Купувам Ethereum или Bitcoin срещу PayPal

Раздел за обяви

Модератор: Moderators

Купувам Ethereum или Bitcoin срещу PayPal

Мнениеот cloxy » 03 Ное 2017, 21:45

Здравейте,

Редовно имам постъпления в PayPal (потвърден на 100% акаунт), а в същото време постоянно ми се налага да купувам Ethereum. Ако на някой му трябват долари в PayPal и има излишен поток на Ethereum или друга криптовалута, да ми пише на лично. Търся хора за дългосрочно сътрудничество, но съм съгласен и на еднократни сделки. Мога да купувам количество.
BitRef – Проверка на наличност по Bitcoin адрес.
BitAccelerate – Bitcoin Transaction Accelerator.
PeerName – Децентрализирани домейни (Blockchain-based).
cloxy
 
Мнения: 55
Регистриран на: 30 Май 2013, 12:29

Re: Купувам Ethereum или Bitcoin срещу PayPal

Мнениеот filchef » 04 Ное 2017, 10:30

cloxy написа:Здравейте,

Редовно имам постъпления в PayPal (потвърден на 100% акаунт), а в същото време постоянно ми се налага да купувам Ethereum. Ако на някой му трябват долари в PayPal и има излишен поток на Ethereum или друга криптовалута, да ми пише на лично. Търся хора за дългосрочно сътрудничество, но съм съгласен и на еднократни сделки. Мога да купувам количество.


Доста хора на времето се опрариха с търговията на монети чрез PayPal защото при комплейн за неполучена стока пейпал винаги взема страната на купувача а продавача няма как да докаже ,че е продал монетите пък и PayPal има отрицателно отношение към всякакви криптовалути защото са му конкуренция така, че не вярвам някой да се навие и след това да изгори или най малкото да му закрият акаунта в пейпал ако ти ги продаде и си източи банковата карта така че да няма от къде да му ги вземат парите при обратен рекуест.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2278
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Купувам Ethereum или Bitcoin срещу PayPal

Мнениеот guBaHe » 04 Ное 2017, 13:53

Плащане за криптовалути през PayPal е мнооооооого лоша идея освен ако с човека не сте много големи приятели.
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 524
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: Купувам Ethereum или Bitcoin срещу PayPal

Мнениеот 2GOOD » 04 Ное 2017, 17:55

Специално за Cloxy, може да се направи изключение ;)

Edit: Гарантирам ;)
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4960
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Купувам Ethereum или Bitcoin срещу PayPal

Мнениеот cloxy » 04 Ное 2017, 20:16

Не знаех, че е толкова страшно. Правили сме такава обмяна с други колеги и не е имало проблеми.

От доста години съм във форума и държа на репутацията си, така че не бих злоупотребявал със системите за refund на PP.
BitRef – Проверка на наличност по Bitcoin адрес.
BitAccelerate – Bitcoin Transaction Accelerator.
PeerName – Децентрализирани домейни (Blockchain-based).
cloxy
 
Мнения: 55
Регистриран на: 30 Май 2013, 12:29


Назад към Обяви (Купувам/Продавам)

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, filchef, gorgar, guBaHe, ionicle, Sevo, viniamin

cron