Лист на честни търговци

Списък с честни търговци, сигнали за измама, отзиви

Модератор: Moderators

Re: Лист на честни търговци

Мнениеот kopacha » 04 Сеп 2013, 16:47

+2 за биткойни.ком
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: Лист на честни търговци

Мнениеот marincho » 05 Окт 2013, 22:30

НЕчестни търговци - saiclabs от личен опит, и bruter от четене във форума. Определено трябва да се променят правилата за писане из някои раздели...
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Лист на честни търговци

Мнениеот 2GOOD » 05 Окт 2013, 22:34

marincho написа:НЕчестни търговци - saiclabs от личен опит, и bruter от четене във форума. Определено трябва да се променят правилата за писане из някои раздели...


Какво му е нечестното на saiclabs, пък за брутер и дума не може да става ?!
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Лист на честни търговци

Мнениеот marincho » 05 Окт 2013, 22:41

Първият има поне две съобщения, след едит-а на поста, и обявява че продава на друг, след това. Търгаджията не е нужно да го коментирам.
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Лист на честни търговци

Мнениеот 2GOOD » 05 Окт 2013, 22:43

marincho написа:Първият има поне две съобщения, след едит-а на поста, и обявява че продава на друг, след това. Търгаджията не е нужно да го коментирам.


Първия е пуснал обява и който се е свързал първи с него печели, до колкото разбрах от коко, той се е уговорил с него веднага след като е пуснал обявата - не виждам какъв е проблема.

За втория случай - имаше търг продавача ползва едно от условията на търга и загуби 1BTC също няма проблем.

За мен и двамата са коректни след като са си спазили обещанията.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Лист на честни търговци

Мнениеот marincho » 05 Окт 2013, 22:57

Първия е пуснал обява, с два P.S.-а, след втория има лично от мен и пост в темата, и двата в 10:30 часа. Часове по-късно, се оказва, че първия бил с предимство, нищо че в един от послеписите пишеше друго.
Циганиите с търга няма да коментирам, но е време да спреш достъпа до този раздел на новорегистрирани потребители.
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Лист на честни търговци

Мнениеот dobo79 » 06 Окт 2013, 13:18

marincho написа:Циганиите с търга няма да коментирам, но е време да спреш достъпа до този раздел на новорегистрирани потребители.


Условията в търга бяха ясни и продавача се възползва от възможността да се откаже от сделката и да загуби депозита си ,както можех да се откажа и аз като купувач и спечелил търга-да загубя своя.Разговарях с продавача лично по телефона и мога да заявя че е отговорен и сериозен човек.Правото му да се откаже,ако стоката му не достигне удовлетворяваща го самия него цена си беше в правилата на търга.Според мен достигнатата цена беше реална и обоснована и за двете страни,но той пожела да се откаже от продажбата,което не го прави мошеник или измамник или каквото и да е било.Не мисля че има смисъл от такива рестрикции за нови потребители.По този начин ще се превърнем като един друг познат форум ,в който беше нужно да спамя всевъзможни безсмислени коментари ,за да ми се даде достъп до раздела:купува -продава.
Последна промяна dobo79 на 06 Окт 2013, 13:25, променена общо 2 пъти
Аватар
dobo79
 
Мнения: 321
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:51

Re: Лист на честни търговци

Мнениеот ekrem » 06 Окт 2013, 13:22

marincho написа: но е време да спреш достъпа до този раздел на новорегистрирани потребители.



+1 от мен туй го споменах преди около месец още
макар че форума има нужда от колкото се може повече потребители такива ново регнати създават главоболия и дим да ги няма xD
пп: в случая с кокобоко съм склонен да се съгляся тъй като и двамата са от Пловдив и е било удобно на продавача да се осъществи експресна сделка в рамкита на няколко часа
Аватар
ekrem
 
Мнения: 572
Регистриран на: 30 Май 2013, 17:23
Местоположение: Гуанджоу

Re: Лист на честни търговци

Мнениеот kopacha » 12 Окт 2013, 12:10

+1 за BGanio изключително бързо превежда пари!
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: Лист на честни търговци

Мнениеот rosko » 16 Окт 2013, 09:42

+1 за колегата Chris__ - бързи отговори и експедитивност, хардуера работи на 6 :wink:
rosko
 
Мнения: 38
Регистриран на: 12 Окт 2013, 17:20

ПредишнаСледваща

Назад към Сигнали за измама и Честни търговци

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, UserX1XO, viniamin