Раздел за обяви
Модератор: Moderators
от balbo » 12 Юли 2014, 20:42
Като нов и работил до сега само на дефоулт .Никога не е отварян за клоквания,запойки и тн. Давам и кабелче за захранването към него.
Цена по договаряне.
Може бартер за R9 290 tri-x OC. Задължително да е в гаранция и не по стара от 3 мес.
При интерес на Л.С.
- Прикачени файлове
-

- gsblade.JPG (195.22 KiB) Прегледано 522 пъти
-
balbo
-
- Мнения: 81
- Регистриран на: 07 Фев 2014, 13:34
Назад към Обяви (Купувам/Продавам)
Кой е на линия
Регистрирани потребители: 2GOOD, Baidu [Spider], Bing [Bot], Fiona, Google [Bot], shulio, viniamin