Изкупувам/заменям/продавам авалон чипове

Раздел за обяви

Модератор: Moderators

Изкупувам/заменям/продавам авалон чипове

Мнениеот ZAX » 03 Авг 2013, 12:17

Това са 4 отделни обяви:

1. Тъй като е много вероятно да съм извън страната когато ми пристигнат авалонските чипове от втората наша поръчка. Искам да ги продам или заменя с доплащане за по-ранна поръчка. Става дума само за 16 чипа (продажба). Възможно е закупуването и на по-малко от 16 - цена по договаряне.

2. Или 32 чипа (замяна). 16 от които не са мои, но така или иначе минават през мен и човекът също би искал да се включи на по-ранна поръчка със съответното доплащане в границите на разумното. Офертата е за повече от 16 чипа, но може и различни хора, като при събиране на над 16 от една поръчка, останалите може и от различни - цена по договаряне.

3. Изкупувам неограничено количество! - цена по договаряне.

4. Има възможност трети човек да изкупи също неограничен брой чипове независимо от коя поръчка, но само при условие че цената за чип не е над 0.09 BTC (например по сегашен курс това са 14 лева на чип). Съответно колкото по-ранна поръчка, толкова по-висока цена, таван 16 лева на чип независимо от курса на BTC или 0.10 BTC

Изключение се прави за налични чипове, там може цената да бъде и над 20 лева на чип. Но не повече от двойно на реалната цена (тази на която са били закупени чиповете).
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Назад към Обяви (Купувам/Продавам)

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, filchef, Google [Bot], ionicle, Sando_83, viniamin

cron