Модератор: Moderators

, чудя се дали да не инвестирам и в даркове като третата преспективна валута за мен сега е момента да се купува всичко и да се чака скока .Назад към Обяви (Купувам/Продавам)
Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], Google [Bot], shulio, viniamin