично съобщение.
Последна промяна Mateev на 25 Дек 2017, 14:10, променена общо 1 път
Mateev
 
Мнения: 786
Регистриран на: 20 Дек 2017, 09:55

Re: Честита коледа !

Мнениеот filchef » 25 Дек 2017, 14:02

Mateev написа:Честита коледа и от мене. Пожелавам много нови изкопани койни на всички във форума, както и увеличаване на техните цени поне 3-4 пъти през 2018 г.

За съжаление трябва да трупам безсмислени постинги, защото във форума има някаква тъпа система, която не ми позволява да пусна обява. Искам да закупя биткойни на стойност около 10 000 лева, както и 1-2 готовонапраени рига. Парите лежат при мене в касата и съм готов да направя покупката още днес, ако някой се навие да ми дойде на гости в Габрово и да ми ги донесе (риговете или койните). Много съм голям мераклия и не ми се чака чак до първия работен ден. Иначе и аз вече съм станал миньор като вас, като от около 2 седмици съм горд собственик на 5 броя Antminer S9. Сега искам освен биткойни да започна да копая и други койни. Имам парите за хардуера и огромното желание да се сдобия с такъв колкото се може по-бързо,

Съжалявам че тука пускаям обявата и да ме извини администрацията на форума, но нямам никакъв друг шанс поради ограничението за нови посетители, които трябва да натрупат 20 постинга и да чакат 10 дена. Абсолютно безсмислена според мене мярка, която може да отчая най-големите мераклии - новаците.

Колега правилата не са безмислени и са създадени въз основа на опита раздела да се превърне в продавалник от новорегистрираните потребители при предишния наплив на новорегистрирани потребители с цел единствено да въртят търговия.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Търся да закупя

Мнениеот blazera » 26 Дек 2017, 12:45

Mateev, вие да не сте този Mateev от СТС Солар? Ако да, свалям ви шапка.
blazera
 
Мнения: 44
Регистриран на: 28 Май 2017, 11:57

Re: Търся да закупя

Мнениеот dob » 26 Дек 2017, 13:16

blazera написа:Mateev, вие да не сте този Mateev от СТС Солар? Ако да, свалям ви шапка.


подмазвач :lol:
dob
 
Мнения: 299
Регистриран на: 22 Мар 2014, 10:22

Re: Търся да закупя

Мнениеот blazera » 26 Дек 2017, 13:20

Защо? Ако е той, това е човек с много креативно мислене, успешни бизнес начинания и идеи като цяло.
Няма никакво подмазване в случая, единствено уважение към него.
blazera
 
Мнения: 44
Регистриран на: 28 Май 2017, 11:57

Re: Търся да закупя

Мнениеот dob » 26 Дек 2017, 23:06

blazera написа:Защо? Ако е той, това е човек с много креативно мислене, успешни бизнес начинания и идеи като цяло.
Няма никакво подмазване в случая, единствено уважение към него.



.. ей продължаваш с четките! сигурно е печен чевека, ама чак пък такова ласкателство... да не го базариш за съдружник?
dob
 
Мнения: 299
Регистриран на: 22 Мар 2014, 10:22


Назад към Обяви (Купувам/Продавам)

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, viniamin