Предлагам колокация на ригове

Раздел за обяви

Модератор: Moderators

Предлагам колокация на ригове

Мнениеот ZAX » 26 Юни 2013, 19:22

Цената няма да бъде твърда, а 50% от добива (подлежи на всякакви коментари). Това гарантира сигурни печалби и напълно изключва възможността да изкарвате по-малко отколкото плащате за услугата. За сравнение първото което ми попадна в нета като цени http://www.icn.bg/default.icn?show=servers&status=colocation-compare&gclid=CIamtuCCgrgCFUyS3godITQAkQ

Тази промоционална оферта е пробна и е само за 1-2 месеца. Няма ограничение за разхода на ток или вида на хардуера, но си го осигурявате сами. Много подходящо предложение за всички чиито ригове копаят на загуба или печалбата им е под 50% от добива.

За съжаление за момента не мога да осигуря друго освен интернет Max Free (maxtelecom). Стационарните в района са просто ужасни и не ви ги препоръчвам, да не говорим че мрежите им не са защитени от токови удари и т.н. Това е причината да предпочитам и използвам безжичен интернет. В момента копая точно с това вече повече от седмица и поне за сега няма никакви проблеми. При повече от 1 машина ще бъде добавен и рутер или каквото е необходимо.

Ако има или се появят твърде много непредвидени разходи, запазвам правото си да прекратя предлагането на тази услуга по всяко време. Но всички разходи остават за моя сметка и това не ви ангажира по никакъв начин. Риск 0 за вас.

Денонощна охрана осигурена от мен.

Разбира се няма никакви ограничения за нищо, стига за екстри да си покриете разходите. Искате друг интернет - плащате си го. Искате климатик, поставяте си го, после си го прибирате. Климатик мога и аз да закупя, пак при повече от 1 риг или ако се уговорим поне за 1 година. За други екстри не се сещам. А за всичко което съм пропуснал питайте.

ОФЕРТАТА ВАЖИ ДОКАТО НЕ МИ ДОЙДЕ СМЕТКА ЗА ТОК : ]
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Назад към Обяви (Купувам/Продавам)

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, qbadabaduuu, Spenchoni, viniamin