Модератор: Moderators
ZAX написа:Ако случайно ти остане процесора, предлагам 50 лева за проц+флашка, офертата важи докато имам излишни 50 лева

Назад към Обяви (Купувам/Продавам)
Регистрирани потребители: 2GOOD, Baidu [Spider], Bing [Bot], shulio, viniamin