Купувам миньор

Раздел за обяви

Модератор: Moderators

Купувам миньор

Мнениеот ZAX » 25 Окт 2013, 15:45

Който работи с всичко както трябва и се ъпдейтва редовно.

Цена по договаряне.

:mrgreen:
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Купувам миньор

Мнениеот crab » 25 Окт 2013, 15:52

Колега да ти предложа 2 платки HEX16? имат 1 -2 проблема но си запознат с тях :D :D :D
crab
 
Мнения: 347
Регистриран на: 27 Авг 2013, 14:38
Местоположение: София

Re: Купувам миньор

Мнениеот ZAX » 25 Окт 2013, 16:02

Ако цената е добра, взимам ги. Но предполагам че няма да съм платежоспособен този уикенд, другата седмица добре ли е? Или на изплащане :mrgreen:

Също така имам една 7870XT за продаване, а и 2 х 5830, ако те интересува бартер?

П.П. Сега обаче имам спешно излизане, но след няколко часа ще съм на линия.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Купувам миньор

Мнениеот ekrem » 25 Окт 2013, 17:00

ZAX написа:бен този уикенд, другата седмица добре ли е? Или на изплащане :mrgreen:

Също така имам една 7870XT за продаване

П.П. Сега обаче имам спешно излизане, но след няколко часа ще съм на линия.


в този ред на мисли нали беше писал че си я продал за 300лв.
Аватар
ekrem
 
Мнения: 572
Регистриран на: 30 Май 2013, 17:23
Местоположение: Гуанджоу

Re: Купувам миньор

Мнениеот kopacha » 25 Окт 2013, 18:21

Продавам ти 2 блейда(клокнати по на 15гх), 4 хекса(по на 8гх) захранвания всичко копае на пълна воля общо 62гх/с колко даваш?
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: Купувам миньор

Мнениеот BGanio » 25 Окт 2013, 18:23

Е ти незнаеш ли Закса колко дава - 1 BTC :)
Аватар
BGanio
 
Мнения: 459
Регистриран на: 13 Сеп 2013, 19:09
Местоположение: София

Re: Купувам миньор

Мнениеот ZAX » 25 Окт 2013, 21:45

ekrem написа:
ZAX написа:бен този уикенд, другата седмица добре ли е? Или на изплащане :mrgreen:

Също така имам една 7870XT за продаване

П.П. Сега обаче имам спешно излизане, но след няколко часа ще съм на линия.


в този ред на мисли нали беше писал че си я продал за 300лв.


Аз и за 350 съм я продавал и за 330. Ама все някакви несериозни или съмнителни клиенти... Единия нямал време да чака да му я донеса на крак, ама имал време да чака куриера, отделно получих инфо че същия връща 4 от 5 и нямах време да се занимавам с глупости точно преди да замина, пък и по принцип не ми се работи с куриери... Другия щял да плаща в LTC, всичко уговорено късно през нощта, сутринта (след няколко часа) курса се бил променил и не му било удобно в момента, пък нямал други пари, чакал си преводите от мтгокс всеки момент... И накрая я оставих на жената, че фермата във фейсбук много и лагва на лаптопа :mrgreen:

Преди няколко дни реших да я подаря за 300 лева, но май и този купувач ще се окаже неплатежоспособен... Хем пари няма, хем платките скъпо иска да си ги продаде, пък картата евтино да я вземе. А уж се бяхме разбрали и с него... Така че докато не взема нещо срещу нея, все още се предлага. А може и пак да си я пусна да копае, че така да си седи в кашончето и само да се разкарва насам натам, не е добре...

Нестандартен модел, трудно се продава...

Колкото до платките, реалната им стойност в момента е не много над 100 лева, даже аз принципно мисля че няма смисъл да се дават повече от 10 лева за 1GH/s. Сега ще ми заобеснявате как сте дали по 500 лева за платка, което е абсолютно невярно разбира се. Аз как си купих платките по и чиповете общо по 300 лева? Ама курса видиш ли се бил вдигнал и на всяка промяна на курса това ви дава право да се отмятате, е не може така. Като се пазарите в лева, курса няма значение, но както и да е... ТА В ТОЗИ РЕД НА МИСЛИ коина беше паднал до $60 преди втората поръчка на чипове, което ако не ме лъже математиката прави 120 лева за чипове + 100 за платка = 220 лева на платка, са ги купили болшинството от вас и са копали до сега с тях най-малко за по 100 лева, следователно реалната цена на една платка не е много повече от 100 лева, само дето дори и те трудно ще се избият... И който си е изиграл правилно картите може и по-добре да е направил нещата, друг може и по-зле дори от мен да се е справил, аз например съм изкарал няма и 50 лева от 2 платки, до сега... Но нека бъдем честни, струват ли повече от 200 лева ~7GH/s?

Струва ли моята карта повече от 300 лева, като 8-ма серия еквивалента има няма 400 лева ако се ориентирам правилно? А да не говрим че платките също са ползвани, така че ако ще си ги бартеросваме ползвано към ползвано и цена при покупка към цена при покупка, имаме 413 лева за картата, срещу 200-300 лева на платка... И чиповете още веднъж да подчертая че никога не са били по-скъпи, аз съм ги купил може би на най-високата цена, понеже пак се даваше яко зор, в последния момент, от днес за вчера да се плащат.

Ама коина се качвал? Аз като гледам днес си пада обратно надолу... Естествено твърде много се спекулира и с цената на коина, но е факт че вчера падна почти до 200 лева. Така че като си обявявате цените в коини имайте доблест да си понесете разликата ако пада, аналогично ако са ви в лева и се качва, не виждам причина да тарикатеете...

Затова си чакам хора които правят реални оферти и освн това си спазват уговорените цени. Аз имам карти които не си губят цената или поне това се случва много по-бавно, а вие имате асици които на всяка седмица губят по 50% от цената си, така че стискайте си ги щом искате :)

П.П. Даже като се замисля и на изплащане не са ви изгодни цените... Моля сверете си часовниците и пробвайте пак :mrgreen:

Забравих за 5830, 1е едно време са били по 180 лева :mrgreen:
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Купувам миньор

Мнениеот ZAX » 25 Окт 2013, 21:53

BGanio написа:Е ти незнаеш ли Закса колко дава - 1 BTC :)

Хм, можех да си съкратя поста до това, ако става дума за една платка, благодаря за помощта :mrgreen:

kopacha написа:Продавам ти 2 блейда(клокнати по на 15гх), 4 хекса(по на 8гх) захранвания всичко копае на пълна воля общо 62гх/с колко даваш?
Като ми покажеш платките как си копаят стабилно на 8GH/s ще са 62, аз ги виждам като 58, но все едно, давам 600 лева (по 10 лева на GH/s), обаче тук сега става много сложно, последно 600 лева 2 или 3 BTC са? По кой курс да ги гледаме :mrgreen:

Да, да... знам... дал си много повече и цената не те устройва, а можеш ли да изкараш 600 лева с тези ~60GH/s въобще до края на света :lol:

BTW, освобождавам си квартирата с безплатния ток, понеже приключих ангажиментите си с хостинга който предлагах и вече не мога да си позволя да я държа, а и не ми трябва за зимата така или иначе. А разсъжденията ми все още са на база безплатен ток, та ако сметнем и разхода за ток, става още по-грозно...
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Купувам миньор

Мнениеот 2GOOD » 26 Окт 2013, 00:13

Само Закса може да направи такава тема и то в раздела: Алтернативни криптовалути ‹ Други Криптовалути

Темата е преместена
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4958
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Купувам миньор

Мнениеот skrubalov » 26 Окт 2013, 00:14

Давам ти по 220 лв на платка за твойте платки. Пиши на лс.
skrubalov
 
Мнения: 263
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:22
Местоположение: Варна

Следваща

Назад към Обяви (Купувам/Продавам)

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, Bing [Bot], ionicle, jamesdavidso, Kartoff, UserX1XO, viniamin

cron