Модератор: Moderators
crab написа:1. фабричните вентилатори ли са (онези много шумните) или си ги пипнал?
crab написа:1. фабричните вентилатори ли са (онези много шумните) или си ги пипнал?
Назад към Обяви (Купувам/Продавам)
Регистрирани потребители: 2GOOD, Baidu [Spider], Google [Bot], shulio, viniamin