Свободно работно място - София

Раздел за обяви

Модератор: Moderators

Свободно работно място - София

Мнениеот kkirilov » 14 Ное 2017, 18:53

Здравейте колеги,
Занимавам се професионално със асемблиране и поддръжка на майнинг машини. Търся да наема човек с опит в тази сфера. Ангажиментът ще е постоянен. Моля, кандидатите да се свържат с мен директно по телефон - 0889433197.
kkirilov
 
Мнения: 87
Регистриран на: 12 Юни 2017, 16:37

Re: Свободно работно място - София

Мнениеот darkbass » 14 Ное 2017, 23:59

Колега ако не ми беше конкуренция, щях да дойда да работя за теб във София :D :D :D Успех със намирането на кадЪрен кадър!
darkbass
 
Мнения: 107
Регистриран на: 01 Фев 2015, 13:47

Re: Свободно работно място - София

Мнениеот filchef » 15 Ное 2017, 01:25

Темата е разчистена и преместена
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Свободно работно място - София

Мнениеот kkirilov » 15 Ное 2017, 14:36

darkbass написа:Колега ако не ми беше конкуренция, щях да дойда да работя за теб във София :D :D :D Успех със намирането на кадЪрен кадър!


Конкуренцията е хубаво нещо. Не ти дава да се отпускаш. Макар, че в БГ за сега не може да се каже, че сме конкуренция. Пазарът се развива с добри темпове и има работа за всички. По-скоро хора като нас могат да си бъдат полезни, отколкото конкуренти :-)
kkirilov
 
Мнения: 87
Регистриран на: 12 Юни 2017, 16:37


Назад към Обяви (Купувам/Продавам)

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, filchef, ionicle, Kartoff, puffyto, UserX1XO, viniamin